80'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Rafał Murawski. Wchodzi: Mate Cincadze.

80'

Łukasz Trałka zamknął centrę Raduta z rzutu wolnego, jednak główkował nad poprzeczką.

7
3
2
4
4
80'
ZMIANA
77'

Zupełnie nieudany strzał z dystansu Rafała Murawskiego. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

10
10
5
3
5
76'
ZMIANA
75'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Marcin Robak. Wchodzi: Dawid Kownacki.

20
9
5
3
4
74'

Niezbyt ciekawy fragment. Lech nie forsuje tempa, a Pogoń straciła wiarę w dobry wynik.

5
2
3
1
3
72'

Z dystansu wyraźnie przestrzelił Maciej Makuszewski.

5
4
3
11
3
71'

Na trybunach Inea Stadionu pojawiło się 15 862 widzów.

15
5
5
68'

Po rzucie rożnym świetną okazję do strzału z ostrego kąta miał Maciej Makuszewski, jednak niepotrzebnie przyjmował piłkę i ostatecznie w ogóle nie uderzył.

6
6
2
5
1
65'
ZMIANA
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Trałka. Asystował mu Tomasz Kędziora.

2:0 dla Lecha po szybkiej i bardzo składnej akcji! Kędziora dograł płasko z prawej strony pola karnego i przed bramką formalności dopełnił Trałka.

149
72
19
14
38
63'

Mocno, ale niecelnie uderzył z dystansu Radosław Majewski.

11
4
1
4
2
62'

Raz jeszcze uderzył Nunes - tym razem z ostrego kąta. Matus Putnocky złapał piłkę z małymi kłopotami.

15
2
2
3
4
60'

Groźny płaski strzał z 17 metrów oddał Adam Gyurcso. Piłka zrykoszetowała i wyszła na rzut rożny.

9
2
3
2
7
56'

Ricardo Nunes ładnie wymienił podania z Listkowskim, obaj znaleźli się w polu karnym Kolejorza, strzału jednak zabrakło.

10
4
3
2
9
52'

Jęk zawodu na trybunach! Pięknie z rzutu wolnego uderzył Radosław Majewski i Portowców uratował słupek!

19
9
7
9
33
52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
1
6
51'

Po podaniu Robaka piłka trafiła przed pole karne do Gajosa, ale ten wyraźnie spudłował płaskim uderzeniem.

2
1
8
2
50'

Matus Putnocky łatwo złapał piłkę po dośrodkowaniu Nunesa z rzutu wolnego z narożnika boiska.

3
4
1
5
49'

Dość spokojne pierwsze minuty po przerwie. Lech nie narzuca tak wysokiego tempa jak wcześniej.

6
3
3
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

9
1
1
45'

Doliczone 2 minuty.

19
11
11
11
10
44'

Jakub Słowik na raty złapał piłkę po mocnym uderzeniu Makuszewskiego z 21 metrów.

16
6
3
4
11
43'

Marcin Listkowski chciał sprytnie minąć na skrzydle Bednarka, ale obrońca Lecha nie dał się zaskoczyć.

21
6
1
4
7
41'

Mocno z 18 metrów uderzył Maciej Makuszewski i Jakub Słowik z kłopotami odbił piłkę. Chwilę później w dobrej sytuacji chybił Łukasz Trałka.

18
8
3
4
13
38'

Obraz gry się nie zmienia, Lech zdecydowanie przeważa.

47
24
6
7
18
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak.

Lech prowadzi! Z rzutu wolnego dośrodkował Majewski, szczecinianie nie potrafili wybić piłki i z trudnej pozycji - zza siebie - płaskim strzałem do siatki trafił Robak!

Lech Poznań
212
114
22
28
63
33'

Atomowy strzał z ostrego kąta oddał Maciej Makuszewski i tym razem Jakub Słowik zmuszony do sporego wysiłku!

24
12
11
7
8
31'

Portowcy zablokowali strzał Majewskiego z ostrego kąta. Po chwili poprawił jeszcze Mihai Radut, jednak bez trudu obronił Jakub Słowik.

10
6
3
3
9
28'

Ogromne zamieszanie po rzucie rożnym dla Lecha! Mocno z ostrego kąta uderzył Maciej Wilusz i Pogoń uratowała instynktowna interwencja Słowika!

12
19
9
3
14
27'

Teraz przyblokowany strzał Makuszewskiego z 18 metrów i piłka wyszła na rzut rożny.

6
4
5
2
7
26'

Mihai Radut zbiegł z lewego skrzydła przed pole karne i zdecydował się na strzał, ale zabrakło mocy i piłka w rękach Słowika.

5
3
1
2
9
24'

Rafał Murawski zepsuł dobrze zapowiadającą się kontrę fatalnym przyjęciem piłki.

3
1
3
1
10
21'

Groźna kontra Portowców, ale Jan Bednarek przeciął płaskie dośrodkowanie w kierunku Korta.

16
8
5
8
8
20'

Utrzymuje się przewaga Lecha, niewiele z niej jednak wynika.

8
13
5
10
8
17'

Z dystansu mocno w środek bramki uderzył Adam Gyurcso i piłkę na raty złapał Matus Putnocky.

14
3
5
5
5
16'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Tomasz Kędziora.

12
2
6
13
13
12'

Płasko sprzed pola karnego strzelił Radosław Majewski - obok słupka.

12
7
4
4
8
11'

Maciej Makuszewski oddał mocny strzał z 17 metrów, ale to była raczej próba uniknięcia kontry niż zagrożenia bramce Słowika. Piłka poleciała wysoko w trybuny.

9
8
3
3
7
9'

Niegroźnie z 15 metrów uderzył Rafał Murawski i Matus Putnocky spokojnie odprowadził piłkę, która minęła słupek.

16
9
3
2
5
8'

Pogoń na razie skupiona na defensywie. Wyraźna przewaga poznaniaków.

16
6
3
4
10
4'

Lech bardzo bliski gola! Po dośrodkowaniu Raduta z rzutu rożnego Łukasz Trałka główkował w poprzeczkę!

35
17
8
8
20
3'

Cornel Rapa przyjął na twarz potężny strzał Robaka z 18 metrów. Medycy na boisku.