1
3
6
78'

Za mocno wrzucał piłkę Wawrzyniak. Lechia straciła szansę na podwyższenie prowadzenia.

3
9
2
2
19
77'

Na potężny strzał zdecydował się Krzysztof Mączyński. Zdecydowanie chybił.

13
13
5
7
8
komentarz

Trenerzy obu drużyn wykorzystali już komplet zmian.

2
75'
74'

Peszko odebrał piłkę wychodzącemu na pozycję Bartoszowi. Wisła grając w dziesiątkę, dodatkowo bez teoretycznie liderów w ofensywie gra coraz lepiej. Lechia zaczyna się rozpaczliwie bronić!

10
5
4
12
71'

Kontrowersja w Krakowie. Wiślacy domagali się rzutu karnego, arbiter nie zareagował.

21
5
3
4
16
70'

Ale szansa Wisły! Od razu po wejściu na boisko mógł zaskoczyć Jakub Bartosz, jednak świetną formę pokazał Kuciak.

26
11
8
7
21
69'

Lechia. Schodzi: Marco Paixao. Wchodzi: Joao Nunes.

4
3
10
2
4
69'
66'
65'

Sławomir Peszko sprawił sporo kłopotów Załusce. Ten jednak obronił jego strzał.

14
6
3
4
10
64'

Lechia ma miażdżącą przewagę i nic nie wskazuje na to, by i tym razem gdańszczanie mieli wyjeżdżać z meczu wyjazdowego na tarczy.

15
6
3
2
7
62'
58'

Gol! Strzelił Lukas Haraslin. Asystował mu Sławomir Peszko. Słowak strzelił gola po krótkim rogu, między nogami Łukasza Załuski. Po drodze Haraslin oszukał Arkadiusza Głowackiego, który spóźnił interwencję.

147
61
16
26
64
55'

Żółtą kartkę otrzymał Simeon Sławczew.

15
12
5
13
18
53'
50'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Tomasz Cywka.

70
32
16
17
37
48'

Na spalonym tym razem przyłapany Rafał Boguski.

9
2
4
4
47'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Cywka.

24
8
3
4
12
46'

Ale szansa Lechii Gdańsk! Do siatki trafił Flavio Paixao, jednak sędzia odgwizdał spalonego!

24
15
7
12
30
czas Druga połowa
45'

Szansę na strzelenie gola miał Sławczew, obronił Załuska. Lechia znów dominuje na boisku.

33
12
9
6
7
43'

Po rzucie wolnym wykonywanym przez Wolskiego, do piłki doszedł Marco Paixao. Ten jednak stał tyłem do bramki Wisły i nie zdołał się odwrócić, by oddać strzał.

8
4
4
13
13
40'

Po rzucie rożnym Wolskiego, piłkę wybił Głowacki.

12
4
2
5
10
38'

Wisła Kraków nie oddała w tym meczu jeszcze żadnego strzału. Lechia ma za sobą dziewięć prób, z czego trzy celne.

25
9
6
6
14
35'

Po efektownym rajdzie Haraslina, piłkę zablokował Gonzalez.

13
3
3
10
4
33'

W ciągu ostatnich minut to Wisła zaczęła mieć więcej do powiedzenia.

13
11
7
9
26
30'

Po zbyt głębokiej wrzutce Krzysztofa Mączyńskiego, piłkę łatwo złapał Dusan Kuciak.

15
8
6
6
14
30'

Długa akcja Lechii Gdańsk została przerwana przez Wisłę, która wyprowadziła kontratak. Paweł Brożek nie utrzymał jednak piłki.

11
5
6
5
10
28'

Na szczęście piłkarz Wisły może kontynuować grę.

15
9
7
7
10
27'

Rafał Boguski ucierpiał w starciu ze Sławomirem Peszką.

10
5
3
13
8
25'

Ale szansa Lechii Gdańsk! Po strzale Flavio Paixaopiłkę wybił Załuska, a chwilę później Marco Paixao trafił centymetry od bramki Wisły.

30
9
13
5
19
25'

Kolejna akcja Lechii. Flavio Paixao wrzucił jednak do nikogo.

11
7
3
5
13
24'

Rafał Wolski trafił prosto w mur.

9
7
5
2
6
22'

Znakomity rajd przeprowadził Sławomir Peszko, który na 19. metrze był faulowany przez Gonzaleza.

8
6
1
3
9
19'

Piłkarzom w grze z pewnością przeszkadza padający deszcz. Również z tego względu obie drużyny nie chcą ryzykować.

6
3
6
5
7
16'

Ivan Gonzalez podał zbyt mocno i od bramki rozpocznie Dusan Kuciak.

9
6
2
2
7
14'

Jedno jest pewne - procent udanych podań w tym meczu jest niezwykle wysoki.

11
8
6
3
6
13'

Po dośrodkowaniu Sadloka, sytuację wyjaśnili obrońcy Lechii.

11
9
5
2
5
11'

Tempo spotkania trochę spadło. Piłkarze zaczęli mocniej szanować piłkę.

7
5
7
5
6
8'

Kompletnie nieudany strzał z dystansu Ariela Borysiuka. Lechia zdecydowanie przeważa od początku spotkania. Wisła ustawiła się głęboko i nie stwarza jak na razie żadnego zagrożenia.

8
4
5
7
12
8'

Po rzucie rożnym Lechii, sytuację wyjaśnili krakowianie.

7
8
6
8
11
7'

Tym razem akcję lewą stroną przeprowadził Peszko. Chwilę później do piłki dopadł Marco Paixao, ale jego uderzenie zablokował jeden z Wiślaków.

10
6
5
5
7
6'

Po dośrodkowaniu Małeckiego, piłkę głową we własnym polu karnym wybił Wawrzyniak.

8
11
8
4
10
5'

Potężny strzał Rafała Wolskiego. Z trudem obronił Załuska.

16
11
7
6
7
5'

Brlek zagrał długą piłkę do Małeckiego, jednak ten znalazł się na spalonym.

7
6
6
6
8
3'

Po raz kolejny w akcji Flavio Paixao. Tym razem jednak podał zdecydowanie zbyt głęboko.

5
7
2
5
6
2'

Pierwszy, od razu celny strzał oddał Flavio Paixao. Pewnie obronił Łukasz Załuska.