Premier League: 37. kolejka
06 maj 2018 14:30
90+4'

Koledzy wypracowali sytuację strzałową Otamendiemu, ale obrońca myli się o dobre 3 metry.

1
1
90+1'

Szarża Mallone'a. Rezerwowy jest sam przed bramkarzem, ale strzela prosto w Edersona. To mogła być akcja na wagę utrzymania w lidze!

2
1
90'

Ostatnie 4 minuty na trafienie do siatki.

1
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rajiv van La Parra. Niesportowe zachowanie.

Huddersfield Town
1
1
1
87'

Prostopdła piłka w pole karne gości, ale Kongolo znakomicie wygarnia futbolówkę Sterlingowi.

1
1
84'

Próba Bernardo Silvy z 19 metrów... obok prawego słupka.

1
84'

Nieudane piąstkowanie Loessla próbował wykorzystać Mendy. Strzał z ostrego kąta trafia jednak w nogi obrońcy.

1
83'

Raz za razem z uporem maniaka gospodarze centrują ze skrzydeł. Nic to nie daje.

80'

Dośrodkowanie z lewej flanki i swtrzał głową Jesusa... wysoko nad poprzeczką.

1
Czy Huddersfield Town wytrzyma?
Tak
Nie
2
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Chris Loewe. Faulowany Sterling.

1
75'

David Silva z piłką na 4. metrze przed bramką gości! Rywale nie pozwolili mu na zwrot w kierunku Loessla i oddanie strzału.

73'
ZMIANA

Man City. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Bernardo Silva.

69'

Wreszcie groźniej pod bramką Huddersfield. Dośrodkowanie Gundogana trafia do Sterlinga, a ten oddaje piłkę Stonsowi. Wszystko kończy nieudolny strzał przewrotką.

1
68'

Kolejne podanie w gestwinę zawodników. Strzał Sane wyblokowany, podanie Sterlinga trafia do obrońców.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Smith. Gra na czas.

1
63'

Przeliczyliśmy na szybko. Niewiarygodne, ale aż dziewięciu piłkarzy Huddersfield broni się we własnym polu karnym!

1
60'

Kolejna przerwaa w grze. Sane przypadkowo nadepnął na nadgarstek Hogga.

2
komentarz

Tak wyglądają medale za zdobycie mistrzostwa...

1
57'

Problemy zdrowotne Pritcharda.

57'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Fabian Delph. Wchodzi: Benjamin Mendy.

54'

Nieporozumienie bramkarza z obrońcą po centrze Sane. Gdy wydawało się, że gospodarze wreszcie napoczną beniaminka piłkę metr sprzed linii bramkowej wybił Christopher Schindler.

1
51'

Obraz gry identyczny jak w pierwszej połowie. Manchester nieporadnie atakuje, a Huddersfield imponuje w destrukcji.

48'

De Bruyne mocno wstrzelił piłkę przed bramkę gości, ale jego kolegów uprzedził Christopher Schindler.

46'

Gra wznowiona.

43'

Fernandinho ruszył środkiem boiska. Prostopadłe podanie do jednego z kolegów, ale piłka błyskawicznie wraca na połowę gospodarzy. Huddersfield stosuje wybicia rodem z hokeja, na oślep, daleko przed siebie na uwolnienie.

40'

Ależ gęsto przed polem karnym przyjezdnych. Manchester City szuka luki w defensywie rywala... póki co nie znalazł.

37'

Walker głęboko dośrodkował przed bramkę. Do piłki skakali Fernandinho i Gabriel Jesus. Ten drugi główkuje nad poprzeczką.

34'

Kevin De Bruyne mocno w kierunku bramki gości! Jonas Loessl był zasłonięty i piłkę zobaczył dopiero tuż przed sobą. Intuicyjna, ale skuteczna obrona.

30'

Ładnie rozprowadzoną kontrę gości kończy atomowym strzałem Chris Loewe... wysoko nad bramką.

13:41

Problemy techniczne na Etihad Stadium. Spokojnie, to fałszywy alarm...

2
28'

Kevin De Bruyne tuż przed bramkę do Jesusa, ale napastnika ofiarnym rzutem uprzedził Jonas Loessl.

25'

Gabriel Jesus drugi raz w tym meczu szuka podaniem Sterlinga. Tym razem wzdłuż bramki, ale znów za plecy kolegi.

23'

Teriery przetrwały początkowy szturm gospodarzy i teraz trzymają mistrza na dystans, co jest dość zaskakujące.

20'

Cudowna obrona Edersona po mierzonym strzale z dystansu. Świetnie złożył się Alex Pritchard, jeszcze lepiej zachował się bramkarz.

1
1
1
1
16'

Obiecującą kontrę Obywateli kończy koszmarne podanie Gabriela Jesusa. Napastnik zagrywał za plecy rozpędzonego Sterlinga.

1
13'

Wymiana podań Sane z Silvą. Hiszpan wbiegł lewą stroną pola karnego gości i wyłożył futbolówkę na 16. metr. Mocny strzał De Bruyne'a nieznacznie mija bramkę.

1
1
1
1
1
12'

Chytrze wybity rzut wolny i płaskie podanie Pritcharda do Hadergjonaja. Szwajcar strzelił w długi róg, ale Ederson broni.

1
1
2
1
1
9'

Manchester City traci piłkę przed własnym polem karnym. Bez namysłu z 19 metrów strzela Aaron Mooy... obok celu.

1
1
1
1
1
6'

Kilka podań na jeden kontakt i świetna okazja przed Silvą! Mocny strzał w kierunku dalszego słupka, ale znakomicie broni Jonas Loessl.

1
1
1
1
1
5'

Aż sześciu nominalnych obrońców broni dostępu do bramki Huddersfield Town! Ciekawe ile czasu wytrzymają?

1
1
1
1
1
2'

Gospodarze od razu ruszyli do ataku. David Silva do Sterlinga, ale dobrze z bramki wybiegł Jonas Loessl.

13:41

Spotkanie poprowadzi 49-letni Mike Dean.

1
1
1
1
1
13:41

W niedzielę na Etihad Stadium w Manchesterze wielka feta z okazji mistrzostwa Anglii. Manchester City gra z walczącym o utrzymanie Huddersfield Town i będzie chciał z przytupem unieść puchar.