Ależ szczęście Lecha! Zakotłowało się w polu karnym, a najwięcej sprytu wykazał Boguski. Strzelał z ostrego kąta trafił tylko w słupek!

11
7
35
90+2'

Doskonała szansa Wisły. Piłkę z boku pola karnego zgrywał Spicić, ale żaden z kolegów nie doszedł do jego podania. Było groźnie! Lech tylko się broni.

13
9
6
6
12
90+1'

Za faul w środkowej strefie boiska żółtą kartkę otrzymał Ivan Gonzalez.

Wisła Kraków
15
9
2
4
8
90'

Druga połowa meczu potrwa przynajmniej 5 minut dłużej.

10
5
2
8
15
90'

Lech spokojnie rozgrywał piłkę pod polem karnym Wisły i... nagle ją stracił. Gdyby nie ofiarna interwencja Bednarka gospodarze byliby w sporych opałach.

7
5
3
5
7
86'

Świetny przechwyt Kostewycza. Boczny obrońca nie miał do kogo dośrodkować. W polu karnym pojawił się Trałka, ale uprzedził go jeden z obrońców.

10
4
2
4
7
86'

Jevtić wrócił na boisko i był faulowany. Także on wykonywał rzut wolny, ale Zauska wyłapał jego dośrodkowanie.

8
4
3
4
5
85'

Jevtić leży na boisku. Potrzebuje pomocy lekarzy, a wszystkie zmiany w Lechu wykorzystane. Szwajcar ma problemy po nieudanej próbie strzału.

7
4
3
10
11
83'

Dużo słabsza druga połowa. Wisła zdecydowanie częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

7
13
2
6
8
81'

Pierwsza sytuacja Robaka. Główkował po rzucie rożnym, ale bardzo niecelnie.

14
9
3
5
7
78'

Ostatnia zmiana w Lechu. Schodzi: Dawid Kownacki. Wchodzi: Marcin Robak.

21
10
4
6
4
75'

Ostatnia zmiana w Wiśle. Schodzi: Zdenek Ondrasek. Wchodzi: Paweł Brożek.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Głowacki. Kapitan Wisły powstrzymał kontrę Lecha blisko swojego pola karnego.

10
6
1
5
8
73'

Słupek! Semir Stilić uderzył minimalnie niecelnie!

13
7
6
6
15
72'

Boguski mijał bez problemu kolejnych obrońców Lecha. Ci zatrzymali go faulem dopiero 18 metrów przed bramką. Groźna sytuacja!

8
4
1
5
9
68'

Druga zmiana w Wiśle. Schodzi: Patryk Małecki. Wchodzi: Jakub Bartosz.

67'

Jevtić w polu karnym długo zwlekał z podaniem do dobrze ustawionego Majewskiego. Próbował kiwać, piłkę wybił jeden z obrońców. Ta trafiła pod nogi Majewskiego. Huknął mocno i niecelnie.

9
3
2
3
4
65'

Kolejna dobra akcja Makuszewskiego. Znów dograł w pole karne, ale Kownacki nie zdołał obrócić się i strzelić celnie.

11
7
4
7
5
63'

Pierwsza zmiana w Wiśle. Schodzi: Alan Uryga. Wchodzi: Semir Stilić. Ciche brawa na trybunach dla byłego piłkarza Lecha.

13
6
3
2
7
60'

Makuszewski wykorzystał swoją szybkość i obiegł rywala. Miał dużo czasu i posłał piłkę do Kownackiego. Strzał młodego lechity zablokowany.

7
6
1
3
6
60'

Spotkanie na tryybunach ogląda 19 373 kibiców.

15
6
2
3
2
58'

Wymuszona roszada w składzie gospodarzy Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Łukasz Trałka.

56'

Gajos wrócił na boisko, ale szybko leży ponownie. Konieczna będzie zmiana.

5
6
3
8
5
53'

Po starciu Gajos i Llonch upadli na murawę. Obaj potrzebowali pomocy medycznej.

4
3
7
7
3
50'

Odważnie w swoim polu karnym zagrał Jevtić. Przechwycił piłkę i w stykowej sytuacji zdecydował się na zwód. Na szczęście dla Lecha nie pomylił się.

10
6
2
2
2
47'

Pierwszy celny strzał w drugiej połowie. Boguski prosto w ręce Putnocky'ego.

6
3
7
7
46'

W przerwie pierwsza zmiana w Lechu. Schodzi: Maciej Wilusz. Wchodzi: Lasse Nielsen.

czas Druga połowa
komentarz

Ciekawie na wszystkich stadionach! Zapraszamy na naszą multirelację.

5
2
2
1
2
45+1'

Celny strzał Majewskiego z rzutu wolnego. Załuska nie miał prawa go przepuścić.

11
3
2
5
3
45'

Pierwsza połowa spotkania potrwa co najmniej dwie minuty dłużej.

