1
1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Moses. Asystował mu Charly Musonda.  Musonda perfekcyjnie dograł do Mosesa, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza! 0:4!

21
10
3
3
2
86'

Już od kilku minut jest po meczu. Gospodarze już nie wierzą w dobry wynik, goście nie wysilają się zbytnio.

6
2
1
1
1
83'
ZMIANA

Brighton. Schodzi: Solly March. Wchodzi: Jose Izquierdo.

81'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Charly Musonda.

79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Connor Goldson.

Brighton and Hove Albion
4
1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Willian. To teraz już jest po meczu. Willian do Hazarda, ten przebiegł z piłką kilka metrów i uderzył płasko do bramki.

20
15
4
5
5
77'

Niespełna kwadrans do końca meczu. Chelsea nie może się czuć jeszcze zbyt pewnie. Gol dla gospodarzy może nam zapewnić emocje w końcówce.

2
2
2
1
1
75'
ZMIANA
71'

Gospodarze nie potrafią przedostać się z piłką na połowę rywala. Chelsea dobrze się broni.

5
3
2
1
1
68'
ZMIANA

Brighton. Schodzi: Tomer Hemed. Wchodzi: Glenn Murray.

68'
ZMIANA

Brighton. Schodzi: Pascal Gross. Wchodzi: Baram Kayal.

66'

Ezequiel Schelotto sam na sam z bramkarzem, ale Włoch miał niewiele miejsca i dał się popisać Wilfredo Caballero!

6
3
1
65'

Spokojniejszy fragment gry, Chelsea nie kwapi się do ataku, a gospodarze niewiele potrafią zdziałać.

4
3
2
3
2
62'

March uderzył sprzed pola karnego, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg.

2
3
1
58'

Willian uderzył z rzutu wolnego, bramkarz zbił piłkę na słupek!

3
2
1
4
2
58'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Andreas Christensen. Wchodzi: David Luiz. Głupotą było trzymanie Duńczyka na boisku tak długo po urazie głowy. Obrońca chyba nawet nie wie, gdzie się znajduje.

57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Shane Duffy.

4
2
1
2
1
54'

Miejscowi cały czas szukają szans na złapanie kontaktu. Przed momentem na spalonym znalazl się Solly March.

2
2
2
50'

Efektownie głową uderzył Davy Propper, piłka trafiła w słupek!

3
1
1
50'

Wracamy do gry, w Chelsea prawdopodobnie dojdzie do zmiany.

3
1
2
1
48'

Duffy i Christensen trzymają się za głowy. Zawodnicy zderzyli się w polu karnym i cierpią na przedpolu.

1
1
1
1
1
46'

Gramy po przerwie!

1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
2
2
44'

Lewą nogą z pola karnego uderzał czarnoskóry Belg Michy Batshuayi. Do celu zabrakło dwóch metrów.

2
3
1
2
2
41'

Z ostrego kąta Hazard uderzał, a może chciał dogrywać do Mosesa. Ostatecznie piłka wyszła na aut bramkowy.

2
3
1
1
39'

Chelsea stara się uspokoić grę. Gospodarze przegrywają 0:2, ale na pewno jeszcze się nie poddali.

2
2
1
1
36'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Ezequiel Schelotto.

1
2
1
35'

Ezequiel Schelotto znowu leży w polu karnym, sędzia ponownie nic nie widział. Tym razem przewinienie nie było tak ewidentne i sędzia może się wybronić.

3
3
1
33'

Dośrodkowanie z rogu, z sześciu metrów głową uderzał Shane Duffy, ale pomylił się o metr!

4
3
1
1
30'

Wilfredo Caballero odbił strzał z kilku metrów Hemeda! Rehabilitacja bramkarza Chelsea.

5
4
2
1
28'

Hazard z pola karnego do partnera, Michy Batshuayi uderzał z kilku metrów, ale trafił w bramkarza! Powinno być 0:3!

2
4
5
3
1
26'

Szybka akcja Chelsea zakończona strzałem Willian sparowanym na róg przez bramkarza.

5
3
1
2
1
24'

Chelsea oddaliła grę od własnej bramki, gospodarze w ostatnich minutach nie potrafią zagrozić gościom.

4
3
1
20'

Po rzucie rożnym Wilfredo Caballero zamiast piłki złapał w polu karnym kilka much. Sędzia uratował bramkarza odgwizdując spalonego. Niezwykle elektryczny jest golkiper Chelsea.

3
4
2
2
3
18'

Mocny strzał Bakayoko z ok. 20 metrów do boku sparował  bramkarz.

3
3
3
2
1
16'

Wilfredo Caballero gdzieś się zagubił w polu karnym, po chwili podciął Ezequiela Schelotto. Sędzia stał dwa metry od akcji i karnego nie gwizdnął! Panie sędzio! To są jakieś żarty!

4
5
4
2
3
14'

Jest i strzał gospodarzy. Płasko i w środek bramki uderzył Solly March.

2
2
1
2
1
14'

Chelsea pozwala Brighton and Hove Albion dotrzeć pod własne pole karne, ale na tym promocje się kończą.

3
4
2
1
1
9'

0:3? Bez przesady z tym szaleństwem. Gospodarze starają się odpowiedzieć Chelsea, ale piłkarsko do gości sporo im brakuje.

4
4
1
1
1
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Tiemoue Bakayoko. "Idźcie do domu, my nie powiemy nikomu". Fani Chelsea mogą zaśpiewać kibicom gospodarzy! Cóż za wymiana podań przed polem karnym i cóż za strzał Williana! 0:2 w 6. minucie!

17
11
2
1
5'

Szybka akcja gospodarzy, po akcji prawą stroną i złym wybiciu piłki przez Kante, z dystansu ponad bramką huknął Pascal Gross.

3
3
4
2
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard. Victor Moses wszedł z piłką w pole karne, jego płaskie dogranie trącił obrońca. Futbolówka dotarła pod nogi Hazarda, a ten mocnym strzałem trafił do bramki na 0:1!

21
13
1
1
3'

Willian uderzał z rzutu wolnego z ok. 28 metrów, ale słabo i wprost w bramkarza.

4
5
2
13:22

Brawa uczczono pamięć zmarłego 14 stycznia Cyrille Regisa.