Brazylia. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Taison.

13
16
19
90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu, ale pewnie spotkanie potrwa dłużej, ponieważ przerwa spowodowana urazem Gabriela Jesusa trwała i trwała.

16
13
10
7
10
89'

Gabriel Jesus leży na boisku po raz drugi. Najczęściej faulowany zawodnik potrzebuje wsparcia medyków.

15
13
9
13
15
87'

Od bramki Sergio Romero. Daleki wykop bramkarza Argentyny, ale jego drużyna nie utrzymała się z piłką na połowie Canarinhos.

11
8
7
8
8
84'

Jorge Sampaoli mobilizuje rodaków z ławki rezerwowych. To może być wymarzony debiut nowego selekcjonera Albicelestes.

17
8
7
7
9
81'

Argentyna. Schodzi: Ever Banega. Wchodzi: Manuel Lanzini.

13
6
5
6
6
81'

Brazylia. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Giuliano.

8
6
3
4
5
80'

7
79'

Żółtą kartkę otrzymał Paulinho.

12
8
7
6
7
78'

Willian zakręcił defensorem w polu karnym. Mocne wstrzelenie i piłkę z bliska do bramki próbowali wepchnąć Gabriel Jesus oraz Douglas Costa.

6
8
4
3
4
77'

Drużyna potrzebuje Lionela Messiego. Nie ma na boisku Gonzalo Higuaina, Paulo Dybali czy Sergio Aguero, więc kapitan FC Barcelona musi przytrzymać piłkę na połowie przeciwnika.

10
7
3
3
2
75'
75'

Już bez dwóch podstawowych napastników Argentyna. Ustawiona obecnie defensywnie drużyna może odnieść zwycięstwo w debiucie Jorge Sampaoliego.

5
5
2
1
1
73'

Brazylia. Schodzi: Fagner. Wchodzi: Rafinha.

5
6
1
1
3
70'

Niewiele czasu zostało Brazylijczykom. Za moment ich trwająca blisko rok passa zwycięstw może się skończyć.

4
4
4
3
3
69'

Argentyna. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Guido Rodriguez.

9
67'
5
3
1
1
1
63'

Drży twierdza Argentyńczyków. Gabriel Jesus trafił w słupek, a trzy sekundy później Willian huknął w przeciwny! Zmarnowali wielkie szanse Canarinhos!

7
5
7
4
8
61'

Gabriel Jesus przyczaił się na drugim słupku i dobrze zrobił. Dotarło do niego dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzelił płasko w boczną siatkę. Musiał uważać bramkarz Sergio Romero.

6
4
3
2
4
60'

Imponująca klepka Philippe'a Coutinho poprzedziła beznadziejne uderzenie w partnera z zespołu. Brazylijczyk skrył twarz w dłonie po swoim ostatnim zagraniu.

4
3
3
3
3
57'

Angel di Maria prowadzi swój prywatny ostrzał, ale wszystkie jego uderzenia są niecelne. Tak trzeba klasyfikować również strzał w słupek w pierwszej połowie.

4
2
2
2
3
55'

Joaquin Correa do Angela Di Marii, a były zawodnik Manchester United i Realu Madryt chciał huknąć do siatki z półwoleja. Oddał już dziś lepsze uderzenie!

4
3
1
1
2
53'

Gabriel Jesus wreszcie zakończył swoją akcję strzałem. Sergio Romero tylko odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko po próbie napastnika Brazylii.

4
4
2
2
3
52'

Nicolas Tagliafico za Jose Gomeza.

6
3
2
2
3
49'

Willian jeszcze raz w roli głównej. Mocne uderzenie z rzutu wolnego w argentyński mur. Stara się skrzydłowy, ale brakuje mu dokładności.

3
3
2
2
3
48'

Brazylia musi gonić wynik po przerwie. Akcja rozrzucona na lewe skrzydło, skąd dośrodkowanie nie sprawiło problemu Sergio Romero.

2
3
1
1
3
46'

Gra wznowiona po przerwie.

6
6
2
2
3
46'
11:58

Obrońca zawstydził napastników. Gabriel Mercado autorem dotychczas jedynego gola w tym meczu.

7
45'

Doliczona minuta.

9
4
3
3
2
45'

Gol! Strzelił Gabriel Mercado.

Argentyna na prowadzeniu! Bramka na 1:0 tuż przed przerwą po strzale defensora. Gabriel Mercado wbił piłkę z bliska do siatki po tym jak odbiła się od słupka po uderzeniu Gonzalo Higuaina.

