Jedni i drudzy jeszcze próbują przechylić szalę na swoją stronę, ale bez zbytniego podejmowania ryzyka.

ZMIANA
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Elhadji Pape Diaw. Asystował mu Jacek Kiełb.

Centra z rzutu rożnego i swoje winy odkupił Diaw. Strzał głową i piłka po koźle wpada przy dalszym słupku.

25
22
12
10
21
77'

Celny strzał Kolewa po dograniu z prawej flanki, ale Zlatan Alomerović pewnie złapał piłkę.

8
3
1
2
3
75'
ZMIANA
74'

Nokautujący strzał Możdżenia z rzutu wolnego. Trafiony w głowę Kolew padł jak długi.

4
2
1
4
3
71'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Elhadji Pape Diaw.

Fatalna postawa bloku obronnego Korony! Alomerović wybiegł poza pole karne, ale zawahał się i zatrzymał. Do piłki biegli Diaw i Piszczek. Szybszy obrońca gości, ale interwencja pechowa do bólu.

28
18
5
5
12
66'
ZMIANA
66'
ZMIANA
66'
ZMIANA
63'

Szufryn faulował Kaczarawę, ale strzał Cvijanovicia z 25 metrów był katastrofalny.

4
5
2
3
2
60'

Strach w oczach piłkarzy Sandecji, ale sędzia uznał, że nie było tam celowości i od bramki zacznie Gliwa.

7
5
3
3
3
59'

Dawid Szufryn zagrał ręką we własnym polu karnym. Będzie VAR.

3
3
2
2
5
57'

Dobrze zapowiadającą się akcję Sandecji zepsuł Adrian Danek. Drybling z Rymaniakiem nie był potrzebny i pozwolił rywalom wrócić na pozycje.

2
2
1
2
1
53'

Małkowski mocno wstrzelił futbolówkę, ale ta przeleciała wzdłuż pola karnego Korony, bez kontaktu z żadnym z piłkarzy.

1
3
1
1
1
51'

Wyrównany mecz po przerwie.

2
1
3
1
2
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michal Piter-Bucko.

Niebywałe, Sandecja z rzadka gości pod bramką przyjezdnych, ale znów mamy remis. Diaw główkował prosto pod nogi Kolewa, a ten huknął z woleja. Piłka trafiła w Diawa i powędrowała do Pitera-Bućko. Mocno, w górny lewy róg i 2:2 w Niecieczy!

27
16
12
9
16
46'

Goran Cvijanović uderzył z 23 metrów, ale dokładnie tam gdzie stał Gliwa.

4
4
3
2
4
46'

Zaczynamy II połowę.

3
2
1
2
1
45'

Faulowany bez piłki był Jukić. Z niespełna 26 metrów kropnął Mateusz Możdżeń, ale Gliwa rzucił się w lewą stronę i zbił futbolówkę na korner.

2
2
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Żubrowski. Faulowany Danek.

2
1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nika Kaczarawa.

1:2 i kołyska piłkarzy Korony. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka odbiła się od Piszczka i trafiła tuż przed bramkę do Kaczarawy. Gruzin musiał to strzelić.

18
19
5
4
8
38'

Odnosimy wrażenie, że Korona wraz ze stratą gola zgubiła pewność siebie. Teraz to Sandecja ma na boisku więcej "do gadania".

3
2
1
1
1
36'

Fizyczna walka Kolewa z Diaw w polu karnym Korony. Postury podobne, siła też, ale sędzia gwizdnął faul bułgarskiego napastnika.

1
1
1
33'

Kolew głową do Piszczka, a ten szukał podania zwrotnego. Gdyby nie Dejmek pewnie mielibyśmy 2:1 dla Sandecji.

6
2
1
5
2
30'

Diaw przewrócił Piszczka i szansa przed Sandecją, bo odległość od bramki Alomerovicia niezbyt duża. Aleksandar Kolew trafia jednak tylko w głowę piłkarza stojącego w murze.

5
26'

Danek składał się do strzału w polu karnym Korony i został ostro zaatakowany przez Kallaste. Pan Jakubik wskazuje na piłkę, czyli gra toczy się dalej.

3
2
2
2
5
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Asystował mu Adrian Basta.

Remis! Basta z prawej strony płasko dograł na 16. metr. Przy Piszczku było dwóch rywali, a napastnik przyjmował piłkę "na raty". To bez znaczenia, bowiem strzał w górny róg ląduje w siatce!

23
14
10
11
20
22'

Mateusz Możdżeń i jego próba z dystansu. Słabo, bez przekonania i do tego niecelnie.

2
3
2
4
2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Piter-Bucko. Atak z pełnym impetem w nogi Diawa.

3
18'

Piłka ustawiona 22 metry od bramki Sandecji, po tym jak ręką zagrał Małkowski. Płaski i dość lekki strzał Cvijanovicia, ale piłkę na dalszym słupku atakował jeszcze wślizgfiem Elhadji Pape Diaw... zabrakło niewiele, aby ją sięgnął.

6
4
3
3
5
16'

Dobre dośrodkowanie Kiełba, ale Kaczarawę w ostatniej chwili uprzedził Płamen Kraczunow.

2
2
1
1
2
13'

Goście kilkoma szybkimi podaniami przedostali się w "szesnastkę" Sandecji. W sytuacji strzałowej znalazł się Jacek Kiełb, ale uderzył metr obok lewego słupka.

2
2
1
1
3
10'

Gra toczy się głównie na połowie Sandecji. Widać większą dojrzałość Korony.

2
2
1
1
1
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Goran Cvijanović. Asystował mu Bartosz Rymaniak.

Szybkie prowadzenie gości! Fatalnie wybijali piłkę z własnego pola karnego gospodarze. Przejął ją Rymaniak i miękko zacentrował do Cvijanovicia. Piękna główka i Gliwa przelobowany.

32
26
11
11
8
4'

Stały fragment z lewej strony boiska. Mraz dośrodkował na dalszy słupek, ale tam pewnie piłkę wyłapał Zlatan Alomerović.

3
3
2
3
2
2'

Prostopadłe podanie do Kiełba, ale ten niepotrzebnie zwlekał z podaniem w pole karne i został zablokowany.