Lotto Ekstraklasa: 33. kolejka
13 maj 2017 15:30
90+1'

Gol! Strzelił Dmytro Chomczenowskyj. Asystował mu Przemysław Frankowski.

Po meczu! Frankowski zagrał prostopadle w pole karne Wisły do Ukraińca, a ten pokonał Załuskę płaskim strzałem w kierunku dalszego rogu.

69
29
7
9
22
komentarz

Druga połowa została przedłużona o cztery minuty.

7
2
2
2
2
88'

Niecelny strzał Tomasika z rzutu wolnego z ok. 30 metrów.

4
9
3
4
15
85'

Jagiellonia w pełni kontroluje to, co dzieje się na boisku, ale nie potrafi postawić kropki nad "i".

10
3
3
2
13
81'

Teraz Cernych upadł w polu karnym Wisły, ale gwiazdek sędziego Przybyła milczał, choć trybuny eksplodowały.

13
8
4
1
12
78'

Nerwowo w Białymstoku. Trener Probierz szaleje przy linii bocznej, a trybuny reagują żywiołowo na każdą decyzję sędziego Przybyła. Końcówka spotkania może być bardzo trudna dla arbitrów.

11
7
2
4
3
75'
14
8
7
6
7
komentarz

15 117 osób ogląda to spotkanie na żywo z trybun stadionu Jagiellonii.

20
9
6
5
7
74'

Małecki wpadł w pole karne z lewego skrzydła i uderzył mocno z ostrego kąta, ale nie trafił w światło bramki Kelemena.

12
5
3
3
14
73'

Gra wznowiona. Romanczuk kontynuuje występ.

6
5
2
2
2
72'

Przerwa w grze. Romanczuk ucierpiał przy upadku po starciu z Urygą.

3
5
3
8
5
69'

Kolejna próba Vassiljeva z dystansu! Tym razem Załuska już musiał interweniować i zdołał obronić strzał Estończyka.

8
6
6
3
4
66'

Ale szansa Brleka! Po błyskawicznej kontrze Bartosz zagrał z prawej strony w pole karne Jagiellonii do Brleka, po którego strzał z 10 metrów piłka została zbita na rzut rożny.

2
9
4
4
4
64'

Po centrze Vassiljeva z rzutu wolnego w dobrej sytuacji strzeleckiej znalazł się Runje, ale zagłówkował obok bramki. Do piłki próbował doskoczyć jeszcze niezmordowany Sheridan, ale Załuska wznowi grę z "piątki".

5
3
3
63'
62'

Niecodzienna sytuacja na boisku. Gonzalez zaatakował piłkę wślizgiem z takim impetem, że przewrócił nie tylko rywala, ale też Bartosza.

4
1
2
1
59'

Vassiljev! Estończyk oddał niesyganlizowane uderzenie z ponad 25 metrów, ale nieznacznie spudłował.

3
7
5
3
58'
54'

Wisła zaczęła dochodzić do głosu, ale Jagiellonia broni bardzo umiejętnie i nie dopuszcza do zagrożenia pod swoją bramką.

9
2
1
3
2
51'

Pierwszy atak Wisły w drugiej połowie, ale w jego finalnej fazie Stilić zagrał piłkę wprost w ręce Kelemena.

5
4
2
1
5
49'

Początek drugiej połowy pod znakiem dominacji Jagiellonii.

1
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o minutę.

11
2
3
1
3
42'

Zakotłowało się w polu karnym Jagiellonii, do bezpańskiej piłki dopadł w końcu Llonch, ale uderzył wysoko nad bramką gospodarzy.

12
2
1
2
4
39'

Jagiellonia błyskawicznie organizuje się po stracie piłki. Wisła nie ma okazji na wyprowadzenie kontry.

12
7
3
2
5
37'

Po centrze Gordona z prawej strony piłka minęła stoperów Wisły i trafiła do Sheridana, który w dobrej sytuacji nie zdołał oddać strzału w światło bramki Białej Gwiazdy.

5
5
10
3
3
33'

Bardzo nieudany strzał Cywki z dystansu. Wisła na razie nie jest w stanie zagrozić Jagiellonii.