3
88'
ZMIANA
87'

Po podaniu badii Vranjes znalazł się w sytuacji sam na sam ze Stępniowskim i posłał piłkę obok niego, ale futbolówka nie wpadła do siatki - dosłownie na linii bramkowej zatrzymał ją Dąbrowski.

3
1
1
84'

Pestka popełnił błąd, tracąc piłkę na środku boiska i Zivec popędił z futbolówką w kierunku bramki Cracovii, ale młody obrońca Pasów po chwili naprawił swój błąd i zatrzymał Słoweńca.

1
2
1
79'

1
78'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Jakub Cunta. Wchodzi: Kamil Pestka.

20:06

Spotkanie na żywo z trybun stadionu przy Kałuży 1 ogląda 7311 osób.

6
2
75'

Po podaniu Vranjesa Gojko stanął oko w oko ze Stępniowskim, ale tym razem nastolatka poniosła fantazja. Skrzydłowy Piasta chciał przelobować bramkarza Cracovii, a ten spokojnie obronił strzał rywala.

2
73'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Hubert Adamczyk. Wchodzi: Milan Dimun.

70'

Gojko wprowadził duże ożywienie na skrzydle. 19-latek wszedł do gry z dużą werwą.

3
1
66'

Cracovia rzuciła się do odrabiania strat, ale Piast na razie skutecznie tłumi jej zapędy.

63'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Patryk Dziczek. Wchodzi: Denis Gojko.

63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Martin Bukata.

Bukata prostopadłym podaniem wprowadził Jankowskiego w pole karne Cracovii, a tam napastnik Piasta efektowną "podcinką" przerzucił piłkę nad próbującym interweniować Stępniowskim.

17
10
3
6
9
60'

Adamczyk zatańczył z piłką przed polem karnym Piasta, aż w końcu z 18 metrów uderzył obok bramki gości.

1
1
2
54'

Rozkręca się mecz! Teraz po centrze Malarczyka w powietrze wyszedł Piątek i zagłówkował tuż obok bramki Piasta!

4
1
1
52'

Teraz Zivec efektownie zwiódł Dąbrowskiego i z 17 metrów uderzył tuż nad poprzeczką bramki Cracovii.

2
1
50'

Piątek huknął z dystansu, ale posłał piłkę nad bramką Piasta.

2
46'

Piast zaczął z wysokiego C! Badia zagrał z lewej strony w pole karne Cracovii do Zivca, jego podanie przeciął Stępniowski. Piłka trafiła jeszcze pod nogi Vranjesa, którego uderzenie Stępniowski obronił.

1
46'

Początek drugiej połowy. Od środka Piast.

1
3
45'

Koniec pierwszej połowy. Już tylko 45 minut dzieli piłkarzy obu drużyn od urlopów.

4
1
1
3
1
44'

Po centrze Adamczyka z rzutu rożnego Polczak zagłówkował na bramkę Piasta, Rusov odbił piłkę przed siebie, po chwili skiksował też Korun i do futbolówki dopadł Vestenicky, ale z narożnika pola bramkowego huknął tylko w boczną siatkę.

2
1
2
1
2
41'

Kapitalna akcja Piasta! Jankowski zagrał prostopadle w pole karne Cracovii do Badii, który efektownie przerzucił piłkę nad Stępniowskim, ale posłał futbolówkę tuż obok słupka bramki gospodarzy.

5
5
4
3
3
38'

Piast założył Cracovii typowy hokejowy zamek. Wicemistrzowie Polski nie wypuszczają Pasów w ich połowy. Gospodarze od paru minut tylko biegają za piłką.

2
2
1
1
1
35'

Zivec! Słoweniec uderzył groźnie w światło bramki Cracovii, ale Stępniowskiemu udało się obronić ten strzał.

2
4
1
1
2
35'

Gra wznowiona. Polczak może kontynuować występ.

1
1
1
1
33'

Przerwa w grze. W starciu z rywalem ucierpiał Polczak.

2
1
1
1
28'

Przebieg meczu źle świadczy o gościach, którzy grają w niemal podstawowym składzie, a nie potrafią dojść do głosu.

1
1
2
1
24'

Według trenera Cracovii, Jacka Zielińskiego oba zespoły miały zagrać na luzie i z polotem. Nic tego, choć krakowianie i gliwiczanie sa już pewni utrzymania, to nie potrafią stworzyć ciekawego widowiska.

1
1
2
1
20'

I jest pierwsza szansa gospodarzy! Szczepaniak uruchomił prostopadłym podaniem Adamczyka, który przegrał pojedynek sam na sam z Rusovem.

1
1
1
2
2
19'

Cracovia odzyskała inicjatywę, ale atakom Pasów brakuje werwy.

2
1
1
2
1
15'

Teraz Cunta ostro potrakował Badię. Jak tak dalej pójdzie, to niektórzy zawodnicy mogą nieszczęśliwie zakończyć sezon.

1
1
1
2
4
20:06

Damian Dąbrowski rozgrywa ostatni mecz w barwach Cracovii? To nie jest nierealny scenariusz.

1
1
2
1
1
11'

Adamczyk zdecydowal się na uderzenie z 15 metrów, ale posłał piłkę daleko od bramki Piasta.

2
2
2
1
1
9'

Teraz inicjatywę przejął Piast, ale gliwiczanie nie potrafią realnie zagrozić bramce Cracovii.

1
2
2
2
1
6'

Choć to ostatni mecz sezonu, a obie drużyny są już pewne utrzymania, piłkarze nie oszczędzają się. Teraz Dziczek bez pardonu zaatakował Vestenicky'ego.

1
1
2
1
2
4'

Spokojne pierwsze minuty w Krakowie. Gospodarze starają się budować atak pozycyjny.

1
3
2
1
1
2'

Mateusz Szczepaniak ucierpiał w starciu z Aleksandarem Sedlarem i ma problem z chodzeniem. Nie wiadomo, czy skrzydłowy Cracovii będzie mógł kontynuować występ.

1
1
2
3
2
20:06

Sędzia wyprowadził zespoły na murawę. Cracovia zagra w tradycyjnych koszulkach w biało-czerwone Pasy. Piast wystąpi na niebiesko.