Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
87'

Jack Butland nawet nie drgnął po strzale Davida Silvy z 17 metrów. Odprowadzona wzrokiem piłka przeleciała centymetry obok prawego słupka.

1
1
1
85'

Chwila przerwy. Pomocy medycznej potrzebuje Kyle Walker.

2
2
2
4
82'

Xherdan Shaqiri ruszył z kontrą, ale jeszcze na dobre się ona nie zaczęła, a już w posiadaniu piłki Manchester City. Po profesorsku zatrzymał gości Ilkay Gundogan.

4
2
1
79'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Raheem Sterling.

Sterling "na raty" dogrywał w pole karne, ale za drugim razem sie udało. Z bliska siódmego gola dla gospodarzy zdobywa portugalski rezerwowy.

15
6
4
1
75'

Wymiana krótkich podań przed polem karnym Stoke i strzał Sane... tym razem piłka trafiła w Zoumę.

1
1
1
1
1
73'

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Yaya Toure.

72'

Gospodarze zluzowali i swój czas na ofensywę ma Stoke City. Ze skraju pola karnego kąśliwie strzelił Cameron, ale piłka przeleciała metr obok lewego słupka.

71'

Xherdan Shaqiri wypuszcza w bój Afellay'a, ten minął Walkera, ale nie był w stanie dogonić zbyt mocno kopniętej piłki.

1
1
1
67'

Kombinacyjna akcję Sterlinga z Bernardo Silvą przerywa faulem Sobhi. Ze stojącej piłki nad murem uderzył Leroy Sane, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

62'

Gol! Strzelił Leroy Sane.

I kolejny raz Butland rozkłada ręce w geście bezradności. Zagranie z prawej flanki i akcję celnym strzałem z ostrego kąta zamyka Sane.

Manchester City
16
5
2
1
60'

Gol! Strzelił Fernandinho. Asystował mu Fabian Delph.

Piękny strzał sprzed pola karnego w górny róg bramki Stoke City!

14
5
1
1
1
59'

Kolejne świetne podanie De Bruyne'a, ale Sane do spółki z Fernandinho przekombinowali i skończyło się na stracie.

56'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Belgijski pomocnik odbiera piłkę na połowie rywala, biegnie prawym skzrydłem i w punkt dogrywa do napastnika. Mocny strzał w górny róg i gospodarze znów mogą grać spokojniej.

16
6
1
2
3
54'

Stoke. Schodzi: Thomas Edwards. Wchodzi: Ramadan Sobhi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Thomas Edwards #42
1
1
53'

Uraz Edwardsa i chyba konieczna będzie zmiana.

2
1
50'

Stały fragment dla gospodarzy po faulu Fletchera. Strzał De Bruyne'a szybuje jednak nad poprzeczką.

47'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kyle Walker.

Goście niespodziewanie łapią kontakt. Centra z prawego skrzydła na Dioufa. Ten walczy z Walkerem i naciska obrońcę tak, że ten trafia do własnej bramki.

13
11
2
2
6
46'

Zaczynamy grę po przerwie.

1
1
45+2'

Piękny strzał De Bruyne'a z 20 metrów, ale fantastycznie w bramce spisał się Butland!

1
1
2
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
1
1
44'

Gol! Strzelił Mame Diouf. Asystował mu Jese Rodriguez.

Pierwsza w tym meczu składna akcja gości przynosi im gola. Rodriguez zagrał z Dioufem na jeden kontakt, a drogę do bramki otworzyło Senegalczykowi podanie piętą. Uderzenie podbił jeszcze interweniujący wślizgiem Fernandinho, ale piłka wpadła pod poprzeczkę.

8
4
3
4
8
41'

Sterling krótko podaje do Silvy, a Hiszpan natychmiastowo uderza z ostrego kąta. Jack Butland broni nogami na rzut rożny.

2
2
38'

Kevin De Bruyne zagrał za plecy obrońców do Sterlinga, ale ten pospieszył się z wyjściem na pozycję. Liniowy słusznie zasygnalizował ofsajd.

3
3
1
36'

Od kilku minut piłkarze grają w ślimaczym tempie. Piłka nie opuszcza strefy środkowej.

3
2
33'

Pierwszy strzał na bramkę gospodarzy. Z 30 metrów potwornie mocno kropnął Kurt Zouma, ale piłka mija cel.

4
3
1
1
30'

Jeszcze jeden atak gospodarzy i ponownie zagrany kombinacyjnie, w zaskakujący sposób. Podanie do Sterlinga, ten ma do bramki 18 metrów, robi zamach i.... "podcinką" dogrywa do Jesusa. Tym razem jednak ciut za mocno.

4
3
1
27'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Raheem Sterling.

Trzeba się chyba szykować na pogrom! Obrona Garcarzy jeszcze się zbiera. Kilka szybkich podań i do siatki z kilku metrów trafia Silva.

21
12
1
2
1
24'

Kolejna próba prostopadłego podania, które ma otworzyć drogę do bramki. Tym razem jednak dobrze przeczytał wszystko Erik Pieters.

5
5
1
1
22'

Na boisku już 2:0, a na trybunach wcale nie gorzej. Trwa sielanka na Etihad Stadium w Manchesterze.

5
4
1
19'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Leroy Sane.

Stoke szybko otrzymał drugi cios! Ależ prostopadłe podanie wykonał De Bruyne. Lekko, ale zupełnie nie do przeczytania. Sane był sam przed bramkarzem, ale zamiast strzelać wyłożył piłkę koledze. Nie można było tego spudłować.

22
11
2
1
1
17'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Kyle Walker.

Strata Fletchera w środkowej strefie i kłopoty gwarantowane. Kontrę świetnie rozprowadził De Bruyne. Podanie Walkera spod linii końcowej i z kilku metrów trafia Jesus.

24
15
1
1
14'

Obrońcy w ataku na bramkę Bucklanda. Fabian Delph dośrodkował na głowę Otamendiego, ale Argentyńczyk wyraźnie chybił.

6
6
13'

Przyjezdni zamknięci na własnej połowie i chyba tak to będzie dzisiaj wyglądało.

6
4
11'

Raheem Sterling z piłką w prawym narożnika pola karnego Stoke City. Mocny, płaski strzał w kierunku dalszego rogu mija cel o dobre 3 metry.

5
4
8'

Kevin De Bruyne idealnie dogrywa na 6. metr, gdzie piłkę świetnie przyjmuje Leroy Sane. Jak on tego nie trafił?! Mocny strzał przelatuje metr nad poprzeczką.

7
7
4'

Uderzenie Sterlinga zbyt lekkie, aby Jack Butland skapitulował. 24-latek zalicza pierwszy kontakt z piłką.

7
7
1
2
3'

Ofiarnie od pierwszych minut Kyle Walker. Prawy obrońca z zaciętością gonił piłkę, aż z rozpędu staranował bandy reklamowe za linią boczną. Na szczęście nic się mu nie stało.