Bundesliga: 8. kolejka
14 paź 2017 15:30
90+3'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. W ostatniej akcji meczu Bayern podwyższył prowadzenie. Kimmich ustalił wynik spotkania.

Bayern Monachium
70
29
9
7
9
90'

Doliczone zostały trzy minuty.

23
12
10
13
11
87'

Strzał Rudego został zablokowany. Podawał mu Lewandowski.

32
18
11
14
11
84'

Bayern kontroluje sytuacje i rozgrywa piłkę. Goście są bezradni w ofensywie.

27
17
9
7
8
80'

Schuster był blisko zdobycia samobójczego gola. Próbował głową wybić piłkę, taleciała w kierunku bramki, ale wybił ją Schwolow.

16
7
3
7
5
78'
20
9
12
11
19
75'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Mueller przechwycił piłkę na połowie rywali, odegrał do Lewandowskiego, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywali.

425
183
37
16
17
71'

SC Freiburg. Schodzi: Mike Frantz. Wchodzi: Yoric Ravet.

3
70'

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Sebastian Rudy.

4
3
13
3
11
67'

Dośrodkowanie Comana ze skrzydła prosto w ręce bramkarza.

5
5
5
5
9
66'

SC Freiburg. Schodzi: Ryan Kent. Wchodzi: Nils Petersen.

Ryan Kent #14
2
2
2
3
3
66'

Javi Martinez doznał urazu barku i będzie musiał opuścić boisko.

3
4
7
8
10
63'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Mats Hummels. Co za uderzenie Alcantary sprzed pola karnego! Bramkarz Freiburga nie miał najmniejszych szans na interwencję. Hiszpan strzelił po ziemi tuż przy słupku.

89
39
14
9
11
61'

Trwa jeszcze analiza zapisu wideo. Nie ma rzutu karnego. Kibice w Monachium są rozczarowani.

13
9
6
18
57
60'

Rzut karny dla Bayernu! Soyuncu dotknął piłkę ręką.

47
32
8
13
11
55'

Robben zbiegł do środka i uderzył z lewej nogi. Piłka przeleciała metr obok słupka.

7
8
8
7
14
54'

Bayern długo rozgrywa piłkę, ale nie przeradza się to w kolejne groźne akcje.

7
4
4
4
9
51'

Mueller niedokładnie podał do Lewandowskiego. Strata Bayernu.

9
6
7
13
18
49'

Obraz gry nie uległ zmianie. Od pierwszego gwizdka drugiej połowy Bayern znacznie częściej utrzymuje się przy piłce.

14
9
5
6
6
46'

Lewandowski znalazł się w dobrej sytuacji do zdobycia gola, ale jego strzał z dwunastu metrów został zablokowany.

13
10
10
16
9
46'

Początek drugiej połowy.

12
5
6
5
3
45'

Potężny strzał Lewandowskiego, ale trafił w Hoeflera.

20
26
8
11
19
44'

Po dograniu z rzutu wolnego obok bramki uderzył Florian Niederlechner.

9
7
6
6
11
42'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Robben z dziesięciu metrów uderzył lewą nogą, ale strzał ten obronił Schwolow. Przy dobitce głową Comana był już jednak bezradny.

91
39
20
11
10
38'

Trener gości nie zgadza się z werdyktem sędziego, który w ostrym zagraniu Boatenga nie dopatrzył się złamania przepisów. Streicha uspokajać musiał sędzia techniczny.

5
15
3
5
6
37'

Bayern ma aż 71 procent posiadania piłki. Nie przenosi się to na groźne okazje pod bramką przeciwnika.

12
7
4
21
9
35'

Freiburg blisko strzelenia gola. Frantz minimalnie spudłował z dziewięciu metrów. To było mocne ostrzeżenie dla Bayernu!

17
5
5
9
5
34'

Strzał Kenta, ale piłka po rykoszecie zmieniła kierunek i nie mogła zaskoczyć Ulreicha.

7
3
5
9
4
31'

Lewandowski podał do Alaby, ten próbował odegrać do Polaka, ale stracił piłkę.

15
5
4
7
12
29'

Bayern wciąż przeważa, a goście praktycznie nie istnieją w ofensywie.

18
6
3
5
6
26'

Lewandowski na minimalnym spalonym.

14
11
10
20
18
26'

Nieco zbyt głębokie dośrodkowanie Robbena do Hummelsa. Od bramki wznowił Schwolow.

8
5
6
8
9
25'

Lewandowski sprytnie zdołał wywalczyć rzut rożny.

23
8
5
8
11
24'

Robben zgrał w pole karne do Lewandowskiego, ale piłkę wybił Schwolow.

14
8
8
8
11
21'

Coman jeszcze chwilę temu utykał, ale teraz ruszył z akcją. Jego uderzenie obronił jednak Schwolow.

11
10
8
6
9
19'

Bayern ma zdecydowaną przewagę nad Freiburgiem. Goście starają się jednak przerywać ich akcje i nie dopuszczać do groźnych strzałów.

18
10
9
6
9
17'

Dwa rzuty rożne dla Bayernu, ale bez zagrożenia pod bramką rywali.

9
8
4
6
21
14'

Dobra wrzutka Robbena do Lewandowskiego, ale Polak zostal przyblokowany przez obrońcę rywali.

7
8
8
8
26
13'

Dalekie podanie w pole karne, ale Schwolow pewnie chwycił piłkę.

8
7
11
6
10
10'

Bramkarz Freiburga obronił groźne uderzenie Alcantary.

12
9
14
10
18
8'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Julian Schuster. Stratę Freiburga wykorzystał Bayern. Alaba ze skrzydła odegrał w kierunku Muellera. Niefortunnie interweniował jeden z obrońców Freiburga i piłka wpadła do siatki. Gola zaliczono Schusterowi.

99
49
27
20
17
6'

Szybka odpowiedź Bayernu. Robben strzelał z ostrego kąta i Schwalow obronił. Gdyby Holender podał do Lewandowskiego, to mogło być 1:0.

17
13
11
10
36
6'

Poważny błąd w obronie Bayernu, ale Ulreich uratował swój zespół przed stratą gola. Strzelał Ryan Kent.

14
9
7
8
11
5'

Strzał Comana z 25. metra został zablokowany przez przeciwników.

13
8
9
6
8
2'

Soyuncu wygrał pojedynek z Lewandowskim. Bayern od początku stara się dyktować warunki.