Marco Paixao sam na sam ze Słowikiem, ale nie ma gola!

6
12
11
86'

Groźny strzał Drygasa, Bąk miał okazję udowodnić, że nie zapomniał jak się broni.

13
7
3
1
1
83'

Lechia. Schodzi: Dusan Kuciak. Wchodzi: Mateusz Bąk. Bąk po sezonie także odejdzie z Lechii.

16
6
1
2
2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wiśniewski.

3
2
2
3
15
80'

Gol! Strzelił Piotr Wiśniewski. Asystował mu Mario Maloca. 4:0! Wiśniewski po sezonie odejdzie z Lechii, ale to będzie piękne pożegnanie! Dośrodkowanie z rogu, piłkę zgrał Maloca, a Wiśniewski głową wbił futbolówkę do bramki Portowców.

94
34
12
11
13
77'
74'

Pogoń stara się zdobyć honorowego gola. Szczecinianom brakuje jednak napastnika.

10
4
1
2
4
71'

Lechia. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Flavio Paixao.

12
5
2
2
5
70'

Gol! Strzelił Marco Paixao. Trzeci gol Portugalczyka. Paixao dogonił w klasyfikacji strzelców Marcina Robaka!

Lechia Gdańsk
79
29
8
9
20
70'

Rzut karny dla Lechii za zagranie ręką Fojuta!

21
8
3
4
6
67'

Lechia kontroluje przebieg gry, Pogoń nie ma argumentów i nie jest w stanie rozmontować pewnej w niedzielę obrony gospodarzy.

17
9
2
2
4
64'

Szczecinianie starają się złapać kontakt z rywalem, jednak ich akcje są chaotyczne.

9
4
1
1
3
61'
61'

Pogoń. Schodzi: Mate Cincadze. Wchodzi: Dawid Kort.

1
1
1
1
2
60'

Adam Gyurcso przymierzył z ok. 17 metrów, ale wprost w ręce dobrze ustawionego Kuciaka.

11
6
5
2
3
58'

Peszko wpadł z piłką w pole karne, mocno uderzył, ale nie trafił w bramkę!

4
4
1
1
9
55'

Pomocy medycznej potrzebował Marcin Listkowski.

4
1
3
6
2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Steven Vitoria.

3
2
1
4
10
53'

Pogoń długo rozgrywa piłkę na własnej połowie. Przed momentem kolejna strata gości.

3
2
1
1
1
50'

Aktywniejsza w ofensywie jest po przerwie Pogoń. Gościom brakuje zdecydowania pod bramką Lechii.

5
1
1
1
2
47'

Sporo prostych błędów popełniają goście. Po przerwie Pogoń zanotowała już dwie niepotrzebne straty.

7
4
1
2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

3
2
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
1
3
1
2
43'

Pogoń stara się zagrozić gospodarzom, ale poza chaotycznymi wrzutkami w okolice linii pola karnego nie potrafi zagrozić przeciwnikom.

7
2
2
1
1
39'

Niewiele wskazuje na to, aby Pogoń miała cokolwiek zdziałać w Gdańsku w niedzielnym meczu.

8
3
1
2
1
37'

Lechia prowadzi 2:0 i wciąż atakuje. Pogoń po raz kolejny rozczarowuje. Dla tej drużyny sezon zakończył się już dawno.

16
9
2
2
2
34'

Gol! Strzelił Marco Paixao. Asystował mu Rafał Wolski. Borysiuk na prawo do Wolskiego, ten dograł na piąty metr do Paixao. Portugalczyk spokojnie wbił piłkę do siatki obok bramkarza. 2:0.

66
22
6
7
9
31'

Haraslin chciał wpasć z piłką w pole karne, ale stracił równowagę.

5
2
5
2
7
30'

Lechia prowadzi i przeważa. Pogoń nie potrafi zagrozić rywalom.

13
5
3
3
1
26'

Wolski uderzył z rzutu wolnego, Słowik sparował piłkę na róg!

12
5
4
1
5
24'

Przed szansą na wyrównanie Adam Gyurcso, jednak znowu lepszy Kuciak.

7
2
2
2
2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Ariel Borysiuk.

2
3
5
5
17
20'

Gol! Strzelił Marco Paixao. Asystował mu Rafał Wolski. Do dośrodkowania z rogu doszedł Paixao, który z kilku metrów głową wbił piłkę do siatki!

86
29
11
8
20
15'

Adam Gyurcso urwał się obronie rywala, uderzył  z ostrego kąta. Kuciak spokojnie obronił.

12
2
2
1
1
14'

Gdańszczanie rozgrywają piłkę na połowie gości, szczecinianie starają się grać z kontry.

6
4
4
3
3
12'

2
9'

Do dośrodkowanej z prawej strony piłki doszedł Adam Gyurcso, ale jego strzał głową przeleciał obok słupka.

5
1
7
3
2
8'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Nunes.

6
2
4
2
15
7'

Wysokim pressingiem starają się atakować rywala piłkarze Lechii. Pogoń potrafi wyjść cało z opresji.

4
1
3
1
1
6'

Haraslin dograł do Wolskiego, którego strzał poszybował ponad bramką.

5
1
2
1
1
3'

Pierwsze minuty zapowiadają, że w Gdańsku zespoły zagrają otwartą piłkę. Dobre tempo od pierwszego gwizdka sędziego.

5
1
3
1
1
17:43

Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk (Bytom).

3
1
3
1
1
17:43

Lechia Gdańsk rozegra swój ostatni mecz przed własną publicznością w tym sezonie. Walczący o najwyższe cele zespół Piotra Nowaka podejmie Pogoń Szczecin, która w rundzie finałowej prezentuje się mizernie.