Sporo emocji na koniec! Ostre przepychanki między zawodnikami obu drużyn.

23
23
22
90+3'

Jevtić mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale żaden z piłkarzy Lecha nie zdołał skierować jej do bramki.

80
34
22
25
39
90+2'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Steven Vitoria.

67
31
17
14
38
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Mak.

61
27
12
18
49
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

63
18
14
19
39
89'

Po dośrodkowaniu Jevticia z rzutu wolnego głową obok bramki uderzył Maciej Wilusz.

47
31
14
20
45
87'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko.

87
43
22
29
70
85'

Darko Jevtić uderzył sprzed pola karnego i piłkę na raty złapał Kuciak.

67
21
11
19
21
82'

Jevtić minął w polu karnym obrońcę, zagrał płasko do środka, ale prosto pod nogi obrońców.

38
18
9
22
20
77'

Strzał Majewskiego sprzed pola karnego został zablokowany.

42
20
17
23
29
76'
36
16
18
13
15
77'

Na stadionie pojawiło się 20 139 kibiców.

48
21
18
20
19
75'

Kownacki znakomicie minął rywala i spod linii końcowej wystawił piłkę Gajosowi, który jednak z kilku metrów uderzył nad bramką. Mogło być 1:0 dla Lecha!

22
14
5
9
35
74'

Gajos zagrał do Majewskiego w pole karne, ale ten źle trafił w piłkę i ta trafiła w ręce Kuciaka.

20
13
5
9
21
73'

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Darko Jevtić.

38
23
11
5
13
72'

Lech. Schodzi: Marcin Robak. Wchodzi: Dawid Kownacki.

23
16
9
5
13
72'

Lechia. Schodzi: Simeon Sławczew. Wchodzi: Michał Mak.

18
6
19
3
6
68'

Od kilku minut gra toczy się w środku pola i brakuje sytuacji strzeleckich.

19
15
17
14
21
63'

Wolski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne. Obrońcy Lecha byli jednak czujni i nie dopuścili do zagrożenia.

34
21
6
11
23
61'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mogło być groźnie pod bramką Lecha, ale żaden z piłkarzy Lechii nie doszedł do piłki i obrońcy zdołali ją wybić poza boisko.

22
14
11
14
22
60'

Rafał Wolski wbiegł z piłką w pole karne, próbował minąć trzech obrońców, ale jego strzał w ostatniej chwili zdołał zablokować jeden z nich i goście będą mieli rzut rożny.

25
10
4
4
10
58'

Z dystansu kąśliwie, ale obok słupka uderzył Mihai Radut.

25
15
10
13
20
57'

Na początku drugiej połowy nieco aktywniejszy w ofensywie jest Lech, nadal jednak brakuje emocji.

18
13
5
9
15
54'

Po dośrodkowaniu Raduta z rzutu wolnego groźnie główkował Tomasz Kędziora, jednak piłka poleciała obok dalszego słupka.

21
16
12
10
15
51'

Po rzucie wolnym Maciej Wilusz zgrał piłkę głową na środek pola karnego, strzału jednak zabrakło.

22
20
17
16
20
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

19
13
8
11
13
49'

Z rzutu rożnego dośrodkował Radosław Majewski, piłka otarła się o głowę Kędziory, a następnie skutecznie interweniowała gdańska defensywa.

18
8
8
6
10
46'

Początek drugiej połowy.

26
18
10
12
14
45+1'

Sławomir Peszko wyprowadził groźną kontrę Lechii, w polu karnym świetnie jednak zatrzymał go Maciej Gajos.

54
25
16
15
28
45'

Doliczone 2 minuty.

27
13
10
11
18
41'

Za nami ponad 40 minut hitu, który na razie jest totalnym rozczarowaniem. Obie drużyny wymieniają podania w środku pola, ale pod bramką rywala są bezproduktywne.

23
16
11
16
49
37'

Teraz poznaniacy zablokowali strzał Wolskiego z narożnika pola karnego.

33
13
8
12
38
36'

Matus Putnocky wybiegł do narożnika pola karnego, by uprzedzić Krasicia.

28
12
9
8
35
34'

Dobrą okazję na 17. metrze miał Radosław Majewski, uderzył ile sił w nogach, lecz trafił wprost w Kuciaka.

21
32
8
7
19
33'

Lechia w ataku pozycyjnym, prowadzi go jednak bardzo daleko od bramki rywala.

24
16
12
8
20
31'

Maciej Wilusz przeciął głową dośrodkowanie Krasicia z prawego skrzydła.

21
7
5
9
14
30'
17
16
38
14
17
28'

Lechiści zablokowali uderzenie Majewskiego z 14 metrów, a poprawkę Kostewycza sprzed pola karnego należałoby raczej nazwać podaniem do Kuciaka.

25
11
9
14
22
27'

Nudy w Poznaniu. Oba zespoły walczą ambitnie, ale jakości piłkarskiej na razie brakuje.

11
7
6
8
30
25'

Zupełnie niekryty Marcin Robak doszedł do piłki po centrze z lewego skrzydła, jednak skiksował przy próbie strzału.

19
21
10
11
31
23'

Sprzed pola karnego w trybuny uderzył Radosław Majewski.

22
19
12
6
20
20'

Nieźle wyglądała oskrzydlająca akcja Kolejorza, jednak Mario Maloca zatrzymał Robaka.

29
8
7
6
16
19'

Nadal nie ma emocji. Więcej powodów do niezadowolenia ma na razie Lech, który gra bardzo niedokładnie w ofensywie.

20
10
8
8
18
15'

Niezła okazja Lechii. Marco Paixao zamknął dośrodkowanie Peszki spod końcowej linii, uderzał jednak zza siebie i posłał piłkę wysoko nad bramką.

34
11
6
15
15
14'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Wołodymyr Kostewycz.

52
10
8
15
34
12'

Lechia zaczęła w Poznaniu dość odważnie i to ona dłużej utrzymuje się przy piłce. Na razie jednak wielkich emocji nie ma.

39
14
9
10
21
10'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Steven Vitoria.

19
9
17
9
10
8'

Z narożnika boiska zupełnie nieudanie uderzył Marcin Robak. Piłka minęła słupek w bezpiecznej odległości.

20
17
6
8
17
6'

Dość otwarta gra w pierwszych minutach i niezłe tempo.

26
9
7
4
8
4'

Milos Krasić miał dobrą okazję do uderzenia sprzed pola karnego, zamiast tego podał do Wolskiego i jego centra została zablokowana.

10
8
4
7
18
3'

Niezła centra Majewskiego z rzutu wolnego, do strzału głową doszedł Łukasz Trałka, miał jednak trudną pozycję i nie trafił w bramkę.