4
1
9
89'

Niewiele wskazuje na to, aby Wisła miała doprowadzić do wyrównania. Lubinianie dobrze się bronią.

4
4
2
4
4
86'
85'

Zagłębie cofnięte, w ataku Wisła. Wciąż jednak bez uderzeń na bramkę Polacka.

6
1
2
2
81'

Piłka spadła pod nogi stojącego metr przed bramką Recy, a ten... zaskoczony sytuacją jedynie ją trącił. Wprost w ręce Polacka.

4
3
1
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Sylwestrzak.

8
4
2
3
2
77'

Wisła dąży do wyrównania, ale Zagłębie stara się oddalać grę od własnej bramki.

6
5
2
2
2
74'
74'

5
72'
71'

Wrzutka z rzutu wolnego, Iliew uderzył głową ponad bramką.

4
1
1
1
6
70'

Gol! Strzelił Kamil Sylwestrzak. Asystował mu Piotr Wlazło. Wisła wraca do gry. Wlazo dograł do Sylwestrzaka, a ten mocnym strzałem w krótkim róg zdobył kontaktową bramkę dla płocczan!

11
5
5
4
15
68'

Kryczka dalekim wyjściem przed pole karne uprzedził Buksę.

3
1
2
63'

Groźne uderzenie Kante, piłka przeszła tuż obok słupka.

1
1
1
61'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Szybka akcja lubinian. Jagiełło miał sporo miejsca i uderzyć z ok. 25 metrów. Kryczka popełnił błąd i odbił piłkę przed siebie, wprost pod nogi nadbiegającego Buksy. Napastnik strzałem pod poprzeczkę trafił na 2:0.

29
12
4
2
7
60'

Stefańczyk dośrodkował w pole karne, Wlazło uderzył... barkiem, ale minimalnie pomylił się.

3
3
1
1
1
58'

Reca zdal test "trzech palców" i wróci do gry.

1
3
57'

Polacek interweniując przypadkowo staranowął Recę, który potrzebuje pomocy medycznej.

4
2
2
5
3
55'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Jagiełło.

5
2
5
53'

Sędzia powinien ukarać Szymińskiemu pokazać żółtą kartkę, ale podobnie jak już kiedyś w ekstraklasie zabrakło arbitrowi odwagi.

2
1
1
52'

Lubinianom udało się przenieść ciężar gry w kierunku środka boiska. Zagłębie coraz częściej w ataku.

4
1
1
1
48'

Po przerwie do ataku ruszyła Wisła. Jednak płocczanie nie potrafią oddać celnego uderzenia.

1
1
1
2
2
46'

Gramy po przerwie.

1
4
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
4
3
3
2
45'

Gol! Strzelił Jakub Tosik. Asystował mu Krzysztof Janus. Bramka do szatni. Z rzutu wolnego dośrodkował Janus, a Tosik głową wpakował piłkę do bramki! 0:1!

23
10
4
5
11
45'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgi Merebaszwili.

6
4
3
4
3
41'

Trochę żwawiej zaczęli poruszać się gracze Wisły. Wciąż jednak z boiska wieje nudą.

3
3
2
5
2
38'

Mocny strzał z 18 metrów oddał Giorgi Merebaszwili, Polacek pewnie obronił.

2
1
2
2
2
34'

Kontra Wisły, Kante wbiegł z piłką w pole karne, wycofał do partnerów, ale podanie przejął Jonczy.

3
1
2
2
2
29'

W końcu gorąco zrobiło się w polu karnym Zagłębia. Jednak strzał Merebaszwiliego został zablokowany.

5
4
2
25'

Niespodziewanie głową z jedenastu metrów uderzył Mazek, Kryczka wybił piłkę, która leciała do bramki tuż przy słupku!

2
1
2
1
1
24'

Wlazło chciał przelobować Polacka, nie trafił jednak w bramkę.

1
22'

Gra przeniosła się do środka pola. Niewiele spięć podbramkowych, częściej przy piłce jest Zagłębie.

3
3
1
1
19'

Z prawej strony pola karnego piłkę otrzymał Tosik, jego strzał świetnie obronił Kryczka!

2
17'

Mocne wstrzelenie piłki przez Janusa, Mazka stojącego pięć metrów przed bramką uprzedził obrońca.

1
1
1
1
1
14'

Wciąż częściej przy piłce są lubinianie, ale Wisła w końcu zaczyna zagrażać rywalom.

1
1
1
1
10'

Wisła Płock. Schodzi: Dominik Furman. Wchodzi: Dimitar Iliew. Furman na moment wrócił na boisko, ale nie dał rady kontynuować gry.

9'

Do dogrania z rogu doszedł Buksa, jego strzał głową z sześciu metrów był jednak niecelny.

2
1
1
1
1
9'

Furman nie wróci już do gry, za moment dojdzie do zmiany.

1
9'

Z pola karnego z ok. 10 metrów uderzył Janus, Kryczak wybił piłkę, która mogła wtoczyć się do bramki.

3
6'

Problemy z kontuzjowanym wcześniej barkiem ma Furman. Pomocnik jest opatrywany na środku boiska. Gracza Wisły popchnął Tosik, a Furman pechowo upadł.

1
2
2
3'

Dobry początek Zagłębia. Pierwszy groźny strzał na bramkę Wisły. Uderzał z dystansu Buksa, piłka przeleciała obok bramki.

2
2
15:07

Mecz poprowadzi Paweł Pskit (Łódź).

2
15:07

Pewne już utrzymania Wisła i Zagłębie zmierzą się w Płocku. Stawką spotkania będzie 9. miejsce w Lotto Ekstraklasie.