Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Kevin N'Doram.

2
2
2
86'

Szybka akcja Lille, z pola karnego uderzał Araujo, ale Subasić obronił. Goście wyszli z akcją 3 na 2.

1
1
1
1
1
85'

Kopanina w środku pola. Monaco więcej uwagi poświęca obronie, Lille nie potrafi wejść z piłką w pole karne.

2
2
2
2
2
83'

Jovetić zaprosił Ie na solowy pojedynek poza stadionem. Wszystko wydarzyło się po ostrym wejściu gracza Lille.

2
2
2
2
2
82'

Strzał z woleja Mendesa, po złym wybiciu Glika, piłka jednak nawet nie wyszła na aut po nieczystym uderzeniu.

2
2
2
2
2
81'

Toure z piłką w polu karnym Monaco, ale podanie przejęli obrońcy.

2
2
2
2
2
80'
ZMIANA

Lille. Schodzi: Adama Soumaoro. Wchodzi: Kevin Malcuit.

2
79'

Optyczna przewaga Lille, z której jednak niewiele wynika. Monaco czeka na zadanie trzeciego, decydującego ciosu.

1
1
1
1
1
76'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

75'
ZMIANA

Lille. Schodzi: Yassine Benzia. Wchodzi: Luiz Araujo.

Luiz Araujo #11
1
1
1
1
1
75'
ZMIANA

Lille. Schodzi: Lebo Mothiba. Wchodzi: Fares Bahlouli.

Lebo Mothiba #18
1
1
2
1
1
73'

Lille przy piłce, ale Monaco kontroluje sytuacje i pozwala rywalom na wiele. Jednak co najwyżej do okolic pola karnego.

1
1
1
1
1
70'

Akcja gości prawą stroną, dośrodkowanie Pepe fatalne, podobne jak gra Lille w ostatnich minutach.

1
1
1
1
1
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Moutinho.

2
3
3
3
3
65'

Piłkarze Lille nie potrafią zagrozić Monaco. Gospodarze po objęciu prowadzenia grają na większym luzie.

3
2
3
2
2
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Rony Lopes. Jovetić sam na sam z bramkarzem po podaniu z okolic środka pola Lopesa i w sytuacji sam na sam technicznie, ponad interweniującym bramkarzem, trafił na 2:1!

12
9
3
3
3
58'

Gra toczy się w środku pola. Obserwujemy niewiele spięć podbramkowych.

2
2
3
2
2
55'

Wysokim pressingiem zagrali gospodarze, piłkarzom Lille udało się wyjść cało z opresji.

1
1
1
1
1
52'

Po dośrodkowaniu z rogu Falcao głową uderzył w środek bramki.

3
3
2
2
2
51'

Subasić musiał wyjść przed pole karne i głową wybić piłkę sprzed szarżującego rywala.

1
1
1
1
1
50'

Dynamiczniej gra po przerwie Monaco. Gospodarze dążą do objęcia prowadzenia.

1
1
1
1
2
47'

W polu karnym piłkę otrzymał Lemar, mocny strzał poszybował ponad bramką.

1
1
1
1
1
47'

Sześć metrów przed bramką Falcao chciał zgrywać piłkę do Joveticia, ale niezbyt precyzyjnie to uczynił. Od bramki Lille.

1
1
1
1
1
46'

Wracamy do meczu!

1
1
1
1
1
46'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Keita Balde. Wchodzi: Stevan Jovetić.

43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rony Lopes. Niespodziewanie mamy remis. Dalekie dogranie Glika do Balde, ten do Lopesa. Pierwszy strzał "wypluł" bramkarz, dobitka Portugalczyka była już skuteczna! 1:1!

22
11
4
3
3
41'

Szybkie wyjście Lille. Maia do Pepe, ale ten na spalonym.

1
1
1
1
1
37'

Kolejny strzał z dystansu gości. Uderzał Mothiba, bramkarz z problemami obronił.

1
1
1
1
1
35'

Coraz pewniej czuje się Lille na boisku Monaco. Gości z rytmu może wybić już chyba tylko zbliżająca się przerwa.

1
1
1
1
1
30'

Monaco nie potrafi odpowiedzieć gościom. Lille jest bardzo zdyscyplinowane i nie popełnia błędów.

1
1
1
1
1
26'

Mocny strzał z dystansu oddał Maia, Subasić odbił piłkę.

1
1
1
1
1
25'

Kontra Lille, z pola karnego uderzał Pepe, ale Subasić był dobrze ustawiony i obronił.

1
1
1
1
1
21'

Dogranie Balde w polu bramkowym przechwycił bramkarz Lille. Monaco stara się odrobić stratę.

1
1
1
1
2
20'

Mothiba padł w polu karnym atakowany przez Glika. Sędzia nakazał grać dalej i miał rację.

1
1
1
1
1
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lebo Mothiba. Asystował mu Thiago Mendes. Skazywane na pożarcie Lille objęło prowadzenie. Z pola karnego dogrywał Mendes, a nogę do piłki przyłożył Mendes. Złe ustawienie Glika i kolegów. W konsekwencji mamy 0:1!

18
15'

Joao Moutinho dośrodkował z rzutu wolnego, ale nikt nie trącił piłki i od bramki goście.

2
2
1
1
1
12'

Lille w ostatnich minutach dłużej utrzymuje się przy piłce. Monaco wciąż nie kwapi się do zdecydowanego ataku.

2
2
1
2
2
9'

Z dystansu Maia, piłka po nodze rywala wysoko ponad bramką.

2
1
3
1
2
8'

Wciąż dość anemicznie atakuje Monaco. Gospodarze mają sporo czasu i nie przyspieszają tempa.

1
1
1
2
1
4'

Lemar dośrodkował z rzutu wolnego, uderzał Glik, ale niecelnie.

5
4
5
3
3
4'

Wolne tempo w pierwszych minutach. Monaco częściej przy piłce, goście skupiają się na defensywie.