Lotto Ekstraklasa: 36. kolejka
28 maj 2017 18:00
90+5'

Ogromne zamieszanie pod bramką Legii! Malarz zatrzymał strzał Możdżenia i uratował gości przed utratą gola/

119
51
9
13
49
90+4'

26
90+3'

95
90+2'

Sprzed pola karnego kilka metrów ponad bramką uderzył Możdżeń.

45
19
14
10
23
90'

Doliczone 4 minuty.

54
23
20
14
45
90'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Jakub Rzeźniczak.

49
23
11
6
15
90'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Borjan.

43
33
7
5
15
88'

Legia oddala grę od własnej bramki, Korona stara się wyprowadzać kontry, ale czyni to chaotycznie.

53
24
10
20
18
86'

Chwilę wcześniej Vadis Odjidja-Ofoe do Hamalainena, a ten z trzech metrów uderzył w bramkarza! Dobitka Brozia także nie znalazła drogi do bramki Korony.

52
30
10
17
34
86'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Kiełb.

31
22
9
15
29
84'

Vadis Odjidja-Ofoe uderzył z ok. 16 metrów, ale także nie trafił w bramkę.

33
22
9
18
29
83'

Piłka przed pole karne trafiła pod nogi Hamalainena, ale ten przestrzelił!

20
18
7
16
36
81'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Żubrowski. Pomylił się o pół metra!

9
13
5
2
13
81'
40
15
18
20
15
79'

Nagy leży na boisku. Być może potrzebna będzie zmiana.

38
17
9
35
40
78'

Otwarty mecz w Kielcach. Korona postawiła wszystko na jedną kartę, co chce wykorzystać Legia.

34
15
9
7
9
76'

Uderzał z woleja Kiełb. Malarz popisał się kapitalną paradą!

37
19
6
8
13
75'
75'

Niepewnego zachowania Korony omal nie wykorzystał Nagy! Węgier uderzył w słupek!

31
10
10
8
17
74'
72'

Składna akcja Legii, ale źle wykończył ją Radović. Po strzale Serba piłką minęła bramkę.

13
15
7
11
17
70'

Goście czekają na wyprowadzenie kontry, która pozbawi Koronę złudzeń.

19
5
2
3
9
67'

Z woleja uderzył Vanja Marković, piłka przeleciała daleko od bramki Malarza.

34
15
4
6
15
65'

Korona coraz większą liczbę zawodników posyła do ofensywy. Legię czeka ciężkie pół godziny.

41
24
10
7
12
64'

Vadis Odjidja-Ofoe omal nie wykorzystał błędu obrony. Belg przewrócił się w polu karnym i domagał się "jedenastki".

33
16
9
9
16
61'

Z dystansu uderzył Thibault Moulin, jednak piłka przeleciała daleko od celu.

27
11
13
13
19
60'

Broź wpadł z piłką w pole karne, uderzył z ostrego kąta tuż przy słupku. Piłka odbiła się od nogi Borjana i wyszła na róg!

23
15
12
9
11
58'

Korona stara się zepchnąć Legię pod bramkę. Goście chcą wyprowadzić kontrę, która da im drugiego gola i komfort gry.

39
27
14
12
18
56'

Groźnie zapowiadającą się akcje Legii przerwał sędzia. Na spalonym znalazł się Radović.

39
17
13
13
26
55'
18
11
9
7
9
53'

Vadis Odjidja-Ofoe przerasta polską ligę o dwie klasy. Jeśli Legia obroni tytuł to w dużej mierze dzięki swojemu pomocnikowi.

49
13
5
8
9
51'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak.

29
12
5
3
12
47'

Ponownie Vadis Odjidja-Ofoe rozmontował obronę Korony, tym razem szybszy Borjan.

21
14
6
4
8
46'

Vadis Odjidja-Ofoe przebiegł z piłką kilkanaście metrów, wyłożył piłkę Radoviciovi, ale ten w świetnej sytuacji przestrzelił!

16
4
4
4
17
46'
14
5
3
2
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

30
10
7
6
8
45'

Błąd Dąbrowskiego, piłkę przejął Możdżeń. Jego strzał po nodze rywala wyszedł na korner, po którym niecelnie uderzył Kwiecień.

15
6
7
5
11
43'

Dominik Nagy do bramki Korony. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

20
11
7
14
35
42'

Guilherme otrzymał piłkę w polu karnym, miał sporo czasu i miejsca, ale źle przymierzył.

18
9
7
7
28
41'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Nagy.

24
12
5
13
26
39'

Korona nie potrafi odpowiedzieć rywalom. Kielczanie mają problemy z przedostaniem się pod pole karne.

29
15
6
11
13
35'

Gol! Strzelił Dominik Nagy. Asystował mu Vadis Odjidja-Ofoe. Belg wszedł z piłką do środka pola i kapitalnie dograł do partnera. Nagy strzałem pod poprzeczkę wyprowadził gości na prowadzenie. Legia ponownie liderem!

253
126
30
52
108
34'

Legia uzyskała przewagę. Mistrzowie Polski wiedzą, że muszą wygrać w Kielcach aby marzyć o obronie tytułu.

53
18
5
6
28
32'

Pomocy medycznej potrzebował Thibault Moulin po ostrym wejściu rywala.

27
15
15
40
30
29'

Vadis Odjidja-Ofoe dograł do Guilherme, który uderzył w słupek! Sporo szczęścia mieli gospodarze.

28
14
13
21
42
27'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak.

33
18
10
13
19
26'

Zadymił się stadion w Kielcach. utrudnia to obserwację meczu.

15
9
9
5
29
24'

I znowu Borjan górą! Nagy sam na sam z bramkarzem, ale uderzył w Kanadyjczyka!

17
13
5
5
22
23'

Powinien być gol dla Legii. Radović do Moulina, ale ten uderzył w Borjana! Zaczarowana bramka w Kielcach!

19
12
9
5
20
20'

Thibault Moulin miał szansę na zdobycie gola, ale jego strzał trafił wprost w ręce bramkarza.

28
10
6
7
12
14'

Piłka w bramce Legii po strzale Kwietnia. Arbiter trafienia nie uznał, dopatrując się faulu w ataku.

23
14
9
11
60
11'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Broź.

28
11
7
6
14
9'

Dobra akcja Vadisa Odjidja-Ofoe, Belg został w ostatnim momencie zatrzymany.

22
11
8
7
12
5'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

15
6
8
11
16
4'

Nerwowy początek. Więcej z gry ma Korona, Legia nie potrafi zbliżyć się pod bramką kielczan.