10
7
12
90'

Fantastyczny strzał Szymańskiego z dużej odległości, ale świetnie bramkarz Gabali. Próbował jeszcze dobijać Sekulski, ale faulował rywala.

11
7
9
4
8
88'

Żółtą kartkę otrzymał Vojislav Stanković. Faul na Cernychu przerywający kontrę.

12
87'

Gospodarze powinni prowadzić! Centra w pole karne Jagi i dobre zgranie. Filip Ozobić z 14 metrów trafia w plecy białostockiego obrońcy!

11
7
8
8
10
85'
84'

Gabala FK. Schodzi: Ilgar Gurbanov. Wchodzi: Davy Bulthuis.

5
81'

I jak tu nie zakląć pod nosem! Novikovas wyprowadzał kontrę. Jeden obrońca Gabali na 3 piłkarzy Jagiellonii. Zamiast podania i strzału do pustej bramki Litwin uderzył, dając bramkarzowi okazję do podreperowania statystyk.

6
6
4
5
24
80'

Martin Pospisil mógł kapitalnie przywitać się z "Jagą". Mocne uderzenie z 15 metrów fantastycznie obronił jednak Bezotosnij.

9
4
4
3
4
78'

Wysokie, długie dośrodkowanie Novikovasa, ale pewnie na przedpolu spisał się bramkarz gospodarzy.

4
4
4
5
5
77'

Brzydki okres gry. Kolejna przerwa w grze Ozobić łokciem trafił w twarz Runje.

1
1
6
2
9
75'

Uraz Cernycha przy oddawaniu strzału. Chwila przerwy w grze.

3
4
7
6
13
73'

Bezpańska piłka 17 metrów przed białostocką bramką. Dopadł do niej Kone, ale uderzył tuż obok słupka.

4
4
3
4
5
70'

Prosty błąd Szymańskiego, który podarował gospodarzom rzut rożny. Na szczęście dla Jagi duet stoperów Runje - Tomelin w powietrzu nie ma sobie równych.

2
3
2
4
4
68'

Gabala FK. Schodzi: Juan Hernandez. Wchodzi: Asif Mammadov.

4
65'

Dobre podanie przed bramkę do wbiegającego Sheridana, ale ten nie sięgnął piłki.

9
4
3
3
4
62'

Zaciekle atakują gospodarze. Andrew Halliday, były gracz Glasgow Rangers huknął z 20 metrów, ale Marian Kelemen zbił piłkę do boku.

10
5
2
3
3
61'

Kapitalne podanie na wolne pole do Sheridana. Irlandczyk trącił piłkę przed wybiegającym poza pole karne bramkarzem, ale Bezotosnij odbił piłkę nogami.

7
3
1
2
2
58'

Jagiellonia. Schodzi: Przemysław Mystkowski. Wchodzi: Martin Pospisil. To oficjalny debiut w białostockiej drużynie.

57'

Szymański faulowany tuż przed linią pola karnego Gabali. Arvydas Novikovas trafił jednak w głowę zawodnika stojącego w murze... wielka szkoda.

4
4
1
5
4
56'

Żółtą kartkę otrzymał Javid Husejnov. Impulsywna reakcja na decyzję sędziego.

2
55'

Nerwowa reakcja Burligi i gospodarze przed olbrzymią szansą na 2:1! Joseph-Monrose uderza jednak nad poprzeczką.

1
1
2
3
54'

Jagiellonia. Schodzi: Jacek Góralski. Wchodzi: Damian Szymański. "Góral" opuszcza murawę z urazem.

53'

Kolejny raz Ozobić znalazł kolęgę, o którym zapomniała obrona Jagi. Steven Joseph-Monrose uderzył po długim rogu, ale dobrze spisał się Kelemen.

3
2
2
3
50'

Novikovas do Cernycha, a ten uderzył bez namysłu. Mocny strzał bez kontroli nad piłką odbił Dmytro Bezotosnij, ale jego koledzy z pola dobrze go zaasekurowali.

2
2
1
2
47'

Gol! Strzelił Steven Joseph-Monrose.

Bardzo źle zaczyna się dla Jagiellonii druga połowa. Obrońcy zapomnieli o Gurbanovie. Ten uderzył w kierunku dalszego słupka. piłka odbiła się od słupka i trafiła w nogi Josepha-Monrose. Prostesty dotyczące ofsajdu nie przyniosły rezultatu... jest remis.

