1
4
6
85'

Zmiennicy w Liverpoolu zostali wprowadzeni stosunkowo późno. Może to był błąd. Dominic Solanke i Alex Oxlade-Chamberlain oddają raz po raz uderzenia w kierunku bramki West Bromwich Albion.

2
2
1
82'

Piłka w bramce West Bromwich Albion, jednak sędzia nie uznał gola, ponieważ uznał, że Dominic Solanke pomógł sobie ręką.

3
6
2
8
4
80'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Trent Arnold. Wchodzi: Joseph Gomez.

1
79'
ZMIANA

WBA. Schodzi: Grzegorz Krychowiak. Wchodzi: Chris Brunt.

79'

Sędzia gwizdnął przewinienie Mohameda Salaha. Egipcjanin wygląda na mocno rozczarowanego.

2
1
2
2
76'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Dominic Solanke.

74'

Nie spieszy się na tym etapie spotkania Ben Foster. Miło byłoby wygrać na Anfield, ale remis też jest niezły.

2
1
1
2
71'
ZMIANA

WBA. Schodzi: Hal Robson-Kanu. Wchodzi: Jay Rodriguez.

70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Juergen Klopp nie wprowadził jeszcze żadnego zmiennika.

2
2
2
2
2
68'

Żółtą kartkę za reakcję po gwizdku sędziego otrzymał Emre Can.

Liverpool FC
2
1
65'

Pierwsza sztuczka cyrkowa Bena Fostera w tym pojedynku. Ma mnóstwo szczęścia bramkarz West Brom, że za jego plecami stał Jonny Evans i nie pozwolił na oddanie strzału.

1
2
64'

Ben Foster interweniował spokojnie po uderzeniu Philippe'a Coutinho z rzutu wolnego.

3
3
1
2
2
62'

Loris Karius nie pozwolił na zdobycie gola Grzegorzowi Krychowiakowi.

3
2
2
2
10
60'

Roberto Firmino nie opanował idealnie piłki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Trafiła ona pod nogi Ahmeda  Hegaziego i Egipcjanin miał szczęście, że sędziowie nie uznali jego zagrania za podanie do bramkarza.

2
1
1
56'

Roberto Firmino wypatrzył i obsłużył podaniem Sadio Mane. Senegalczyk strzelił natychmiast nieznacznie obok bramki Bena Fostera. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do gości.

1
2
1
1
53'

Ben Foster zagrał czujnie na przedpolu i nie pozwolił The Reds na oddanie strzału po niezłym dośrodkowaniu. Dotychczas bramkarze po obu stronach boiska pewnie.

1
51'

Również jest dobre dośrodkowanie Grzegorza Krychowiaka, po którym Claudio Yacob główkował w światło bramki. Loris Karius interweniował po raz drugi.

12
4
3
3
50'

Nie centrował tym razem, a strzelił z rzutu wolnego Grzegorz Krychowiak. Dobra decyzja reprezentanta Polski. Loris Karius musiał się wysilić, żeby sparować futbolówkę na korner!

15
17
4
48'

Czekają wysocy zawodnicy West Bromwich Albion na dobre dośrodkowanie Grzegorza Krychowiaka z rzutu rożnego. Jeszcze jest trochę czasu i może się uda.

4
4
2
3
46'

Piłka ponownie w grze.

20:24

Liverpool nie potrafi złamać defensywy przeciwnika.

1
45'

Doliczona minuta.

2
1
1
42'

Jonny Evans stał mocno na nogach i nie pozwolił, by piłka poleciała w kierunku bramki po uderzeniu Mohameda Salaha.

1
40'

Mierna wrzutka Grzegorza Krychowiaka z rzutu rożnego tylko sprokurowała kontratak The Reds. W ostatnim momencie wrócili przyjezdni, kiedy Sadio Mane próbował uruchomić podaniem Mohameda Salaha.

2
1
2
7
3
38'

Mohamed Salah wpadł w pole karne. Rozpędzony zawodnik Liverpoolu był tam o pół sekundy za późno, żeby strzelić z bliska do bramki po podaniu z głębi pola. Egipcjanin wpadł do siatki, ale nie futbolówka.

2
2
35'

Podanie Grzegorza Krychowiaka do Allana Nyoma na wysokim procencie ryzyka. Udało się, ale akcja przyjezdnych nie potrwała długo.

6
7
1
2
33'

Po strzale Hala Robsona-Kanu nie czują się już tak bezpieczni piłkarze Liverpoolu. Na dodatek West Bromwich Albion stara się ponownie zagrozić gospodarzom. Po faulu na Grzegorzu Krychowiaku jest rzut wolny.

6
1
1
1
1
30'

Hal Robson-Kanu uderzył technicznie zza pola karnego i futbolówka spadła na górną część poprzeczki! To pierwsza tak groźna próba West Brom.

2
1
3
30'

Trwa walka o punkty do tabeli Premier League.

1
1
1
1
27'

W posiadaniu piłki podopieczni Juergena Kloppa. Brakuje miejsca, brakuje pomysłu na stworzenie drugiej w tym spotkaniu sytuacji podbramkowej.

1
1
25'

Pierwszy korner West Brom. Grzegorz Krychowiak dośrodkował z narożnika boiska prosto na głowę Roberto Firmino, który interweniował skutecznie.

2
1
2
2
24'

Trent Arnold podobnie jak wcześniej Emre Can strzelił zza pola karnego w przeciwnika. Mobilni goście potrafią zablokować takie uderzenia.

2
1
21'

Dostali ostrzeżenie gracze West Brom i próbuję choć na kilka minut oddalić grę od własnego pola karnego. Allan Nyom dośrodkował, a Claudio Yacob strzelił niecelnie głową.

2
2
19'

Roberto Firmino mógł śmiało rozpocząć strzelanie.

2
1
1
17'

Pierwsza sytuacja podbramkowa! Crossowe podanie Mohameda Salaha w pole karne do Roberto Firmino. Ten dopadł do piłki i oddał uderzenie po ziemi pół metra obok słupka. Philippe Coutinho nie zdążył, a miał jeszcze szansę na wpakowanie futbolówki z bliska do siatki.

1
1
15'

Trochę wyżej podeszli piłkarze West Bromwich Albion, ale nadal ich priorytetem jest utrudnianie życia gospodarzom. Kwadrans bez niebezpiecznego uderzenia Liverpoolu.

2
1
12'

Emre Can próbuje wyciągnąć przyjezdnych spod własnego pola karnego i postraszył ich uderzeniem z dystansu. Pomocnik Liverpoolu trafił prosto w nogi dobrze ustawionego przeciwnika.

1
1
10'

Gospodarze niemal nieustannie na połowie przeciwnika i szukają miejsca do oddania uderzenia. Mądrze broni drużyna Krychowiaka, a na dodatek Claudio Yacob sprowokował do przewinienia Roberto Firmino.

1
7'

Tym razem Sadio Mane próbował uruchomić podaniem z głębi pola Dejan Lovren. Piłka zaplątała się pod nogami Senegalczyka i przyjezdni znaleźli sposób na jego zatrzymanie.

1
4'

Georginio Wijnaldum próbował uruchomić swoim podaniem Sadio Mane. Ofensywny zawodnik Liverpoolu nie przypilnował linii obrońców West Bromwich Albion i sędzia asystent pokazał spalonego.

2
2'

Liverpool w czerwonych koszulkach i spodenkach. Pierwsza szarża Mohameda Salaha na lewym skrzydle zakończona dośrodkowaniem prosto pod nogi defensora. Całe zamieszanie wyjaśnił bramkarz Ben Foster.