Rzut rożny dla gospodarzy, ale tym razem goście wybili piłkę!

3
2
2
90+2'

Arsenal oddalił grę od własnej bramki. Piłkarze Crystal Palace nie potrafią przejąć piłki.

4
2
1
2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
2
89'

Gol! Strzelił James Tomkins. Asystował mu Andros Townsend. Po dośrodkowaniu z rogu piłkę głową w bramce Arsenalu umieścił Tomkins! Już tylko 2:3!

7
4
4
5
17
89'

Strzał Sako po nodze obrońcy przeleciał tuż obok bramki!

2
2
1
85'

Bakary Sako uderzał z pola karnego, kilka metrów ponad bramką.

2
2
85'

Coraz groźniej pod bramką Arsenalu. Goście bronią się z dużym szczęściem.

3
2
83'

Zaha uderzał z pięciu metrów, ale źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

3
2
81'

Strzał Bellerina obronił bramkarz, na dobitkę nie pozwolili obrońcy.

1
2
80'
76'

Zaha ponownie ma pretensje do sędziego. A swoją drogą zawodnik przypomina nam... Wojciecha Szczęsnego.

4
8
2
2
75'
73'

Na niezbyt wiele pozwalają goście gospodarzom. Akcje Arsenalu napędza niezmordowany Sanchez.

5
4
1
1
1
70'
70'

Z pierwszej piłki z pola karnego uderzył Oezil, ale ponad bramką.

3
3
1
1
6
66'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Jack Wilshere. Kapitalne dogranie Wilshere'a z własnej połowy do Sancheza, a ten przyjął piłkę i w sytuacji sam na sam trafił na 1:3!

28
11
8
5
3
62'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Alexandre Lacazette. Dwójkowa akcja gości w polu karnym, Lacazette zgrał piłkę głową do Sancheza, a ten mocnym strzałem trafił na 1:2!

29
12
7
4
3
61'

Oj, błąd sędziego. Dogranie do Oezila, ale ten nie był na spalonym. Arbiter liniowy już wyraźnie w nastroju... sylwestrowym.

5
2
2
3
7
58'

Piłkarze Arsenalu w końcu opanowali małą nawałnicę gospodarzy i starają się uspokoić grę.

3
3
2
1
1
53'

Palace. Schodzi: Yohan Cabaye. Wchodzi: James McArthur.

3
3
2
2
5
53'

I... ponownie po lewej stronie zaatakowali gospodarze. Strzał Jeffrey'a Schluppa trafił w boczną siatkę.

3
5
2
2
2
52'

Ponownie akcja lewą stroną, strzał oddał Ruben Loftus-Cheek, ale piłka została zablokowana.

4
2
1
1
1
49'

Gol! Strzelił Andros Townsend. Asystował mu Wilfried Zaha. Zaha wjechał z piłką w pole karne po jego lewej stronie i wyłożył piłkę Townsendowi, a ten uderzył nie do obrony z ok. 15 metrów! 1:1!

11
3
3
7
14
47'

Sanchez do Hector Bellerina, ale Hiszpan po raz kolejny źle uderzył.

2
2
1
1
4
46'

Gramy po przerwie!

3
2
1
1
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Wilfried Zaha. Pod koniec 1. połowy napastnik zbyt wiele powiedział sędziemu.

Crystal Palace
3
2
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
4
2
2
2
43'

Dalekie dogranie do Alexandre Lacazette'a, ale napastnik był na spalonym.

1
1
1
3
38'

Piękna kontra Arsenalu, ale zabrakło... strzału. Oezil wyłożył piłkę Bellerinowi, jednak zabrakło centymetrów, aby uderzyć. Przed graczem gości była już tylko pusta bramka.

1
1
1
3
1
35'

Alexandre Lacazette wypracował sobie pozycję strzelecką w polu karnym, ale jego uderzenie minęło bramkę Crystal Palace.

2
1
1
3
3
32'

Akcja po drugiej stronie boiska, ale strzał Zahy minął bramkę.

5
2
1
1
31'

Z rzutu wolnego wprost w bramkarza uderzył Alexis Sanchez.

4
2
2
2
2
30'

Sanchez kapitalnie dograł do Oezila, którego strzał z bliska instynktownie ręką odbił Julian Speroni!

5
1
1
2
29'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Calum Chambers.

3
2
2
2
28'

Sanchez wrócił pod własną bramkę i wykorzystując swoją szybkość zatrzymał groźną akcję gospodarzy.

4
1
3
25'

Gol! Strzelił Shkodran Mustafi. Po rzucie wolnym i niewielkim zamieszaniu strzał oddał Alexandre Lacazette, bramkarz odbił piłkę. Dopadł do niej Mustafi i z ostrego kąta trafił do siatki. 0:1!

29
14
6
3
4
23'

Uwidoczniła się przewaga Arsenalu, wcześniej wydawało się, że to gospodarze zaczynają dominować.

7
6
2
3
3
21'

Jest i on! Z dystansu Jack Wilshere, ale bramkarzł zdołał złapać piłkę.

4
5
2
6
1
20'

Z ok. 16 metrów płasko uderzył Xhaka, piłka została zablokowana. Wciąz bez celnych strzałów.

4
5
16'

Groźnie w polu karnym Crystal Palace, ale dwa uderzenia Kanonierów zostały zablokowane.

3
8
1
1
3
15'

Kolejną próbę podjął Cabaye, tym razem zabrakło pół metra.

7
3
2
2
2
13'

Zaha starał się mijać rywali w polu karnym. Efektem jedynie rzut rożny, po którym Cech wybił piłkę.

7
3
2
1
1
11'

W odpowiedzi z ok. 30 metrów obok prawego słupka uderzył Yohan Cabaye.

4
3
2
3
1
9'

Z dystansu metr ponad poprzeczką przymierzył Granit Xhaka.

3
3
2
4
5
9'

Arsenal pod bramką gospodarze, ale goście nie potrafią uderzyć celnie na bramkę Crystal Palace.

1
2
3
3
6'

Cech interweniował głową przed polem karnym. Czech zachował duży spokój, rywale nie wierzyli w powodzenie akcji.

7
5
2
1
1
5'

Więcej z gry mają goście, piłkarze Crystal Palace nastawienie na wyprowadzanie kontr.

5
1
4
3'

Mocne dogranie na lewą stronę do Sancheza, ten jednak nie zdołał opanować piłki. Od bramki gospodarze.