63
46'

Gabala FK. Schodzi: Elvin Mammadov. Wchodzi: Famoussa Kone.

Famoussa Kone #45
Elvin Mammadov #6
4
2
3
2
46'

Początek II połowy.

3
2
2
1
1
45'

Niemiecki sędzia doliczył 2 minuty.

16
8
3
3
7
45'

Dwie okazje do centr w pole karne Jagiellonii. Najpierw dobrze główkował Tomelin, a w drugim przypadku Husejnov chybił celu.

9
4
1
4
44'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga. Podcięcie Ozobicia.

Jagiellonia Białystok
8
4
2
2
15
43'

Denerwują się gospodarze. Dobra gra obronna białostoczan.

12
10
2
1
40'

Prawą stroną szarżował Gurbanov, ale zbyt długo prowadził piłkę i został powstrzymany przez Guilherme.

9
2
1
1
2
39'

Zaskakująca próba Filipa Ozobicia. Prawą nogą z 18 metrów, minimalnie obok słupka.

9
4
1
1
1
36'

Na kłopoty Jacek Góralski. Defensywny pomocnik haruje jak wół i biega za trzech. Dobra akcja Ozobicia z Husejnovem, ale "Góral" najpierw zablokował centrę, a następnie zatrzymał rozpędzającego się rywala.

8
3
1
1
2
34'

Wreszcie Jagiellonia oddaliła grę od własnego pola karnego. Akcja zakończona strzałem Mystkowskiego, ale obok bramki.

8
4
2
2
4
31'

Okres dobrej gry Gabali. Jaga zepchnięta do głębokiej obrony. Przed momentem z kilku metrów uderzał Steven Joseph-Monrose, ale dobrze przyblokował go Ivan Runje.

9
5
4
3
4
29'

Dwukrotnie zakotłowało się w polu bramkowym Kelemena, ale najpierw Runje, a następnie Sheridan skutecznie wybili piłkę poza 16. metr.

7
2
4
2
2
27'

Żółtą kartkę otrzymał Elvin Mammadov. Faul na Góralskim.

Gabala FK
12
4
3
4
6
25'

Cernych przewrócony w polu karnym! Były podstawy do podyktowania rzutu karnego, ale niemiecki arbiter puścił grę.

5
3
2
4
11
23'

Gospodarze dłużej utrzymali się przy piłce i od razu zrobiło się groźniej. Ozobić rozdzielił piłkę na prawą stronę pola karnego, ale uderzenie Gurbanova minęło cel.

3
4
3
3
3
20'

Z punktu widzenia gospodarzy nie tak to miało wyglądać, ale my nie narzekamy. To Jaga dyktuje warunki gry w Baku!

10
3
4
2
3
18'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Góralski. Ostry atak wślizgiem w nogi Halliday'a.

8
5
3
4
10
16'

Żółtą kartkę otrzymał Andrew Halliday. Podcięcie Novikovasa.

6
15'

Gol! Strzelił Taras Romanczuk. Asystował mu Arvydas Novikovas.

Mamy gola! Świetna centra z rzutu rożnego i niepilnowany Romanczuk pewnie dostawia głowę.

148
60
29
15
19
14'

Gutieri Tomelin zbyt krótko wybił piłkę głową i ta spadła na nogę Ozobicia. Chorwacki rozgrywający złożył się do strzału wolejem, ale skiksował.

2
2
1
1
3
10'

Jest błyskawiczna odpowiedź wicemistrza Polski. Fiodor Cernych mocno z 20 metrów. Bramkarz "wypluł" piłkę, ale nie udało się skutecznie dobić.

9
3
5
1
3
9'

Strata Mystkowskiego i groźna kontra gospodarzy! Juan Hernandez płasko zagrywa w kierunku dalszego słupka, gdzie piłkę na wślizgu zaatakował Urfan Abbasov... zabrakło mu ok. pół metra.

3
1
1
2
7'

Zapowiada nam się otwarty futbol. Gabala ustawiona bardzo wysoko, ale i Jagiellonia bardzo odważnie w pierwszych minutach.

7
1
2
5'

Faulowany Novikovas i sam poszkodowany dośrodkowywał z lewej flanki. Piłka na głowę Cernycha, ale Litwin uderza nad poprzeczką.

5
3
2
2
3'

Dobrze "na wyprzedzenie" zagrał Góralski. Reprezentant Polski odebrał piłkę na połowie rywali i podał na prawe skrzydło. Niestety Cernychowi nie udało się dośrodkować.