44
87'
ZMIANA
86'

Wreszcie celny strzał Lecha. Oddał go Maciej Makuszewski, ale to nie była na tyle groźna próba, by sprawić kłopoty Malarzowi.

69
41
24
23
43
85'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

23
13
10
10
12
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Tomasz Jodłowiec.

Chyba po meczu! Jodłowiec znakomicie zagrał za plecy obrońców do Kucharczyka, a ten przerzucił piłkę nad wychodzącym z bramki Putnockym i głową skierował ją do siatki.

573
260
79
109
200
82'

Z dystansu mocno, ale wyraźnie obok słupka uderzył Marcin Robak.

63
38
23
29
37
81'

Bez fajerwerków, ale z dużym spokojem gra Legia. Gospodarze odliczają minuty do końca.

80
33
16
21
50
78'

Z rzutu wolnego nieźle przymierzył Thibault MoulinMatus Putnocky interweniował jednak bardzo pewnie.

67
30
17
22
41
77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Odjidjy-Ofoe otrzymał Abdul Aziz Tetteh.

86
38
21
24
55
77'

Porażający jest fakt, że mamy 77. minutę, a Lech wciąż nie oddał celnego strzału. W taki sposób nie da się zremisować.

80
45
17
27
44
76'

Na trybunach stadionu Legii pojawiło się 28 820 widzów.

79
30
18
20
31
76'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Abdul Aziz Tetteh.

47
13
14
11
24
75'

Legia pilnuje skromnego prowadzenia, a Lech - choć poprawił grę w porównaniu do pierwszej połowy - wciąż oddaje zbyt mało strzałów.

25
8
10
20
12
74'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Michał Kucharczyk.

61
32
20
16
27
72'

Żółtą kartkę za faul na Wiluszu otrzymał Vadis Odjidja-Ofoe.

85
43
12
34
87
71'

Nieźle z rzutu rożnego dośrodkował Mihai Radut, ale zagrożenie oddalił Maciej Dąbrowski.

60
19
15
21
31
69'

Guilherme ofiarnie zablokował strzał Kędziory sprzed pola karnego.

86
36
16
18
51
66'

Potężna bomba Guilherme z 13 metrów, ale w ostatniej chwili przyblokował to Jan Bednarek i piłka poleciała nad poprzeczką! To była znakomita okazja Legii na 2:0.

86
40
21
33
80
65'

Kasper Hamalainen bardzo dobrze podał na 12. metr do Guilherme, ten natychmiast uderzył, ale zbyt lekko i Matus Putnocky na posterunku.

71
35
18
16
42
64'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Dominik Nagy. Wchodzi: Kasper Hamalainen.

94
38
23
17
49
62'

Fatalnie na własnej połowie pomylił się Łukasz Trałka, ale Dominik Nagy nie potrafił tego wykorzystać i zepsuł akcję pochopnym podaniem.

61
32
25
29
50
60'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Radosław Majewski. Wchodzi: Marcin Robak.

95
48
20
20
35
59'

Miroslav Radović mial trochę swobody przed polem karnym, uderzył jednak tyleż mocno co niecelnie.

61
34
26
23
42
57'

Legia oddaliła grę od własnej bramki i zniwelowała przewagę Lecha.

73
38
20
26
63
54'

Teraz Kownacki zamknął centrę z prawej strony boiska, główkował jednak nieczysto i nic z tego nie wyszło.

57
33
14
32
32
53'

Groźnie z prawego skrzydła dośrodkował Tomasz Kędziora i do piłki w polu karnym minimalnie spóźnił się Dawid Kownacki.

44
32
19
26
25
51'

Dominik Nagy podał w polu karnym do Radovicia, ten chciał jeszcze zwrócić piłkę Węgrowi, ale lechici się połapali i strzału nie zobaczyliśmy.

42
25
13
14
40
49'

Poznaniacy zaczęli bardzo ofensywnie i gra toczy się na połowie mistrza Polski.

80
35
21
18
38
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

16
8
11
13
30
46'

Pierwsza akcja Lecha po przerwie. Maciej Makuszewski zbiegł ze skrzydła w pole karne, uderzył płasko z ostrego kąta, ale trafił tylko w boczną siatkę.

42
26
15
16
21
46'

Początek drugiej połowy.

53
28
10
8
10
43'

Dawid Kownacki jest osamotniony z przodu i trudno mu dojść do jakiejkolwiek sytuacji strzeleckiej.

76
49
27
43
69
41'

Groźna akcja Legii! Dominik Nagy podał w tempo do Jodłowca, a ten nieznacznie chybił płaskim strzałem z ostrego kąta.

88
42
26
31
58
39'

Tomasz Jodłowiec zablokował uderzenie z dystansu Majewskiego.

84
40
21
24
51
37'

Z lewego skrzydła do nikogo dośrodkował Wołodymyr Kostewycz. Mizernie na razie prezentuje się Lech w akcjach ofensywnych.

63
39
16
28
35
36'

Legia oddała już trzy celne strzały, Lech jeszcze ani jednego.

142
67
18
46
57
35'

Długo na lewym skrzydle tańczył z piłką Mihai Radut, ale nie zdołał wypracować sobie pozycji do dośrodkowania.

51
33
23
24
29
32'

Mnóstwo walki i ostrych starć. Emocji czysto piłkarskich nie ma teraz zbyt wiele.

40
21
39
28
37
29'

Żółtą kartkę za faul na Odjidjy-Ofoe otrzymał Łukasz Trałka.

143
51
27
34
84
29'

Po słabym pierwszym kwadransie, Lech się nieco przebudził. Legia natomiast czyha na kontry.

75
27
29
27
33
Czy Lechowi uda się przed przerwą zdobyć gola?
24
25'

Gra się zaostrzyła. Teraz Guilherme padł w polu karnym po starciu z Majewskim. Zawodnik Lecha sporo ryzykował, jednak sędzia nie użył gwizdka.

62
34
26
22
66
23'

Żółtą kartkę za faul na Wiluszu otrzymał Miroslav Radović.

102
42
22
30
87
21'

Zbyt mocne dośrodkowanie Raduta z rzutu wolnego. Bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

58
45
18
22
39
20'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na rozpędzonym Makuszewskim otrzymał Guilherme.

Legia Warszawa
102
39
24
30
64
18'

Mihai Radut zdecydował się na strzał z lewego skrzydła i wyraźnie spudłował. To była pozycja, z której należało dośrodkować.

40
33
19
17
30
16'

Pierwszy kwadrans lepszy w wykonaniu Legii, która była znacznie konkretniejsza w ofensywie.

93
49
17
25
51
14'

Lech przez chwilę w dziesiątkę, poza boiskiem opatrywany jest Dawid Kownacki.

77
34
23
37
51
12'

Z ostrego kąta w boczną siatkę huknął Guilherme. Pachniało drugim golem dla Legii.

100
36
23
26
59
10'

W asyście Wilusza płaski strzał z ostrego kąta oddał Dominik Nagy, zabrakło jednak mocy i Matus Putnocky na posterunku.

57
25
20
19
41
9'

Legia poczuła krew i chce atakować dalej. Lech trochę oszołomiony.

128
48
24
26
79
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vadis Odjidja-Ofoe. Asystował mu Maciej Dąbrowski.

Legia na prowadzeniu! Dąbrowski wykonał długie podanie do Odjidjy-Ofoe, a ten uciekł obrońcom Lecha i mocnym strzałem przy bliższym słupku pokonał Putnocky'ego.

547
257
73
134
324
6'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska centrował Vadis Odjidja-Ofoe, ale bardzo dobrze interweniowała obrona Kolejorza.