Wydaje się, że wynik jest już rozstrzygnięty, ale obie strony wciąż atakują.

2
1
1
84'

Wilson wykłada się w polu karnym Man Utd, jednak i tym razem milczy gwizdek arbitra.

3
2
2
1
1
83'

Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Jermain Defoe.

80'

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Daley Blind.

78'

Gospodarze byli w polu karnym Man Utd. Czerwone Diabły dobrze się dzisiaj ustawiają.

1
1
75'

Bournemouth. Schodzi: Andrew Surman. Wchodzi: Dan Gosling.

70'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Paul Pogba. 2:0! Ależ szybka kontra gości. Pogba pognał z piłką 40 metrów i zagrał na wolne pole do Lukaku, który uderzył ponad bramkarzem.

Manchester United
20
12
3
1
1
69'

Celny strzał Rashforda sprzed pola karnego, ale wprost w bramkarza.

4
2
67'

Romelu Lukaku z rzutu wolnego z 17 metrów uderzył w mur zawodników gospodarzy.

4
64'

Bardzo dobry powrót Jonesa i w ostatniej chwili zablokował strzał Wilsona.

1
62'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Romelu Lukaku.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Steve Cook. Taktyczny faul na Pogbie.

AFC Bournemouth
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Chris Smalling. Faulowany Wilson.

1
57'

Bournemouth. Schodzi: Jordon Ibe. Wchodzi: Lys Mousset.

56'

Luke Shaw trzymał Wilsona we własnym polu karnym, gdy ten oddawał strzał. To powinna być "jedenastka", ale sędzia był innego zdania.

2
1
1
1
54'

Ibe szukał podaniem Wilsona, jednak obaj nie zrozumieli się.

2
1
51'

Zażarta walka Wilsona ze Smallingiem i napastnik Bournemouth wywalczył korner.

2
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Lewis Cook. Faulowany Lingard.

2
1
48'

Anthony Martial wpadł w pole karne i zdecydował się na strzał, który został zablokowany.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45'

Minuta doliczona.

4
1
1
45'

Bardzo silny strzał Kinga z prawej strony pola karnego. De Gea dobrze ustawiony wybił ją do boku.

6
1
1
43'

Pogba zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został przyblokowany przed polem karnym.

2
1
3
39'

Dośrodkowanie Shawa w pole karne, ale bez wyrazu i pewnie piłkę złapał Asmir Begović.

2
1
1
1
35'

Martial stanął przed świetną okazją, ale nie dość, że nie tarfił w bramkę, to i tak był na spalonym.

2
1
2
1
33'

Kontra Manchesteru United, którą napędzał Rashford. Anglik ostatecznie podał niedokładnie.

2
1
31'

Fraser upadając już oddał lekki strzał z 15 metrów.

2
2
1
28'

Gol! Strzelił Chris Smalling. Asystował mu Jesse Lingard. 1:0! Stoper MU wcielił się w środkowego obrońcę. To on wślizgiem wykończył płaskie podanie Lingarda i z pięciu metrów pokonał bramkarza.

27
21
4
3
3
27'

Marcus Rashford wpadł w pole karne, kąt był ostry i dlatego trudno było pokonać Begovicia. Bośniak odbił jego strzał na korner.

3
2
2
1
23'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, jednak tutaj Fellaini przegrał pojedynek główkowy z Danielsem.

4
3
1
21'

Gra nie klei się ani Bournemouth, ani Man Utd.

3
2
1
18'

Man Utd w ataku często pomija drugą linię - tak było i w tym przypadku, gdy Fellaini nie dopadł do piłki i ta wyszła poza plac gry.

3
2
2
14'

Póki co niezbyt szybkie tempo meczu. Trzeba zwrócić uwagę, że Man Utd gra dzisiaj w rezerwowym składzie.

4
3
2
1
1
11'

Jordon Ibe przymierzył sprzed pola karnego. Płaski strzał przeleciał metr obok słupka gości.

5
4
10'

Wilson przepychał się z Jonsem, ale ostatecznie górą był defensor Manchesteru United.

4
3
9'

Długie zagranie w pole karne Bournemouth. Był tutaj Marouane Fellaini, ale Belg był na minimalnym spalonym.

4
1
1
5'

Man Utd spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

4
2
1
1
2
3'

Rzut wolny dla Bournemouth 20 metrów od bramki Man Utd. David de Gea nie musiał interweniować.