Zza pola karnego strzelał Jesus Imaz. Martin Polacek obronił to uderzenie.

3
1
11
86'

Z narożnika pola karnego strzelał Jakub Świerczok. Julian Cuesta nie dał się zaskoczyć.

7
3
1
3
4
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Wojtkowski.

Wisła Kraków
9
13
2
2
10
83'

Wisła atakuje, Zagłębie broni się na własnej połowie.

14
9
4
3
4
82'

Rzut rożny i wrzutka Carlitosa w pole karne gości. Minimalnie niecelnie główkował Marcin Wasilewski.

5
10
1
5
6
80'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Spore zamieszanie, ale ostatecznie piłkę złapał Julian Cuesta.

8
2
1
2
1
78'
78'
77'

Z około 20 metrów strzelał Bartłomiej Pawłowski. Uderzenie zostało zablokowane.

9
8
4
5
5
74'

Carlitos dryblował w polu karnym KGHM Zagłębia Lubin. Został zatrzymany przez obrońców.

7
7
1
3
10
72'

Jakub Bartkowski zagrywał w pole karne gości. Znów piłka została wybita. Szuka swojej szansy Wisła Kraków.

7
8
1
3
5
69'
67'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłka znów została wybita.

4
2
2
4
8
65'

Groźnie było w polu karnym gości po podaniu Carlitosa i strzale Jesusa Imaza. Obrońcy Zagłębia zdołali jednak wybić piłkę.

4
3
2
5
8
63'

Ładny strzał z dystansu oddał Adam Matuszczyk. Dobrze obronił Julian Cuesta.

8
5
2
3
3
61'

Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Niecelnie główkował Arkadiusz Głowacki.

5
5
3
4
5
60'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Zawodnicy Zagłębia wybili piłkę.

4
1
3
2
58'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrą pozycję miał Marcin Wasilewski. Oddał jednak niecelny strzał głową.

4
3
2
2
6
57'

Wisła rozgrywa piłkę na własnej połowie. Goście starają się grać wysokim pressingiem.

2
7
3
2
4
53'

Swojej okazji szukał Carlitos. Piłkę wybił mu jednak Bartosz Kopacz.

6
3
2
9
8
52'

Dośrodkowanie Pawłowskiego z rzutu rożnego w pole karne Wisły Kraków. Piłkę pewnie złapał Julian Cuesta.

6
6
2
1
4
49'

Bardzo niecelny strzał zza pola karnego oddał Łukasz Janoszka.

5
7
2
4
2
47'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Wisły piłkę wybił Marcin Wasilewski.

6
3
2
4
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
46'
Czy w drugiej połowie padnie co najmniej jedna bramka?
4
3
1
2
1
45'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Asystował mu Alan Czerwiński.

Alan Czerwiński otrzymał dobre podanie na skrzydle, a po chwili dośrodkował w pole karne. Tam piłkę przyjął sobie Jakub Świerczok i strzelił nie do obrony!

66
32
8
13
29
43'

Groźnie było w polu karnym KGHM Zagłębia Lubin. Strzelał Carlitos, Martin Polacek obronił to uderzenie.

10
3
2
1
2
41'

Musiał interweniować Julian Cuesta. Na bramkę Wisły strzelał Jakub Świerczok.

6
5
1
2
39'

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Zoran Arsenić.

Po dośrodkowaniu Zorana Arsenicia z woleja strzelał Carlitos. Piłka otarła się jeszcze o obrońcę Zagłębia i wpadła do bramki.

54
30
7
14
32
38'

KGHM Zagłębie Lubin oddaliło teraz grę od własnego pola karnego.

4
3
1
1
3
36'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Arkadiusz Głowacki zgrywał piłkę głową. Zabrakło jednak strzału na bramkę gości.

5
5
1
1
3
36'

Wisła Kraków atakuje. Gra toczy się na połowie Zagłębia.

