Seria dośrodkowań w pole karne Piasta. Goście wybijali jednak piłkę.

5
4
4
90+1'

Znakomitą okazję miał Karol Angielski! W ostatniej chwili piłkę po jego strzale wybił Radek Dejmek.

7
7
6
8
6
90'

Doliczone cztery minuty.

7
6
6
5
8
89'

Gol! Strzelił Nika Kaczarawa.

Hebert fatalnie wycofał piłkę. Sytuację chciał jeszcze ratować Dobrivoj Rusov, ale nabił Kaczarawę, a po chwili piłka wpadła do bramki.

Korona Kielce
26
20
12
13
18
89'

Znów groźnie było przed bramką Korony. Tym razem jednak zabrakło strzału.

7
6
3
6
3
88'

Piast dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

7
6
3
5
3
85'

Gol! Strzelił Konstantin Vassiljev.

Kontra Piasta. Po zagraniu z głębi pola Konstantin Vassiljev uciekł obronie Korony. Nie zatrzymał go jeszcze Rymaniak, a po strzale Vassiljeva piłka wpadła do bramki!

27
19
9
18
17
83'

Znakomitą okazję miał Nika Kaczarawa. Napastnik Korony dostał podanie w polu karnym, ale z kilku metrów oddał niecelny strzał.

4
4
4
4
5
82'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłkę wrzucał Konstantin Vassiljev, lecz gospodarze zdołali ją wybić.

3
3
3
4
3
79'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Korony Kielce obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

4
3
4
4
3
78'

Mogła być groźna akcja Korony. Źle dośrodkował jednak Bartosz Rymaniak i piłka wyszła poza boisko.

2
2
2
2
3
77'
4
4
4
4
4
77'
76'

Gra toczy się w środkowej strefie. Sporo walki na boisku.

4
4
4
4
4
72'

Ważna interwencja Adnana Kovacevicia w defensywie. Obrońca Korony przerwał groźnie zapowiadającą sie akcję Piasta.

3
3
3
3
3
70'

W polu karnym Piasta Gliwice główkował Nika Kaczarawa. Dobrivoj Rusov pewnie złapał piłkę. Chwilę później po zagraniu Rymaniaka Kaczarawa oddał już niecelny strzał.

4
4
4
4
4
68'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Sedlar.

4
4
4
2
4
67'

Kolejne minuty mijają, a tempo meczu nie jest porywające. Sporo też niedokładności.

3
3
3
4
4
63'

Cebula zagrywał w pole karne Piasta. W ostatniej chwili świetnie w defensywie spisał się Hebert, który wybił piłkę.

4
4
4
4
3
63'
4
4
4
4
4
60'

Aleksandar Sedlar dośrodkował w kierunku Macieja Jankowskiego. Piłka jednak dla Korony.

4
4
4
4
4
58'
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Rymaniak.

4
1
1
2
2
54'

Nieprawdopodobne! Fantastycznie spisał się Dobrivoj Rusov, który znakomicie obronił dwa strzały zawodników Korony Kielce! Okazję zmarnowali Nika Kaczarawa i Jacek Kiełb.

6
6
4
4
9
52'

Z rzutu wolnego z około 30 metrów strzelał Martin BukataMaciej Gostomski pewnie złapał piłkę.

3
3
3
3
3
49'

Po zagraniu ze skrzydła Jukicia Goran Cvijanović trącił lekko piłkę. Chwilę później złapał ją Dobrivoj Rusov.

3
3
3
3
3
48'

Poza boiskiem opatrywani Maciej Jankowski i Bartosz Rymaniak. Oba zespoły chwilowo w dziesiątkę.

3
3
3
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

4
4
2
2
2
46'
44'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Piasta ostatecznie do strzału doszedł Bartosz Rymaniak, lecz uderzenie piłkarza Korony było już niecelne.

3
3
3
3
1
41'

Maciej Jankowski tym razem strzelał zza pola karnego. To było niecelne uderzenie.

3
3
2
2
2
38'

Świetna okazja dla Piasta! Po dośrodkowaniu w pole karne Jagiełły na piłkę nabiegł Maciej Jankowski i z kilku metrów oddał niecelny strzał. To powinien być gol!

5
3
1
2
2
37'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w dobrej sytuacji znalazł się Radek Dejmek. Obrońca Korony oddał jednak niecelny strzał głową.

2
2
1
2
1
35'

Ładny strzał z dystansu oddał Martin BukataMaciej Gostomski nie dał się pokonać.

5
2
1
2
3
32'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Piłkę pewnie złapał jednak Maciej Gostomski.

4
2
2
2
2
31'

Korona Kielce znów rozgrywa piłkę i szuka swojej okazji na gola.

8
3
1
1
2
29'

Piłkarze Piasta Gliwice śmielej ruszyli do ataku i wywalczyli rzut rożny. Po dośrodkowaniu Aleksandar Sedlar zgrywał piłkę, ale Michal Papadopulos nie zdołał oddać strzału.

3
1
1
1
2
25'

Najpierw kilka dośrodkowań w pole karne Piasta, a później strzał z dystansu Gorana Cvijanovicia. To było niecelne uderzenie.

2
1
1
2
2
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Mak.

Piast Gliwice
3
1
1
1
2
22'

Efektowny strzał przewrotką oddał Nika Kaczarawa. Nie było to jednak celne uderzenie, piłka przeleciała obok bramki.

2
1
1
2
1
20'

Z rzutu wolnego z 25 metrów strzelał Jacek Kiełb. To było bardzo niecelne uderzenie.

2
1
1
4
2
18'

Jak na razie nie jest to porywające widowisko, a tempo meczu jest dość spokojne.

3
3
3
3
3
15'

Bartosz Rymaniak zagrał w pole karne Piasta. Dobrze w defensywie spisał się jednak Hebert, który wybił piłkę.

3
1
1
3
2
14'

Rzut wolny dla Korony Kielce. Dośrodkował Goran Cvijanović, lecz goście zdołali wybić piłkę.

3
3
1
3
2
12'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
2
1
1
2
9'

Pierwsza dobra okazja dla Piasta. Z około 16 metrów strzelał Maciej Jankowski, lecz Maciej Gostomski nie dał się zaskoczyć.

6
5
5
3
4
8'

Z rzutu wolnego strzelał Patryk Dziczek. Piłka trafiła jednak w mur.

4
4
4
4
4
7'

Będzie rzut wolny dla Piasta i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
3
3
3
3
4'

Po dośrodkowaniu Jakuba Żubrowskiego piłkę wybił Aleksandar Sedlar.

4
4
4
4
4
2'

Korona przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją na połowie rywala.