Jeszcze strzelał Patryk Dziczek, ale obok bramki gospodarzy.

3
3
7
90+3'

Piast Gliwice coraz bliżej wywiezienia z Białegostoku kompletu punktów. I to goście przy piłce.

17
20
2
2
11
90+1'

Karol Świderski trafił w słupek po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

9
9
1
6
12
90'

Sędzia Krzysztof Jakubik doliczył cztery dodatkowe minuty.

7
4
5
3
14
90'

Na zegarze ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Czy Jagiellonia Białystok jeszcze zaskoczy Piasta?

10
5
1
2
7
89'

Piast Gliwice cofnął się bardzo głęboko. Jagiellonia Białystok wymienia kolejne podania, a czas płynie.

3
5
1
2
87'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale znów nic nie wyszło po dośrodkowaniu Tomasika.

5
4
2
1
5
86'

Jagiellonia Białystok teraz stara się naciskać, lecz Piast był o krok od wyprowadzenia udanej kontry.

7
4
1
4
85'

Dobry strzał Piotra Tomasika z rzutu wolnego, ale piłka trafiła w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Szmatułę.

8
7
1
4
6
85'

Będzie dogodna okazja dla gospodarzy, tj. rzut wolny sprzed pola karnego Piasta Gliwice.

6
3
4
3
5
84'

Maciej Jankowski przeprowadził indywidualną akcję z lewej strony i zakończył ją celnym strzałem, który wyłapał Marian Kelemen.

8
4
1
2
Czy Jagiellonia strzeli jeszcze przynajmniej jednego gola?
Tak
Nie
10
1
1
1
82'

Jagiellonia Białystok znów próbuje zaatakować lewą flanką, ale byli na to przygotowani piłkarze Piasta.

5
5
1
2
1
81'
ZMIANA
80'

Celnie uderzył z rzutu wolnego Rafał Grzyb, ale pewnie interweniował Jakub Szmatuła.

9
4
2
2
4
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Uros Korun za faul na Sheridanie.

Piast Gliwice
7
5
3
4
6
77'

Piast Gliwice ambitnie walczy o dowiezienie tego cennego zwycięstwa. Czy Jagiellonia Białystok jeszcze zagrozi bramce gliwiczan?

15
3
1
2
1
75'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Joel Valencia. Wchodzi: Karol Angielski.

74'

Jagiellonia Białystok miała rzut rożny, ale Bartosz Kwiecień uderzył bardzo niecelnie.

5
4
2
2
4
74'

Jagiellonia Białystok ma coraz mniej czasu na strzelenie gola. Umiejętnie broni się Piast Gliwice, który dobrze odczytuje zamiary gospodarzy.

9
5
1
4
5
71'

Jagiellonia Białystok tym razem buduje akcję, poczynając od obrońców. Po chwili dobrą okazję do zdobycia bramki miał Karol Świderski, który oddał celny strzał, ale pewnie wyłapał go Jakub Szmatuła.

5
3
2
6
70'

Niezmordowany jest dzisiaj Joel Valencia. To na nim opiera się gra Piasta i problemy z jego upilnowaniem mają defensorzy ekipy z Białegostoku.

5
4
2
2
6
69'
ZMIANA
68'

Dobry pressing białostoczan na połowie Piasta. Jednak przy piłce znów przyjezdni.

9
3
1
3
7
66'
ZMIANA
66'

Dośrodkowywał z rzutu rożnego Tomasik, zaś obok bramki uderzył Frankowski.

5
8
5
2
4
65'

Tempo gry jakby spadło. Piast Gliwice trochę się cofnął i widać, że czeka na wyprowadzenie kontrataku.

3
3
3
2
3
63'

Gospodarze w ataku pozycyjnym, ale na razie nie przynosi on skutku. Umiejętnie bronią się goście.

2
3
2
2
4
62'

Michal Papadopulos był blisko podwyższenia prowadzenia Piasta - uderzył minimalnie obok słupka bramki Kelemena.

5
4
3
2
5
61'
ZMIANA
59'

Na boisku leżał Guilherme Sitya, który opuścił boisko z urazem.

2
4
1
2
58'

Piast Gliwice złapał wiatr w żagle po zdobytej bramce i gra coraz odważniej. Piłkarze Jagiellonii tylko patrzą jak goście wymieniają kolejne podania.

8
5
1
4
6
57'
ZMIANA
53'

Aktywny jest Cillian Sheridan, który po raz kolejny w ostatnim czasie znalazł się na pozycji spalonej.

4
1
3
3
3
51'

Dobra decyzja Cernycha o strzale, ale jednak bardzo słabe wykonanie i wciąż Piast Gliwice prowadzi 1:0.

5
5
2
3
5
49'

Podrażnieni gospodarze w ataku. Jakub Szmatuła obronił groźny strzał Sheridana, który był jednak na spalonym.

9
2
2
3
6
48'

Szybko stara się odpowiedzieć Jagiellonia, ale nic nie wyszło z tej akcji.

