Palace. Schodzi: Yohan Cabaye. Wchodzi: Jairo Riedewald.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Scott Dann.

Crystal Palace
83'

Mamadou Sakho podał bardzo nieodpowiedzialnie pod nogi przeciwnika i jego skórę musiał ratować faulem taktycznym kolega z zespołu. Dostał za niego...

80'

Pozwala pograć zawodnikom sędzia w tym meczu, ale stosuje takie same kryteria dla obu stron, dzięki czemu tempo jest wysokie.

1
1
78'

Najlepszą obroną jest atak, więc Mamadou Sakho wpadł w pole karne przeciwnika i szukał tam miejsca do oddania strzału na 3:1. W ostatnim momencie wrócili gracze ze Stamford Bridge.

1
73'

Marcos Alonso główkował celnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie ma drugiego trafienia Chelsea po stałym fragmencie, ponieważ Julian Speroni zaczął bronić w ostatnich minutach jak w transie!

1
1
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Milivojević.

2
1
69'

Julian Speroni jeszcze raz pewnie. Tym razem bramkarz gospodarzy został przeegzaminowany uderzeniem tuż zza linii pola karnego.

3
2
1
1
1
66'

Pedro Rodriguez zgubił obrońców i wparował w pole karne Crystal Palace. Płaskie uderzenie poturlało się w dobrze ustawionego Juliana Speroniego, który poprawnie interweniował.

3
1
1
65'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Charly Musonda.

62'

Kotłuje się w polu karnym Crystal Palace, jednak jest to kotłowanie kontrolowane. Julian Speroni chwali swoich obrońców za konsekwencję i zaangażowanie.

4
1
2
2
2
58'
55'

Coraz bardziej nerwowo raczą się wodą szkoleniowcy. Chelsea niby przyspiesza, jednak podbudowani wynikiem i wsparciem z trybun gospodarze hamują ataki przeciwnika.

2
1
1
50'

Riposta Cesca Fabregasa w poprzeczkę! Hiszpan mógł dołożyć gola do asysty, jednak minimalnie pomylił się zza pola karnego. Odetchnęli z ulgą gospodarze.

3
1
4
2
48'

Pierwszy strzał po przerwie był zza pola karnego. Thibaut Courtois poradził sobie z futbolówką, która szybowała w sam środek jego bramki.

4
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

4
4
2
1
1
Czy Chelsea FC wyjdzie na prowadzenie po przerwie?
2
2
45'

Doliczone 2 minuty.

2
45'

Gol! Strzelił Wilfried Zaha. Asystował mu Mamadou Sakho.

Do trzech razy sztuka! Wilfried Zaha wreszcie wykorzystał sytuację podbramkową i trafił na 2:1 płaskim uderzeniem. Bardzo ważny był również przechwyt Mamadou Sakho przed polem karnym przeciwnika.

11
11
5
5
12
39'

Andros Townsend potężnie, ale niecelnie z dystansu. Kibice widzieli piłkę w bramce oczami wyobraźni.

1
1
37'

Victor Moses przysiadł na boisku i potrzebuje pomocy masażystów. Niebawem wyjaśni się, czy pomocnik Chelsea będzie w stanie grać do końca pierwszej części.

2
1
1
33'

Nieudana wymiana podań gospodarzy blisko chorągiewki i grę wznowił już wykopem Thibaut Courtois.

2
1
29'

Crystal Palace nie gra skrajnie defensywnie, mimo to stanowi barierę trudną do przejścia. Przed momentem co prawda Michy Batshuayi oddał strzał, ale sędzia asystent zauważył, że w momencie podania był na spalonym.

2
1
1
1
1
26'

Michy Batshuayi zaplątał się przed polem karnym gospodarzy. Akcję próbował jeszcze reanimować Cesc Fabregas, jednak obrona Crystal Palace zdążyła się ustawić.

5
4
22'

Wilfried Zaha zatańczył z dwoma przeciwnikami i znalazł miejsce do oddania strzału. Piłka po nodze defensora uciekła poza światło bramki i Crystal Palace wywalczyło jedynie korner.

6
4
20'

Antonio Conte wyskoczył z ławki rezerwowych. Roy Hodgson nie wygląda na równie zaaferowanego, choć jego podopieczni zwolnili po zaskakująco błyskotliwym początku.

4
3
1
1
18'

Gol! Strzelił Tiemoue Bakayoko. Asystował mu Cesc Fabregas.

Wyrównanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Obrońcom Crystal Palace uciekł Tiemoue Bakayoko i sprytnym strzałem z kozłem pokonał Juliana Speroniego!

16
10
2
3
8
14'

Konsternacja w obozie Chelsea. Drużyna Antonio Conte ma jeszcze mnóstwo czasu na odrobienie strat z nawiązką, ale musi zdecydowanie podkręcić tempo.

5
3
2
3
11'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Cesar Azpilicueta.

W 8. kolejce Crystal Palace przełamało impas w ofensywie! Pierwszy gol w sezonie padł po strzale Yohana Cabaye'a, a akcję rozpędził Andros Townsend rajdem w pole karne. Piłka zanim znalazła się w siatce, odbiła się jeszcze od Cesara Azpilicuety.

15
11
2
4
8
10'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Gary'ego Cahilla. Po niej faworyt ma zamiar zorganizować się do ataku.

5
4
1
1
6'

Luka Milivojević uruchomił sprytnym podaniem Patricka van Aanholta, którego płaskie wstrzelenie zablokował w ostatnim momencie stoper Chelsea. Mocne otwarcie Crystal Palace.

2
1
1
3'

Wilfried Zaha nie opanował piłki w polu karnym przyjezdnych po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, a mógł śmiało pomyśleć o zdobyciu pierwszego gola w sezonie. Jakby zdekoncentrowani gracze Chelsea FC.

15:27

Ławka rezerwowych Chelsea FC: Wilfredo Caballero - Andreas Christensen, Charly Musonda, Pedro Rodriguez, Antonio Ruediger, Kyle Scott, Davide Zappacosta

1
1
15:27

Ławka rezerwowych Crystal Palace: Dion Henry - Timothy Fosu-Mensah, Sullay Kaikai, Jason Puncheon, Jairo Riedewald, Bakary Sako, James Tomkins

1
1
15:27

Crystal Palace to jedyna drużyna w Premier League, która nie potrafiła zdobyć gola, ani punktu w siedmiu meczach od początku sezonu. O jakiekolwiek przełamanie w konfrontacji z Chelsea będzie trudno.