1
1
1
90'

Kontra Arsenalu, w której płaski strzał oddał Ramsey. Ben Foster nogą wybił piłkę.

1
86'

Niewiele dzieje się na murawie. WBA wygląda na pogodzone z porażką.

1
1
2
6
1
83'

Arsenal. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Mesut Oezil.

5
4
2
2
2
83'
82'

Bellerin huknął z 15 metrów i Rodriguez głową wybił piłkę na korner.

1
2
1
1
1
80'

Furę szczęścia miał teraz Dawson, że nie wyleciał z boiska za drugą żółtą kartkę.

1
1
2
79'

Arsenal swobodnie wymienia podania na połowie Arsenalu.

2
8
2
3
1
76'

Krychowiak wyprzedził Xhakę, ale Rondon po chwili stracił piłkę.

23
7
2
1
1
74'

Krychowiak podał w uliczkę do Phillipsa, którego dośrodkowanie złapał Cech.

18
5
3
1
74'

WBA. Schodzi: Allan Nyom. Wchodzi: Matt Phillips.

1
4
1
1
73'

Evans nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Gibbsa z rzutu rożnego.

1
1
3
1
70'

Strata Krychowiaka, jednak to kolega z zespołu wrzucił go na "minę" niecelnie podając piłkę Polakowi.

4
3
5
3
9
67'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. 2:0! Płaski strzał Francuza i chociaż Foster wyczuł jego intencje, to nie sięgnął piłki.

20
8
6
8
24
66'

Żółtą kartkę otrzymał Allan Nyom. Rzut karny dla Arsenalu! Nyom faulował Ramseya.

West Bromwich Albion
2
6
6
8
10
66'

Arsenal miał korner, jednak piłka bez problemu została wybita przez rywali.

1
1
1
1
64'
63'

WBA. Schodzi: Jake Livermore. Wchodzi: James Morrison.

60'

Okres mniej ciekawej gry. Sporo fauli, niecelnych podań.

2
3
3
6
6
56'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak. Doigrał się Polak. To efekt kilku fauli.

9
8
7
14
30
55'

Faul Rodrigueza na Monrealu. To powinna być kartka. Upiekło się graczowi WBA.

2
3
3
5
4
52'

Próba prostopadłego podania Krychowiaka do Kanu, ale ten nie sięgnął piłki.

16
10
3
3
3
51'

Lacazette o włos od drugiej bramki. Jego strzał został zablokowany w ostatniej chwili. Korner.

4
3
3
3
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Craig Dawson. Faulowany Sanchez.

2
3
5
5
9
47'

Krychowiak zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i Monreal wybił mu ją.

4
3
4
14
6
46'

Początek drugiej połowy.

4
4
3
4
2
45'

Znów okazję mieli goście, a zaczęło się od dobrego przerzutu Krychowiaka. Ostatecznie Rodriguez nie był w stanie pokonać Cecha.

27
6
2
5
5
44'

Żółtą kartkę otrzymał Alexis Sanchez.

16
11
2
4
3
42'

Po dośrodkowaniu Nyoma, Kanu zgrał piłkę na piąty metr, a Rodriguezowi zabrakło naprawdę niewiele, aby sięgnąć futbolówki.

6
5
4
6
3
39'

Znów Krychowiak! Polak odebrał piłkę, a po chwili niecelny strzał oddał Rodriguez.

45
18
6
4
6
38'

FANTASTYCZNA akcja Krychowiaka! Polak przejął piłkę na własnej połowie, popędził z nią aż pod pole karne rywali i idealnie dośrodkował do Rodrigueza. Jego strzał minął Cecha, ale Monreal wybił futbolówkę z linii bramkowej!

78
30
12
4
2
36'

Kolejna próba Sancheza z rzutu wolnego, ale chybił celu z około 30 metrów.

3
3
1
1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Jonny Evans. Faulowany Lacazette.

3
3
3
4
4
34'

Sanchez wścieka się na arbitra, ponieważ Krychowiak pociągnął go za koszulkę w polu karnym WBA. Sędzia uznał, że nie należała się za to "jedenastka".

25
19
8
5
7
32'

Kanonierzy widząc nieporadność w rozgrywaniu piłki graczy WBA sami wzięli się za to.

2
3
2
2
4
29'

Teraz Arsenal cofnął się na własną połowę, ale goście mają problem, żeby wymienić kilka składnych podań.

1
1
3
3
2
26'

Po stracie gola WBA nadal gra bardzo defensywnie, a kiedy piłka znajdzie już się przy nodze piłkarza gości, to natychmiast posyła długie podanie.

2
2
5
1
3
23'

Alexandre Lacazette źle przyjął piłkę 25 metrów od bramki przeciwnika. To mogła być dobra okazja, gdyby tylko nie zaszwankowała technika.

10
8
7
6
5
20'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. 1:0 dla Arsenalu! Po strzale Sancheza z rzutu wolnego, Foster wybił piłkę na poprzeczkę, a następnie Lacazette dobił ją do bramki WBA.

30
20
15
29
33
18'

Krychowiak najpierw wybił piłkę, a po chwili sfaulował rywala. Sędzia upomina Polaka.

13
10
22
9
11
16'

81 procent posiadania piłki ma Arsenal. Przygniatająca przewaga.

11
7
6
14
8
15'

Pressing WBA przyniósł efekt, ponieważ Arsenal wybił piłkę na aut.

11
3
2
4
3
12'

Odważna próba strzału Gibbsa z 25 metrów, jednak chybił dość wyraźnie.

8
4
3
2
4
11'

Składna akcja gospodarzy, lecz Ramsey z pięciu metrów uderzył nad poprzeczką.

6
3
3
4
4
11'

The Baggies ustawieni defensywnie, ale starają się kontrować Arsenal.

5
2
2
2
2
10'

Kolejne starcie Krychowiaka z Sanchezem. Tym razem Polak faulował.

33
9
7
5
6
8'

To powinna być bramka dla WBA! Rodriguez wpadł w pole karne, minął Mustafiego, ale jego strzał trafił w słupek! Na dodatek Mustafi faulował rywala. To powinien być rzut karny.

8
7
22
8
13
7'

Kolejny raz Krychowiak dobrze w defensywie. Tym razem wybił piłkę Elneny'emu.

50
14
4
1
1
5'

Dobra akcja Krychowiaka. Najpierw przejął piłkę, a po chwili Sanchez faulował go.

42
14
3
2
3
4'

Groźny strzał Sancheza z rzutu wolnego z 18 metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
1
6
2
3
3'

Korner dla Arsenalu, ale piłka po dośrodkowaniu Xhaki została wybita.

1
7
3
20:21

Dzisiaj mecz nr 633 w Premier League rozegra Gareth Barry, a to oznacza, że prześcignie Ryana Giggsa i zostanie samodzielnym liderem.