Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

1
2
1
89'

Ostatnie szanse na zdobycie zwycięskiego gola. Mateusz Piątkowski powalczył w powietrzu z Piotrem Polczakiem i zdaniem sędziego złamał przepisy piłkarskie.

3
2
5
3
8
85'

Giorgi Merebaszwili ruszył dynamicznie, ale nie przebił się ze swoim dośrodkowaniem przez Piotra Polczaka. Podobnie jak Maksymilian Rogalski przez Damiana Dąbrowskiego.

9
5
4
5
4
83'

Brakuje sytuacji podbramkowych w Płocku. Nie zrobiło się gorąco również po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Dominika Furmana.

6
5
3
7
6
81'
79'

Tomas Vestenicky aktywnie, ale mało efektywnie po wejściu na boisko. Nie może przebić się przez rosłych defensorów z Płocka.

6
5
1
1
1
76'
75'

Dośrodkowanie z głębi pola do Jose Kante. Ekwilibrystyczne uderzenie było ostatnim napastnika Wisły Płock w tym spotkaniu. Za moment pojawi się Mateusz Piątkowski.

2
3
2
73'
70'

Pokazał się Jose Kante! Dośrodkowanie Dominika Furmana z rzutu wolnego i uderzenie głową napastnika z Płocka metr obok bramki Cracovii.

4
3
3
2
68'

Mateusz Kryczka poradził sobie ze strzałem z dystansu, którego autorem był Sebastian Steblecki. Marzy o swoim drugim golu pomocnik.

4
2
1
67'

Jeszcze raz Dominik Furman postanowił wrócić na boisko po skorzystaniu z pomocy medycznej. Duża determinacja młodego zawodnika.

6
2
3
65'

Długo rozgrywana piłka trafiła do Dominika Furmana. Niecelne uderzenie było chyba ostatnim pomocnika Wisły Płock w tym pojedynku. Kontuzja barku nie pozwala mu zostać na boisku.

3
3
2
7
2
63'

Kibice chcieliby zobaczyć jeszcze kilka ciekawych akcji w tym spotkaniu. Może skonstruuje je Wisła Płock, która aktualnie wymienia podania na obrzeżach pola karnego.

7
3
1
1
1
61'

Widać grymas na twarzy Dominika Furmana. Były zawodnik Legii Warszawa trzyma się za bark, ale na razie zamierza pozostać na boisku. Po jego dośrodkowaniu interweniował Hubert Wołąkiewicz.

6
5
2
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński.

13
6
7
5
6
55'

Mateusz Szczepaniak kontra Damian Byrtek. Górą obrońca Wisły Płock, który nie pozwolił byłemu zawodnikowi Miedzi Legnica na uderzenie z bliska po płaskim dośrodkowaniu.

5
2
1
1
1
52'

Spokojne podania Cracovii na własnej połowie. Oczekuje na piłkę na desancie Mateusz Szczepaniak, ale czujnie w obronie Kamil Sylwestrzak.

3
2
1
1
1
49'

Piotr Wlazło strzelił płasko prosto w rękawice Grzegorza Sandomierskiego. Pewna interwencja bramkarza Cracovii.

9
4
3
2
3
48'

Krótko po powrocie z szatni piłkarze grają chaotycznie. Nie wcielają w życie tego, o czym powiedzieli im w szatni trenerzy Marcin Kaczmarek oraz Jacek Zieliński.

3
2
2
2
3
46'

3
45+1'

8
45'

Doliczona minuta.

4
2
2
1
1
45'

Co się odlecze, to nie uciecze i Mateusz Szczepaniak dostał piłkę. Natychmiast zdecydował się na uderzenie z dystansu i spudłował.

3
2
2
2
2
43'

Sebastian Steblecki próbował uruchomić wysuniętego Mateusza Szczepaniaka. Ustawili się właściwie gospodarze i nie pozwolili Cracovii dokończyć ataku.

3
2
2
2
2
40'

Szybka odpowiedź przyjezdnych również ze stałego fragmentu. Niewiele czasu pozostało do ostatniego gwizdka w pierwszej połowie i ciekawe, która drużyna zorganizuje się jeszcze do ataku.

4
2
3
3
2
38'

Gol! Strzelił Sebastian Steblecki.

Beznadziejna interwencja Mateusza Kryczki po dośrodkowaniu Mateusza Cetnarskiego z rzutu wolnego. Piłkę zgarnął Sebastian Steblecki i strzelił do odsłoniętej bramki. Nie uratował sytucji obrońca!

