3
3
4
90+1'

Gol dla Meksyku! Nieprawdopodobne! Meksyk doprowadził do wyrównania! Po dośrodkowaniu z rogu Hector Moreno głową wpakował piłkę do bramki. 2:2!

32
9
5
6
20
89'

W odpowiedzi Gelson uderzył z dziesięciu metrów, jednak pomylił się o pół metra.

6
5
2
3
3
89'

Giovani dos Santos wpadł z piłką w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału.

3
4
2
2
5
87'

Znowu trwała analiza zapisu sytuacji. Sędzia gola uznał, trudno stwierdzić co było podstawą kolejnego korzystania z systemu VAR.

5
5
1
3
2
86'

Gol! Strzelił Cedric Soares. Portugalia dopięła swego. Po dograniu z lewej strony Herrera zbyt krótko wybił piłkę, która trafiła do Cedrica, a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza.

20
18
6
8
18
85'

Głową uderzał Andre Silva, Ochoa kapitalnie wybił piłkę, która leciała do bramki przy słupku.

4
2
1
3
2
82'
80'

W odpowiedzi Giovani dos Santos, piłka jednak minęła bramkę.

2
2
1
1
2
80'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Quaresma, wprost w bramkarza.

2
3
1
4
1
79'

Meksyk. Schodzi: Raul Jimenez. Wchodzi: Oribe Peralta.

2
2
1
1
1
76'

Z pola karnego technicznie uderzał Ricardo Quaresma, ale trafił w plecy obrońcy.

4
3
3
3
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Guardado.

7
7
4
5
4
73'

Portugalia przejęła inicjatywę, mistrzowie Europy starają się zdobyć zwycięskiego gola.

5
3
1
1
4
69'

Miguel Layun uderzył z rzutu wolnego metr ponad bramką.

2
1
5
1
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Silva.

3
5
2
3
2
67'

Meksyk. Schodzi: Carlos Salcido. Wchodzi: Nestor Araujo.

1
63'

Ronaldo do Gelson, którego uprzedzili obrońcy. Wydaje się, że Portugalia wrzuca wyższe przełożenie.

4
2
2
1
2
61'

Portugalia coraz częściej gości pod polem karnym Meksyku. Wciąż jednak bez groźniejszych spięć.

4
2
4
1
3
58'
5
1
2
1
1
58'

Portugalia. Schodzi: Nani. Wchodzi: Gelson Martins.

4
2
2
2
2
57'
56'

Wciąż więcej z gry ma Meksyk, Portugalia liczy na wyprowadzenie zabójczej dla rywala kontry.

2
5
52'

Fonte przejął piłkę przed polem karnym, ale jego strzał po nodze obrońcy wyszedł na róg.

2
2
1
2
51'

Podobnie jak na początku pierwszej połowy tak i teraz warunki gry dyktuje Meksyk.

5
4
3
2
2
49'

Andres Guardado świetnie dograł piłkę w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie potrafił przeciąć dośrodkowania i skierować futbolówki do bramki.

4
5
4
2
2
46'

Gramy po przerwie.

6
6
5
5
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
5
4
2
4
45'

Piłka dograna do Hernandeza, a ten z ok. 11 metrów uderzył kilkanaście pięter ponad bramką!

3
4
4
3
7
42'

Gol! Strzelił Javier Hernandez. Asystował mu Carlos Vela. Błąd obrony Portugalii. Piłka spadła pod nogi Veli, a ten zamiast uderzać dograł do Hernandeza. Gwiazdor reprezentacji Meksyku z bliska wpakował piłkę do bramki. 1:1!

31
21
11
7
16
40'

Cristiano Ronaldo piętą do Quaresmy, ten początkowo zagubił się w dryblingu. Jednak udało mu się oddać strzał. Piłka przeszła tuż obok słupka.

9
8
6
4
3
39'

W odpowiedzi Portugalia. Jednak Andre Gomes na spalonym.

5
6
5
4
3
38'

Dobra akcja Meksyku. Piłkę głową po podaniu Veli uderzał Hernandez. Wprost w bramkarza.

6
5
4
3
3
34'

Gol! Strzelił Ricardo Quaresma. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Ronaldo sam na sam z bramkarzem, ale zdołał go dogonić obrońca. CR7 dojrzał Quaresmę, który kapitalnym zwodem ograł defensora i Ochoę. Strzał do pustej bramki był już tylko formalnością. 1:0!

37
20
8
8
15
33'

William Carvalho dogrywał piłkę, a Salcido omal głową nie przelobował własnego bramkarza. Ochoa końcami palców przeniósł futbolówkę ponad poprzeczkę.

5
4
3
1
3
32'

Pilkarsko lepiej prezentują się Portugalczycy, ale Meksykanie wolą walki nadrabiają braki.

4
3
2
1
1
30'

Z rzutu wolnego pół metra obok słupka uderzył Vela.

6
5
4
2
2
26'

Konkretniejsi w ofensywie są Portugalczycy. Quaresma do Cedrica, ale wychodzący z bramki Ochoa uprzedził rywala.

5
4
3
2
2
25'

Portugalczycy na moment uzyskali przewagę, ale teraz Meksyk ponownie stara się przenieść ciężar meczu na połowę mistrzów Europy.

6
4
3
2
2
21'

Nie ma gola! Wideoweryfikacja i już wiemy, że Pepe uderzał, ale wcześniej jeden z podających był na spalonym. W tej samej akcji w poprzeczkę uderzył Ronaldo.

14
9
4
5
4
21'

Gol dla Portugalii. Uderzał Pepe. Sędzia jednak potrzebuje analizy.

5
5
8
4
4
17'

Z dystansu obok słupka uderzył Ricardo Quaresma. Pierwszy strzał Portugalczyków.

6
5
3
2
3
16'

Raul Jimenez na metrowym spalonym. Meksykanie mogli mieć dobrą okazję.

5
5
4
3
3
15'

Do strzału w polu karnym starał się dojść Vela, piłka zbyt wysoko odbiła się i Meksykanin nie zdołał w nią dobrze trafić.

4
3
3
1
2
15'

Gwizdy na trybunach. Pasywna gra Portugalii nie podoba się kibicom.

4
4
2
1
1
13'

Portugalczycy zaczynają szukać szans na wyjście z kontrą. Wciąż jednak więcej z gry ma Meksyk.

3
3
2
1
2
10'

Nani w walce o piłkę otrzymał cios w głowę i potrzebuje chwilę, aby dojść do siebie.

10
5
5
4
6
9'

Meksyk stara się znaleźć dziurę w obronie mistrzów Europy. Jednak Portugalczycy bez problemów rozbijają ataki rywala.

5
5
2
2
1
6'

Obraz gry nie ulega zmianom. Przewaga Meksyku, ale niewiele z niej wynika.

3
5
3
1
2
3'

Meksyk stara się rozgrywać piłkę, Portugalia czeka na rywala na własnej połowie.

5
5
7
3
3
16:49

Minuta ciszy poświęcona tragedii w Portugalii, gdzie w pożary lasów pochłonęły sporo istnień ludzkich.