Mocny, ale niecelny strzał Salaha z ostrego kąta. Sensacja wisi w powietrzu!

10
9
13
90+1'

Rozpaczliwie we własnym polu karnym bronili się teraz gospodarze, szansę miał Emre Can, ale z 10 metrów uderzył nieczysto i wysoko nad poprzeczką.

9
11
4
5
4
90'

Doliczone 4 minuty.

7
6
3
3
2
88'

Przyblokowane uderzenie Roberto Firmino sprzed pola karnego i piłka poleciała obok słupka.

6
5
1
1
4
85'

Bardzo groźna centra Robertsona z lewego skrzydła, ale na 5. metrze skutecznie interweniował Federico Fernandez.

7
4
3
3
5
82'

Teraz na wiwat huknął z dystansu Virgil van Dijk. Piłka wylądowała na trybunach.

6
6
2
1
2
81'

Potężna bomba Gomeza z narożnika boiska, jednak piłka poleciała obok słupka.

5
5
2
3
79'

Swansea. Schodzi: Jordan Ayew. Wchodzi: Wilfried Bony.

77'

Łukasz Fabiański pewnie obronił płaski strzał Ingsa z ostrego kąta.

19
11
1
2
76'

Liverpool cały czas ma inicjatywę, ale idzie mu jak po grudzie.

5
5
2
73'
71'

Po kombinacyjnej akcji nad bramką uderzył sprzed pola karnego Joel Matip.

5
5
1
1
3
70'

Loris Karius pewnie złapał piłkę po strzale Ayewa z narożnika pola karnego.

4
5
2
3
3
69'

Z dystansu wysoko nad poprzeczką uderzył Emre Can. Spotkało się to z aplauzem kibiców Łabędzi.

6
6
1
1
67'

Łukasz Fabiański przytomnie wybiegł na 16. metr i w ostatniej chwili uprzedził Salaha!

19
19
3
2
2
65'

Alex Oxlade-Chamberlain zablokowany przy próbie strzału z 18 metrów.

4
4
1
2
1
64'

Swansea. Schodzi: Nathan Dyer. Wchodzi: Tom Carroll.

3
3
1
1
1
63'

Teraz Fabiański pewnie przechwycił piłkę kierowaną za plecy obrońców do Salaha.

9
7
1
1
4
60'

Z rzutu wolnego groźnie pod poprzeczkę uderzył Mohamed Salah, ale świetnie interweniował Łukasz Fabiański!

19
12
3
1
58'

Z ostrego kąta uderzył Mohamed Salah i po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

9
4
4
4
3
56'

Andrew Robertson wykonał płaski centrostrzał z lewej strony boiska, jednak zabrakło zamknięcia i Łukasz Fabiański nie musiał interweniować.

11
9
1
1
2
54'

Zupełnie nieudany techniczny strzał Salaha sprzed pola karnego. Piłka minęła słupek o ponad metr.

5
5
3
3
1
51'

Liverpool podkręcił tempo, Łabędzie skupione na defensywie.

4
5
2
1
2
48'

Roberto Firmino przepychał się w polu karnym Swansea z dwoma obrońcami i ostatecznie nic nie wskórał.

4
4
3
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
1
1
1
45+2'

Powinno być 1:1! Mohamed Salah perfekcyjnie dograł na środek pola karnego do Sadio Mane, lecz ten poślizgnął się w momencie oddawania strzału i koszmarnie spudłował.

6
7
4
1
2
45'

Doliczona 1 minuta.

6
3
2
1
1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joel Matip.

Liverpool FC
6
4
1
1
5
44'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Andrew Robertson.

6
4
3
1
3
40'

Gol! Strzelił Alfie Mawson. Asystował mu Federico Fernandez.

Nic na to nie wskazywało, ale mamy sensację! Po rzucie rożnym źle interweniował Van Dijk, piłka odbiła się od Fernandeza i w gąszczu nóg płaskim strzałem przy słupku do siatki skierował ją Mawson.

50
35
13
8
15
39'

Groźna centra Olssona z lewego skrzydła, ale sytuację "wyczyścił" Virgil van Dijk.

4
4
1
1
3
37'

Liverpool przeważa, a gospodarze szukają szans w kontrach.

4
5
2
2
5
33'

Sprzed pola karnego celnie, ale niezbyt groźnie strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. Łukasz Fabiański złapał piłkę.

14
6
1
30'

Obrona Swansea totalnie zawaliła krycie Salaha w polu karnym, Egipcjanin oddał strzał z pierwszej piłki z 10 metrów, ale nad poprzeczką. To była druga "setka" The Reds.

7
3
2
1
1
27'

Liverpool atakuje Łabędzie wysokim pressingiem, ale te na razie rzadko popełniają błędy.

5
6
1
1
2
23'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tuż obok słupka główkował Virgil van Dijk! Zapachniało golem na 0:1.

3
3
1
1
23'

Z rzutu wolnego groźnie dośrodkował Alex Oxlade-Chamberlain, ale piłkę wybił Kyle Naughton.

5
4
1
20'

Mnóstwo walki na Liberty Stadium. Na wyjeździe Łabędzie uległy Liverpoolowi 0:5, dziś na tak wysoki rezultat się póki co nie zanosi.

4
2
1
4
16'

Jordan Ayew wpadł w pole karne The Reds, ale dał się wypchnąć poza linię końcową i z całkiem ciekawej akcji nic nie wyszło.

2
3
12'

Liverpool powoli przejmuje inicjatywę, nadal jednak nikt nie podkręca tempa.

3
4
1
1
4
9'

Sadio Mane stanął przed szansą w polu karnym, ale wpadł na interweniującego Fabiańskiego.

11
6
1
7'

Odważnie zaczęli gospodarze. Nie brakuje im animuszu, choć swoje akcje póki co rozgrywają niedokładnie.

4
2
1
1
1
3'

W pierwszych minutach gra częściej toczy się na połowie The Reds, ale spięć podbramkowych jeszcze nie ma.