5
1
3
3
5
34'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do odbitej piłki dopadł Tibor Halilović, ale oddał już niecelny strzał.

5
3
1
3
1
33'

Z 17 metrów strzelał Jesus Imaz. Polacek wybił piłkę na rzut rożny.

3
1
1
1
32'

Dośrodkowanie w pole karne KGHM Zagłębia Lubin, gdzie faulowany był Martin Polacek. Sędzia przerwał grę, piłka dla gości.

4
1
2
2
3
31'

Maciej Sadlok mocno wstrzelił piłkę w pole karne Zagłębia. Będzie jeszcze rzut rożny dla Wisły.

8
8
3
3
6
29'

Błąd popełnił Jarosław Jach. Od razu strzelał Jesus Imaz, ale było to uderzenie niecelne.

5
5
2
1
5
Czy Jakub Świerczok strzeli bramkę w tym meczu?
9
3
1
5
26'

Znów pokazał się Jakub Świerczok. Oddał strzał, lecz Julian Cuesta nie dał się zaskoczyć.

4
3
1
2
25'

Po prostopadłym podaniu Świerczoka Bartłomiej Pawłowski prawie znalazł się w znakomitej sytuacji. Prawie, bo świetnie w defensywie spisał się Marcin Wasilewski.

4
1
1
23'

Tibor Halilović strzelał z około 16 metrów, lecz to było uderzenie niecelne. Chwilę później z dystansu - również niecelnie - strzelał Jakub Świerczok.

6
3
1
1
2
22'

KGHM Zagłębie Lubin atakuje. Po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy piłkę wybił Arkadiusz Głowacki.

2
2
1
1
20'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Jakub Świerczok.

4
2
2
3
3
19'

Będzie rzut wolny dla KGHM Zagłębia Lubin i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Wisły.

2
2
1
1
1
18'

KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę na własnej połowie.

1
2
1
3
1
15'

Carlitos oddał ładny strzał, ale wcześniej sędzia przerwał grę. W odpowiedzi po uderzeniu Jakuba Świerczoka dobrze interweniował Julian Cuesta.

7
2
2
3
3
14'

Jesus Imaz ładnie zagrał na wolne pole do Rafała Boguskiego. Ten oddał jednak niecelny strzał. To była dobra okazja dla Wisły.

9
2
1
2
3
12'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze wybili piłkę. Chwilę później kolejna wrzutka, tym razem piłkę wybił Marcin Wasilewski.

5
1
5
2
12'

Na strzał z około 20 metrów zdecydował się Jakub Świerczok. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

7
5
2
3
2
11'

Sporo teraz niedokładności i gry w środkowej strefie boiska.

3
1
3
2
8'

Z rzutu wolnego w pole karne gości dośrodkował Carlitos. Główkował jeden z zawodników gospodarzy, ale chwilę później piłkę złapał Martin Polacek.

8
4
2
3
6
6'

Słupek tym razem uratował Wisłę Kraków. Na strzał w polu karnym zdecydował się Bartłomiej Pawłowski. Mało brakowało, a piłka wpadłaby do bramki.

15
4
3
3
7
5'

Gol! Strzelił Lubomir Guldan.

KGHM Zagłębie Lubin na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Wisły doszło do sporego zamieszania. Ostatecznie z bliska strzelał Lubomir Guldan. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki!

KGHM Zagłębie Lubin
60
38
8
17
39
2'

Spotkanie wznowione. Przerwa trwała blisko 15 minut.

17
10
6
4
4
17:21

Zawodnicy wrócili na boisko. Za chwilę mecz powinien zostać wznowiony.

17:21

Piłkarze oczekują przy linii bocznej na wznowienie meczu.

7
4
2
10
2'

Spotkanie przerwane. Powodem zadymienie boiska.

11
5
2
3
18
1'

Od początku spotkania śmiało do ataku ruszyła Wisła Kraków.