10
8
3
2
4
44'

Jevtić próbował zaskoczyć Załuskę bezpośrednim strzałem. Golkiper miał sytuację pod kontrolą i pozwolił piłce wyjść poza boisko.

8
2
1
2
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bartkowski. Obrońca Wisły powstrzymał groźnie zapowiadającą się akcję gospodarzy. Jevtić świetnie zagrał do Majewskiego na wolne pole. Defensor musiał ratować się faulem.

7
2
4
41'

Jevtić ładnie przedzierał się między defensorami Wisły, jednak zabrakło dobrego podania do wybiegającego Majewskiego.

4
2
1
1
6
40'

Piłka w rękach Załuski po uderzeniu Makuszewskiego z 18 metrów.

3
1
1
1
5
38'

Znów uderzał Jevtić i znów niecelnie. Piłkarz Lecha upiera się, że powinien być rzut rożny. Sędzia Złotek zwrócił mu tylko uwagę, żeby nie kwestionował jego decyzji.

4
2
3
37'

Powinno być 2:2! Bednarek odprowadzał wzrokiem piłkę po złym dośrodkowaniu. Zza jego pleców wybiegł Boguski i próbował lobować wychodzącego Putnocky'ego. Przestrzelił!

6
4
5
4
6
35'

Kibice Lecha długo czekali na odpowiedź gospodarzy. Póki co muszą zadowolić się bardzo niecelnym uderzeniem Jevticia.

4
2
2
2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Matija Spicić.

10
4
1
1
7
32'

Wisła atakuje! Z boku pola karnego piłkę wrzucał Małecki, ale w ostatniej chwili na rzut rożny piłkę wybił Kędziora.

12
2
4
27'

Gol! Strzelił Rafał Boguski. Asystował mu Łukasz Załuska. Powinno być 3:0, a jest 2:1! Po rzucie rożnym Wilusz strzelał z pięciu metrów, ale zbyt lekko by pokonać Załuskę. Bramkarz Wisły błyskawicznie rozpoczął grę i podał do wysuniętego Boguskiego. Piłka kozłowała i dotarła tuż przed szesnastkę Lecha. Fatalnie zachowali się Kostewycz i Putnocky, którzy jednocześnie skoczyli do piłki, zderzyli się i... zostawili pustą bramkę Wiślakowi! Gol kontaktowy, będzie ciekawie!

58
26
17
32
72
24'

Piłka w bramce Lecha, ale gol nieuznany. Boguski był na spalonym.

18
22
4
9
20
21'

Gol! Strzelił Maciej Makuszewski. Ależ błąd Arkadiusza Głowackiego! Kapitan Wisły zagrał zbyt słabo do Załuski, co wykorzystał szybki Makuszewski. Doszedł do piłki przed bramkarzem gości, minął go i wpakował piłkę do siatki. 2:0!

115
52
7
10
23
19'

Lechici mieli piłkę pod polem karnym Wisły, ale nie wykorzystali dobrej okazji. Majewski nie zrozumiał się z kolegami, piłka w rękach Załuski.

9
6
2
4
5
14'

Lech zaatakował wysokim presingiem. Naciskany Zauska byl bliski straty piłki. Ostatecznie krakowianie oddalili grę do swojego pola karnego.

11
6
7
5
5
11'

Błąd Bednarka, który wybijając piłkę głową trafił w plecy Boguskiego. Gracz Wisły zabrał się z piłką, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Wilusz.

11
5
4
1
2
9'

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Dawid Kownacki. Kilka sekund wcześniej się nie udało, ale Majewski spróbował jeszcze raz. Tym razem płaskie uderzenie przy słupku było nie do obrony! Lech na prowadzeniu!

116
57
4
7
30
9'

Pierwszy celny strzał Lecha. Załuska nie miał problemu po uderzeniu Majewskiego.

9
3
1
8
8'

Strzałem z dystansu szczęścia szukał Petar Brlek, ale pomylił się znacznie.

7
10
1
2
9
6'

Żywy mecz w Poznaniu! Tym razem dobra okazja Wisły. Wydawało się, że Ondrasek i Boguski zbyt długo czekali z oddaniem piłki. Ta ostatecznie trafiła do Małeckiego, który uderzył w dobrze ustawionego Putnocky'ego.

6
4
2
2
6
5'

Po centrze Majewskiego najbliżej dojścia do piłki był Kownacki, ale nie zdołał oddać strzału.

7
2
2
5
1
5'

Lech od początku stara się grać na jeden kontakt. Akcja po lewej stronie boiska zakończyła się rzutem rożnym.

16
10
2
2
3
3'

Faul Tetteha w okolicach pola karnego. Ze stałego fragmentu gry dośrodkowywał Brlek, ale zrobił to źle. Obrońcy zażegnali niebezpieczeńtwo.

6
3
3
2
4
1'

Pierwsza ofensywna akcja Lecha. Centrował Gajos, ale obrońcy Wisły bez problemów poradzili sobie z dośrodkowaniem.

12
4
3
5
3
17:43

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.