Lotto Ekstraklasa: 33. kolejka
12 maj 2017 18:00
90+2'

Gol! Strzelił Arkadiusz Woźniak. Asystował mu Filip Starzyński. Niemal cały zespół Piasta znalazł się pod bramką Zagłębia, które przejęło piłkę. Starzyński zagrał do Woźniaka, a ten przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i w sytuacji sam na sam trafił na 3:1!

29
17
5
4
6
90+1'

4
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

2
1
2
2
1
89'

Piast skierował wszystkie siły do ataku i co chwilę jest kontrowany przez lubinian.

2
1
1
87'

Piątek wpadł z piłką w pole karne. Pomocnik uderzył bardzo mocno i przestrzelił!

3
2
3
85'

Arkadiusz Woźniak minął przed polem karnym kilku rywali, ale oddał bardzo niecelny strzał.

1
2
1
84'

Lubinianie mądrze utrzymują się przy piłce na połowie Piasta.

4
1
81'

Kapitalną okazję zmarnował Michal Papadopulos. Czech głową nie trafił do bramki z siedmiu metrów!

2
3
1
1
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Tosik.

1
1
80'

Gojko ograł w polu karnym rywala i mocno uderzył z ok. 14 metrów. Płaski strzał przeleciał tuż obok słupka!

1
76'

Janoszka uderzył na bramkę z pola karnego, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką.

2
2
1
2
75'

Najpierw do mocnego dogrania Janoszki nikt nie doszedł, a chwilę później mocno i minimalnie niecelnie strzelił z ok. 8 metrów Woźniak.

1
1
1
1
73'
73'

Po raz drugi w przeciągu kilku minut Martin Polacek źle wprowadził piłkę do gry.

1
1
1
1
2
70'

Groźnie w polu karnym Zagłębia. Akcję Piasta strzałem z ok. 15 metrów zakończył Michal Papadopulos. Polacek złapał piłkę.

6
2
2
2
2
68'

Zagłębie. Schodzi: Martin Nespor. Wchodzi: Adam Buksa.

68'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Patrik Mraz.

66'

Gerard Badia dograł z rogu, a głową ponad bramką uderzył Michał Masłowski.

2
1
1
1
1
66'

Coraz szybciej swoje akcje rozgrywa Piast. Lubinianie dobrze się jednak bronią.

4
1
1
64'

Kolejne zagrożenie pod bramką Piasta. Jednak Nespor nie skleił piłki stojąc sześć metrów przed bramką.

1
1
1
1
4
63'

Piłkarze Zagłębia po wyjściu na prowadzenie wyraźnie grają dużo pewniej. Gospdoarze dążą do zdobycia trzeciego gola.

3
3
1
61'

Gojko wpadł z piłką w pole karne, ale zbyt wiele gry... FIFA. Od bramki rozpocznie Polacek.

1
60'

Piast. Schodzi: Uros Korun. Wchodzi: Michał Masłowski.

60'

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Denis Gojko.

3
2
1
2
3
57'

Starzyński przypadkowo ostro potraktował Pietrowskiego. Sędzia jednak nie ukarał pomocnika drugą kartką.

4
3
1
55'

Gol! Strzelił Kamil Mazek. Asystował mu Arkadiusz Woźniak. Kontra Zagłębia, Starzyński zagrał do Wożniaka, ten płasko dograł do Mazka. Pomocnik spokojnie przyjął piłkę i obok Szmatuły trafił do bramki. 2:1! Pierwszy gol Mazka w sezonie!

21
6
2
4
3
55'

Mójta uderzył z rzutu wolnego. Techniczny strzał końcami palców na róg wybił Polacek.

1
1
1
1
53'

Z ok. 30 metrów wysoko ponad bramką uderzył Uros Korun.

3
2
2
2
3
50'

Strzelał Michal Papadopulos, piłka przeleciała dwa metry ponad bramką.

2
2
1
1
48'

Po zmianie stron Piast zaatakował. Zagłębie póki co czeka na to co zrobi rywal.

2
2
46'

Gramy po przerwie.

1
2
46'
45+2'

3
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

4
2
1
1
1
44'

Wściekły Mazek skrzyczał sędziego. Arbiter odpowiedział coś pomocnikowi. Wydaje się, że Bartosz Frankowski popełnił błąd nie odgwizdując faulu na Mazku przed polem karnym.

3
3
3
1
6
42'

Ładna akcja Piasta, jednak Badia nie zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Piłkę złapał Polacek.

4
3
2
3
3
39'

Po wyrównującym golu dla Zagłębia żadna z drużyn nie kwapi się do ataku.

1
3
36'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Starzyński.

1
1
1
2
2
34'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Z rzutu wolnego uderzył Starzyński, piłka odbiła się od stojącego w murze Koruna i znalazła się w bramce obok zaskoczonego Szmatuły. 1:1!

27
13
5
5
8
32'

Kamil Mazek wbiegł z piłką w pole karne, ale bał się uderzać lewą nogą i zmarnował okazję.

1
1
1
1
29'

Wciąż Zagłębie nie potrafi stworzyć większego zagrożenia pod bramką Piasta.

1
1
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Jagiełło.

3
3
1
3
25'

Ucierpiał Hebert, ale w miarę szybko pozbierał się z murawy.

1
1
1
1
24'

Zagłębie przyspieszyło grę, ale wciąż ma problemy ze stwarzaniem dobrych okazji do wyrównania. Piast nastawił się na kontry.

1
1
1
22'

Badia z rzutu wolnego, ale Hebert zamykając akcję nie trafił w bramkę z ostrego kąta.

1
1
20'

Kapitalną okazję miał Starzyński. Pomocnik uderzał z dziesięciu metrów, ale został zablokowany, a po chwili zagrał ręką.

1
1
1
17'

Jankowski znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, jednak tym razem Polacek zdołał odbić strzał!

1
1
1
1
15'

Mogli odpowiedzieć gospodarze, ale żaden z graczy Zagłębia nie zdołał dojść do mocnego dogrania Woźniaka.

2
1
1
13'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Gerard Badia. Strata Mazka, goście wyprowadzili szybkę akcję. Badia przebiegł z futbolówką kilkanaście metrów i podał do Papadopulosa, a ten uderzył w kierunku bliższego słupka. Polacek popełnił błąd i Piast wyszedł na prowadzenie!

16
8
2
5
8
13'

Piłka wrzucona za plecy obrońców, ale Szmatuła wybił piłkę... głową.

1
1
11'

Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce. Spokojne tempo gry.

2
1
1
9'

Teraz Dziwniel zrobił sobie małą przerwę i leży na murawie. Na pewno coś boli obrońcę.

1
1
3
1
8'

Jankowski ucierpiał w jednej z akcji i musiał skorzystać z pomocy kolegów. Już wszystko w porządku.

1
1
1
1
4
7'

Techniczny strzał oddał Badia. Piłka spadała za plecy Polacka, ale minęła bramkę.

1
5'

Strzał Starzyńskiego sprzed pola karnego. Piłka po nodze obrońcy przeleciała ponad poprzeczką.

1
4'

Pierwsza próba ofensywna Zagłębia. Mazek ruszył z piłką, ale był tak zaangażowany w akcję, że powalił rywala.