Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

6
3
4
87'

Nerwy Nafciarzy nie prowadzą do niczego dobrego. Sędzia nie będzie chyba mocno przedłużać tego spotkania.

5
3
3
2
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgi Merebaszwili.

5
2
1
4
3
82'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Popiela.

6
3
2
4
3
81'

Żółtą kartkę otrzymał Seweryn Truskolaski.

6
4
2
3
3
80'

Do podania z głębi pola wystartował Łukasz Zwoliński, ale zdecydowanie bliżej miał do piłki Mateusz Kryczka i sprzątnął ją sprzed nosa zmiennika.

3
2
2
3
3
74'

Daniel Łuczak za Mario Engelsa.

4
2
1
1
4
74'
72'

Trenerzy szykują do wejścia na boisko kolejnych zmienników. Szansę dostaną młodzi piłkarze, ponieważ spotkanie jest w zasadzie rozstrzygnięte.

1
2
1
1
1
71'

Ryota Morioka próbował zaskoczyć golkipera Wisły Płock strzałem zza pola karnego. Nie trafił czysto w futbolówkę i zarazem w światło bramki.

3
2
4
3
3
69'
64'

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Ryota Morioka.

Pajęczyna zdjęta przed wakacjami! Piękne uderzenie Kamila Bilińskiego na 3:0 zza pola karnego. Nagrodził się napastnik za aktywną grę od początku spotkania.

35
13
1
2
4
62'

Nie ustaje doping w Płocku, ale miejscowi piłkarze jakby lekko zrezygnowani po zmianie wyniku.

1
1
1
1
2
61'

6
58'

Gol! Strzelił Mario Engels. Asystował mu Mateusz Lewandowski.

Drugie trafienie Mario Engelsa! Bardzo przytomne zachowanie Niemca! Po podaniu Mateusza Lewandowskiego obrócił się z piłką między dwoma obrońcami Wisły Płock i technicznie trafił do bramki.

36
17
3
3
7
55'

Łukasz Madej i jego wślizg miały za duży rozmach, dlatego sędzia przyznał rzut wolny Wiśle Płock. Po nim z trudem interweniowali wrocławianie.

1
1
2
53'

Mario Engels próbował zgasić piłkę na stopie blisko linii bocznej boiska. Futbolówka uciekła autorowi dotychczas jedynego gola poza plac.

1
1
51'

Płocczanie bez zmian w jedenastce, ale bardziej zorientowani na ofensywę. Przed momentem Dominik Furman dośrodkowywał z rzutu rożnego.

2
48'

Podbudowany Mateusz Kryczka wrócił z szatni na boisko i złapał dośrodkowanie z lewego skrzydła. Pewna interwencja na początek drugiej części.

1
46'

19:58

Marcin Kaczmarek zastanawia się z pewnością, czy dokonać zmian w przerwie.

2
Czy Wisła Płock strzeli gola w drugiej połowie?
4
2
3
44'

Trochę mniej zafrasowana mina trenera Marcina Kaczmarka. Strzał Pawła Zielińskiego w poprzeczkę był dobrym budzikiem dla jego podopiecznych, którzy śmiało mogli wyrównać.

1
1
42'

Bartłomiej Sielewski dopadł do dośodkowania z rzutu rożnego i oddał strzał metr, może dwa obok bramki przyjezdnych. Poprawił zza pola karnego Seweryn Truskolaski.

2
1
1
2
37'

Cała seria strzałów Śląska Wrocław. Ostatni był dziełem Pawła Zielińskiego i nie może uwierzyć defensor, że futbolówka zatrzymała się na poprzeczce!

4
1
3
1
36'

Zaskakująco z rzutu wolnego Dominik Furman i nieomal zaskoczył swoim podaniem całą obronę z Wrocławia. W ostatnim momencie zablokowała Giorgiego Merebaszwiliego.

1
1
1
1
34'

Seweryn Truskolaski popisał się odbiorem na własnej połowie. Starsi partnerzy z Wisły Płock nie skorzystali i nie wyprowadzili kontrataku.

2
1
1
32'

Nie chce być tym gorszym napastnikiem Mateusz Piątkowski. Trochę przebojowa, trochę szczęśliwa akcja między obrońcami z Wrocławia zakończona niecelnym uderzeniem!

3
1
2
1
3
30'

Kamil Biliński urwał się obrońcom i skierował piłkę tuż obok bramki Wisły Płock. Może nie rewelacyjnie, ale solidnie prezentuje się napastnik Śląska.

11
3
1
1
28'

Wisła Płock wymieniła kilkanaście podań, co wcześniej jej się nie zdarzyło. Śląsk Wrocław w fazie odpoczywania.

2
1
3
25'

Mateusz Piątkowski kumulował chyba energię na ten sprint. Po prostopadłym podaniu miał przed oczami tylko bramkarza Śląska Wrocław, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego i nie pozwolił na pojedynek.

5
2
3
2
24'

Dominik Budzyński wykopał daleko piłkę, którą następnie przejęli wrocławianie. Mateusz Piątkowski bardzo ślamazarnie zbiera się do pressingu.

1
1
1
1
22'

Wątpliwej jakości ostatnie minuty spotkania. Beniaminek nie odpowiedział niczym ciekawym po zmianie wyniku i Śląsk Wrocław nabiera pewności siebie.

3
1
1
1
19'

Płaskie wstrzelenie z rzutu rożnego zostało wybite zbyt krótko. Ryota Morioka zostawił piłkę Mario Engelsowi, który huknął potężnie tuż obok bramki Wisły Płock!

4
3
2
18'

Dłuższe, trochę składniejsze są ataki Śląska Wrocław. Po szarży Mateusza Lewandowskiego na lewym skrzydle przyjezdni mają korner.

1
1
15'

Mario Engels zdobył drugiego gola w rundzie wiosennej. To niewiele, stąd trudno dziwić się jego radości!

8
2
1
2
2
14'

Zbyt głębokie dośrodkowanie ominęło Kamila Bilińskiego. Musi czekać na dokładniejsze podanie napastnik, który maczał palce przy bramce Mario Engelsa.

1
12'

Dużo niecenzuralnych słów po interwencji bramkarza Wisły Płock. Krytyczny wobec siebie był Mateusz Kryczka. Jego partnerzy z pola muszą zorganizować się do ataku.

3
1
1
9'

Gol! Strzelił Mario Engels.

Śląsk Wrocław odpowiedział i prowadzi! Beznadziejnie zachował się Mateusz Kryczka, który skierował wstrzelenie Kamila Bilińskiego prosto pod nogi Mario Engelsa. Temu pozostało skierować piłkę do opuszczonej bramki na 1:0!

37
19
11
9
12
8'

Coraz groźniejsi gospodarze. Giorgi Merebaszwili dostał crossowe podanie w narożniku pola karnego, podprowadził piłkę bliżej bramki i dopiero Dominik Budzyński uratował sytuację po płaskim strzale Gruzina.

4
3
1
1
1
7'

Głośne protesty na ławce rezerwowych płocczan. Marcin Kaczmarek i jego współpracownicy są przekonani, że Arkadiusz Reca został zatrzymany nieprzepisowo w polu karnym.

2
3
6'

Dawid Kieplin podłączył się do ataku na prawej stronie boiska, ale nie dostał precyzyjnego podania i cała szarża była daremna. Defensor Wisły Płock już na własnej połowie.

1
3
4'

Radzą sobie piłkarze defensywni, dlatego na razie gorąco jest raczej w kole środkowym niż pod bramkami. Dłużej w posiadaniu futbolówki utrzymuje się Śląsk Wrocław.