52
25
9
8
17
43'

Paulo Dybala obudził się. Wypatrzył przed polem karnym Lionela Messiego i Brazylia zatrzymała piłkę w ostatnim momencie. Po chwili poprawka napastnika Juventusu i nieznaczne pudło z 20. metra!

8
3
2
2
5
40'

Ostatnie szanse na zmianę wyniku w pierwszej połowie. Rozpędzał się Willian, ale we własne pole karne zdążyło wrócić siedmiu Argentyńczyków. To też świadczy o ostrożności.

5
2
2
1
1
38'

Gonzalo Higuain zapolował na piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i główkował w kierunku bramki Brazylii. Czujność Wevertona sprawdzona!

8
3
3
2
1
35'

Wielu kibiców przyszło na stadion zobaczyć Lionela Messiego i czekają na jakiś błysk!

16
9
7
4
5
34'

Felipe Luis nie poprawił statystyk. Dobra decyzja o strzale zza pola karnego, ale nie przymierzył w światło bramki Sergio Romero.

3
3
1
1
1
33'

Brakuje celnych strzałów. Po dwóch kwadransach można je zliczyć na palcach jednej dłoni. Wykorzystując dwa palce.

3
4
2
1
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Maidana.

Przerwa spowodowana kontuzją. Jonathan Maidana potraktował ostro napastnika Gabriela Jesusa. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie potrzebna zmiana.

2
27'

Gonzalo Higuain rozpędził się na połowie przeciwnika, ale jak przystało na Higuaina, nie był to oszałamiający sprint i wyprzedził go Thiago Silva.

4
3
2
2
1
25'

Próbują odebrać piłkę Brazylijczykom regionalni rywale. Nie jest to łatwe zadanie. Udało się dopiero Gabrielowi Mercado, który na dodatek został sfaulowany.

5
3
1
2
1
22'

Willian rozpędził się na lewej stronie boiska i uruchomił podaniem Philippe'a Coutinho. Pomocnik znany z Premier League jeszcze przełożył sobie piłkę w polu karnym i oddał strzał o ułamek sekundy za późno. Blokują Argentyńczycy!

5
2
1
2
1
18'

Renato Augusto potrafi huknąć z dystansu. Tym razem bardziej techniczna próba i niewiele zabrakło, by dokręcił piłkę w okienko bramki Sergio Romero.

3
2
17'

Kolejne dośrodkowanie, tym razem z rzutu rożnego i najlepszy na przedpolu był Sergio Romero. Brazylia jednak coraz częściej w polu karnym przeciwnika.

3
3
1
1
14'

Faul przed polem karnym Argentyny! Wrzutka Williana została ostatecznie zatrzymana przez Lucasa Biglię. Brakuje etatowego wykonawcy takich rzutów wolnych Neymara.

7
3
2
2
3
12'

Przedzierali się Gabriel Mercado i Gonzalo Higuain. Canarinhos zatrzymali ich kilka metrów przed polem karnym, ale nie utrzymali się długo w posiadaniu piłki.

5
3
2
2
3
10'

Po dynamicznym początku małe spowolnienie. Z inicjatywy Albicelestes, którzy wymienili kilkanaście podań w centrum boiska. Od razu irytują się pojedynczy kibice.

5
3
2
2
3
6'

Po stracie Philippe Coutinho błyskawiczna riposta i Angel di Maria strzelił z ostrego kąta w słupek. Niewiele zabrakło pomocnikowi Paris Saint-Germain!

7
3
3
6
4
5'

W gąszczu zawodników Nicolas Otamendi staranował Gabriela Jesusa. Szybko rozegrany rzut wolny i Philippe Coutinho szukał miejsca do oddania strzału z kilkunastu metrów.

4
2
2
2
3
4'

Dwójkowa akcja piłkarzy Juventusu przerwana przez Brazylijczyków. Gonzalo Higuain próbował uruchomić podaniem młodszego Paulo Dybalę.

7
4
4
2
2
3'

Bez strzałów na początku spotkania. Co prawda piłkarze zagościli w polu karnym przeciwnika, ale zostali tam szybko zneutralizowani. Przywitał się już z piłką Sergio Romero.

7
3
5
1
2
11:58

Oprawa godna finału mundialu. Za moment sędzia da sygnał do rozpoczęcia spotkania.