To nie jest strzelecki dzień Kingsleya Comana - obronił Rene Adler.

8
11
13
86'

Yoshinori Muto miał dogodną sytuację, ale jego strzał z 16. metra minął bramkę Bayernu Monachium.

13
7
5
5
4
84'

Piłkarze 1.FSV Mainz wymienili tylko kilka podań, by po chwili Bayern odebrał piłkę i zbliżył się do pola karnego gości.

20
13
4
4
8
81'

Bayernowi Monachium wciąż mało na dzisiaj. Gospodarze suną z kolejnym atakiem.

51
24
6
5
8
77'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich.

Bayern nie zwalnia tempa, a Robert Lewandowski ma już dwie bramki. Joshua Kimmich miękko dośrodkował w pole karne 1.FSV Mainz, zaś Polak uderzeniem głową pokonał Rene Adlera.

385
140
30
11
13
76'

Mainz. Schodzi: Abdou Diallo. Wchodzi: Yoshinori Muto.

9
5
3
4
3
75'

Rene Adler uwija się w bramce 1.FSV Mainz jak w ukropie i po raz kolejny dzisiaj uratował swój zespół przed stratą gola.

10
4
4
5
5
72'

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Sebastian Rudy.

12
4
6
5
4
71'

Arturo Vidal znalazł się na pozycji spalonej.

5
3
2
1
15
69'

Bayern Monachium szuka czwartego trafienia. Franck Ribery stara się nakręcać grę swojego zespołu.

21
4
1
2
3
67'

Manuel Neuer popisał się piękną interwencją po strzale Freia z dystansu! Kosmiczna interwencja.

44
11
6
5
5
65'

Thomas Mueller blisko strzelenia gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

18
5
5
6
8
62'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Franck Ribery.

40
8
3
4
7
62'

Bayern. Schodzi: Jerome Boateng. Wchodzi: Niklas Suele.

16
6
4
5
3
61'

Bayern trochę zwolnił tempo, jednak wciąż za piłką muszą biegać goście.

13
4
4
4
6
58'

Robin Quaison strzelał na bramkę Bayernu, ale niecelnie. Gospodarze w kolejnej ofensywnej akcji.

12
6
2
2
5
56'

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Boateng, który faulował Robina Quaisona.

Bayern Monachium
12
2
2
3
9
55'

Żółtą kartkę otrzymał Abdou Diallo za faul na Robbenie.

1.FSV Mainz 05
20
3
1
4
8
53'

Arturo Vidal uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale pewnie wyłapał piłkę Rene Adler.

7
3
3
11
5
52'

Robert Lewandowski blisko kolejnego gola, ale będzie tylko rzut rożny dla gospodarzy.

66
25
6
12
14
50'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller.

Robert Lewandowski otrzymał dość płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła od Thomasa Muellera i pewnie z mniej więcej pięciu metrów trafił do bramki 1.FSV Mainz.

439
173
28
15
20
50'

Daniel Brosinski zatrzymany w ofensywnej akcji i Bayern znów w ataku.

14
5
1
1
3
48'

Bayern poprawia swoją statystykę posiadania piłki, gdyż jego zawodnicy wymieniają kolejne podania.

14
9
4
3
3
46'

Mainz. Schodzi: Pablo de Blasis. Wchodzi: Danny Latza.

9
5
3
2
1
46'

Od środka II połowę rozpoczął Bayern Monachium.

10
6
1
1
5
45'

Indywidualna akcja Kingsleya Comana z lewej strony, ale zbyt głęboko dogrywał do Lewandowskiego.

8
7
5
14
9
44'

Bayern Monachium konstruuje kolejną akcję, tym razem lewym skrzydłem.

18
5
3
2
5
42'

Żółtą kartkę otrzymał Rafinha za faul na Donatim.

8
3
5
9
16
42'

Monachijczycy zamykają piłkarzy 1.FSV Mainz w ich własnym polu karnym. Pachnie trzecim golem dla Bayernu.

12
4
1
5
2
41'

2
39'

Naciera Bayern Monachium i wciąż niezmordowany na prawej flance jest Arjen Robben.

17
5
2
3
8
36'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Bell za ostry faul na Robercie Lewandowskim.

29
7
4
5
11
34'

Bardzo aktywny na prawym skrzydle jest Arjen Robben. Strzelał z dystansu Kingsley Coman, ale pewnie piłkę złapał Rene Adler.

11
4
4
4
7
32'

Robert Lewandowski niebyt widoczny w tym okresie. Polak stara się pokazać do gry klubowym kolegom.

18
9
7
5
6
29'

Bayern Monachium na razie zwolnił tempo i spokojnie rozgrywa piłkę na połowie rywala, poprawiając statystykę jej posiadania.

13
6
2
4
5
26'

Monachijczycy w końcu grają szybko, kombinacyjnie, z czym nie mogą sobie poradzić zawodnicy 1.FSV Mainz.

18
5
3
5
4
23'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Asystował mu Joshua Kimmich.

Latający Holender na prawym skrzydle. Joshua Kimmich zagrał prostopadłe podanie do Arjena Robbena, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Rene Adlera.

93
29
16
8
34
22'

Bayern Monachium w ofensywie - tym razem nieskutecznie uderzał Robert Lewandowski.

15
10
11
15
28
21'

Kingsley Coman cóż za pudło! Arjen Robben podał piłkę do Francuza, a ten mając przed sobą praktycznie pustą bramkę huknął w poprzeczkę. Po chwili piłkę wyłapał Rene Adler.

12
12
23
9
18
19'

Robert Lewandowski na pozycji spalonej.

6
4
5
12
31
18'

Robert Lewandowski wyłożył w polu karnym gości piłkę Robbenowi, ale świetnie interweniował Rene Adler, który obronił też dobitkę.

24
7
8
11
8
15'

Robin Quaison starał się zaskoczyć Manuela Neuera, ale Niemiec na posterunku.

18
9
4
2
7
14'

Bayern Monachium stara się kontrolować boiskowe wydarzenia, a 1.FSV Mainz pracuje w pressingu.

13
7
5
4
3
11'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Joshua Kimmich.

W końcu składna akcja Bayernu i od razu bramka. Thomas Mueller otrzymał od Kimmicha podanie około 10. metrów od bramki gości i pewnym strzałem pokonał Rene Adlera. Po drodze piłka otarła się jeszcze o Arjena Robbena.

138
56
21
20
29
10'

Akcje zespołu z Monachium są rozgrywane wolno, przewidywalnie dla rywali, którzy z łatwością odczytują zamiary piłkarzy Bayernu.

7
4
5
8
13
8'

1.FSV Mainz postanowiło zaatakować, a strzał Robina Quaisona zablokował Rafinha.

12
6
7
5
6
7'

Bayern dominuje pod względem posiadania piłki, jednakże dotychczas nie był w stanie zagrozić bramce 1.FSV Mainz.

9
5
3
4
4
5'

Podopieczni Carlo Ancelottiego często szukają na prawym skrzydle Arjena Robbena.

9
3
2
2
4
4'

Monachijczycy budują atak pozycyjny, ale na razie wszystko jest przewidywalne dla gości, którzy umiejętnie się ustawiają w obronie.

10
3
3
3
3
2'

Bayern Monachium już zbliżył się pod pole karne 1.FSV Mainz.

14
10
3
3
4
1'

Gospodarze na razie spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.