3
2
2
4
4
46'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Guilherme Sitya.

Z lewej strony dobrą akcję przeprowadził Dario Rugasević, który ostro dograł piłkę na trzeci metr przed bramkę Jagiellonii, a tam niefortunnie interweniował Guilherme Sitya, na którego naciskał Joel Valencia.

Jagiellonia Białystok
32
16
7
12
21
46'

Czas na drugą połowę meczu Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice. Od środka rozpoczynają goście.

2
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Stojan Vranjes, który faulował Wlazło.

7
4
2
1
2
44'

Strzał Fiodora Cernycha zablokowany, a od bramki akcję rozpocznie Jakub Szmatuła.

4
1
3
1
2
43'

W końcówce przebudził się Piast Gliwice, który przeniósł ciężar gry na połowę Jagiellonii Białystok.

7
1
1
1
7
41'

Groźną akcję przeprowadził Dario Rugasević, ale dobrego zagrania w pole karne rywali nie wykorzystali jego klubowi koledzy.

2
4
3
40'

W ataku Jagiellonia Białystok, która coraz bardziej zagraża bramce Piata.

8
5
2
3
37'

Żółtą kartkę otrzymał Gutieri Tomelin.

5
1
2
3
37'

Przemysław Frankowski trafił z 2-3 metrów w słupek. To powinien być gol dla gospodarzy. To zagranie może aspirować do pudła sezonu.

5
4
2
2
9
35'

Stara się odpowiedzieć Piast Gliwice i było groźnie dla Jagiellonii. Ostatecznie Joel Valencia na spalonym.

6
5
2
2
1
33'

Cillian Sheridan był bardzo blisko zanotowania trafienia. Otrzymał dośrodkowanie z prawej strony i strzelił w dolny róg bramki Piasta, jednak Jakub Szmatuła obronił. Jest coraz ciekawiej na boisku w Białymstoku.

3
6
3
2
3
32'

Michal Papadopulos zaryzykował, ale jego strzał był lekki i do tego niecelny.

3
2
1
1
29'

Martin Pospisil wyłożył piłkę Rafałowi Grzybowi, ale ten sprzed pola karnego uderzył wysoko nad bramką Piasta.

1
1
3
1
2
28'

Dośrodkowywał z rzutu rożnego Stojan Vranjes, ale nic z tego nie wynikło.

2
1
1
1
1
27'

Marian Kelemen popisał się piękną paradą po strzale głową w wykonaniu Zivca. W końcu coś zaczyna się dziać w tym meczu.

5
1
1
2
26'

Dobre dośrodkowanie z lewej strony i przed szansą na zdobycie bramki stanął Piotr Wlazło. Jednakże zawodnik źle trafił w piłkę i strzelił obok bramki strzeżonej przez Szmatułę.

6
1
1
24'

Od pewnego czasu na boisku w Białymstoku wieje nudą. Która drużyna jako pierwsza zagra odważniej i stworzy dogodną okazję do strzelenia gola?

2
1
2
22'

Piast bardzo czujnie kryje Cilliana Sheridana i kolejna akcja Jagiellonii została przerwana.

4
3
2
3
4
20'

Gliwiczanie ciągle rozprowadzają akcje prawym skrzydłem, na którym bryluje Joel Valencia.

3
3
2
1
4
18'

Burliga faulowany przez Ziveca, który został upomniany przez sędziego Jakubika.

2
1
2
4
18'

Szybko odpowiedział Piast, a dokładnie Joel Valencia, którego strzał z problemami wybronił Kelemen.

3
1
2
17'

Guilherme Sitya oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.

4
2
2
15'

Wydaje się, że na razie najbardziej widocznym graczem Piasta jest Joel Valencia. Od dłuższego czasu na boisku nic się nie dzieje.

6
1
12'

Na razie arbiter nie ma za dużo pracy, a obydwie drużyny, gdy tylko są przy piłce, spokojnie wymieniają podania.

3
1
1
10'

Na razie częściej przy piłce są zawodnicy Jagiellonii, a bardzo aktywny Cillian Sheridan.

6
2
3
8'

Rafał Grzyb starał się wyprowadzić szybką kontrę, ale goście przeczytali jego zamiary.

5
1
2
7'

Na razie lepiej prezentują się piłkarze Jagiellonii, którzy często atakują prawą flanką.

5
2
1
1
2
5'

Cillian Sheridan miał kolejną okazję do zdobycia bramki. Jakub Szmatuła sparował piłkę na rzut rożny.

2
1
1
3'

Otrząsnął się Piast i stara się spokojnie konstruować akcję na połowie gospodarzy.

4
1
1
3
2'

Jagiellonia Białystok stara się od początku grać agresywnie i przejąć inicjatywę nad boiskowymi wydarzeniami.

4
2
1
1'

Dobrze mecz zaczęła Jagiellonia i bliski strzelenia gola był Cillian Sheridan.

4
4
1
1
3
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Jagiellonia - Piast?