24
12
6
9
21
36'

Czas pracuje na korzyść beniaminka. Cezary Stefańczyk mógł spokojnie zastanowić się, w jaki sposób wznowić grę wrzutem z autu.

4
4
3
2
3
34'

Cracovia musi odrabiać stratę gola. Gospodarze wycofali się na własną połowę i czekają na ruch przeciwnika.

2
3
5
1
31'

Gol! Strzelił Piotr Wlazło.

Pewne uderzenie pomocnika z rzutu karnego na 1:0 po uprzednim zmyleniu Grzegorza Sandomierskiego!

Wisła Płock
34
13
8
11
12
31'

Rzut karny dla Wisły Płock! Sędzia pokazał zdecydowanym ruchem "na wapno" po przewinieniu Grzegorza Sandomierskiego na Piotrze Wlazło.

12
5
2
4
4
27'

Wisła Płock przetransportowała piłkę w okolice bramki Grzegorza Sandomierskiego. Sędzia nie pozwolił gospodarzom dokończyć ataku, ponieważ gwizdnął faul w polu karnym.

7
7
3
3
3
25'

Erik Jendrisek wyparzył Sebastiana Stebleckiego. Mateusz Kryczka interweniował na raty, ale skutecznie po uderzeniu pomocnika Cracovii. Od kilku minut atakuje głównie drużyna Jacka Zielińskiego.

5
6
2
2
3
23'

Faul Maksymiliana Rogalskiego na Mateuszu Cetnarskim. Cracovia miała szansę na zdobycie gola z rzutu wolnego i płocczan uratowała interwencja Mateusza Kryczki.

9
6
4
2
4
20'

Równie nieudane uderzenie Mateusza Cetnarskiego po przeciwnej stronie boiska. Pomocnik Cracovii przestraszył jedynie ptaki przelatujące nad bramką Mateusza Kryczki.

6
7
3
3
5
16'

Cezary Stefańczyk uruchomił Piotra Wlazłę podaniem w pole karne. Nie zabrał się z piłką pomocnik. Po chwili poprawka Dominika Furmana zdecydowanie obok bramki.

8
4
3
4
5
13'

Jose Kante ruszył w kierunku Grzegorza Sandomierskiego. Napastnik Wisły Płock chciał odebrać piłkę bramkarzowi Cracovii po lekkomyślnym podaniu.

5
4
3
1
2
11'

Kociołek w polu karnym Wisły Płock. Dwóch zawodników Cracovii mogło oddać strzał z kilkunastu metrów. Rozpaczliwie, ale skutecznie gospodarze zablokowali rywali.

5
3
2
2
3
8'

Drużyny miały już swoje szanse na zmianę wyniku. Chwila uspokojenia i Grzegorz Sandomierski ustawił partnerów zanim wznowił grę dalekim wykopem.

2
1
4
2
2
6'

Odgryza się drużyna z Krakowa. Mocne uderzenie z rzutu wolnego oddał Paweł Jaroszyński i z trudem Mateusz Kryczka sparował piłkę przed siebie. Miała szczęście Wisła Płock, że zabrakło skutecznej dobitki.

4
2
2
3
3
4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Damian Byrtek powalczył w powietrzu z Piotrem Malarczykiem. Po chwili kolejny korner i Przemysław Szymiński strzelił metr obok bramki.

5
2
2
2
4
2'

Mocne otwarcie marzy się beniaminkowi. Szarżowali już Dominik Furman oraz Giorgi Merebaszwili. Efektem premierowych akcji Wisły Płock korner.

5
4
2
2
1
19:28

Cracovia liczy na zdecydowanie lepszy występ w Płocku niż w sezonie zasadniczym.

2
3
2
2
2
19:28

Ławka rezerwowych Cracovii: Krystaian Stępniowski - Tomasz Brzyski, Milan Dimun, Piotr Polczak, Jaroslav Mihalik, Radosław Kanach, Tomas Vestenicky.

19:20

Ławka rezerwowych Wisły Płock: Bartosz Kaniecki - Bartłomiej Sielewski, Patryk Stępiński, Dimitar Iliew, Harmeet Singh, Mateusz Piątkowski, Emil Drozdowicz.

2
2
1
1
1
19:20

Wisła Płock jest wiceliderem w grupie spadkowej Lotto Ekstraklasy i spogląda z góry na Cracovię, która jest mocno zawikłana w walkę o utrzymanie. W sezonie zasadniczym beniaminek zwyciężył na własnym stadionie 4:1 z Pasami.