Czy sędzia Frank Willenborg doliczy choć minutę?

5
4
5
87'

Bayern ma w tym momencie gigantyczną przewagę nad resztą stawki. Drugie Schalke 04 Gelsenkirchen ma o 20 oczek mniej niż obecni i najprawdopodobniej przyszli mistrzowie Niemiec.

17
10
10
5
7
87'

Nic z tego. Bayernu nie da się dzisiaj pokonać.

14
7
3
8
6
86'

Florian Kath faulowany przy linii, szansa z rzutu wolnego dla Freiburga.

9
9
5
7
8
84'

Bayern gra w tym momencie z sześcioma nominalnymi obrońcami na murawie. Trzeba przyznać, że jest to dość ciekawe zestawienie.

10
7
11
12
9
17:51

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Niklas Suele. To już ostatnia roszada w drużynie Bayernu, a więc na pewno nie zobaczymy dziś na boisku Roberta Lewandowskiego.

24
15
13
37
36
81'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Rafinha.

13
14
13
12
12
79'

Bayern chyba obędzie się dziś bez Roberta Lewandowskiego i Arjena Robbena. Jupp Heynckes nie szykuje na razie dalszych zmian z ich udziałem. Na boisko wejdzie najprawdopodobniej Rafinha.

17
15
13
23
42
77'

Złe wykonanie rzutu rożnego przez Guentera.

18
9
10
4
11
76'

Dobra okazja dla Freiburga! Niezły wrzut z autu w stronę Katha, ten popędził aż w pole karne i był bliski pokonania Ulreicha.

11
8
7
4
10
75'

Lekki uraz Corentina Tolisso nie powinien mieć wpływu na jego dalszą grę.

9
6
2
8
12
75'

Gospodarze znów próbują mocniejszego pressingu. Czy przyniesie to w końcu efekt?

11
8
7
4
4
74'

Bayern. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: Sebastian Rudy. Pierwsza zmiana w drużynie Bayernu, ale to nie Robert Lewandowski pojawia się na murawie.

14
10
11
24
21
73'

Pomimo miażdżącej przewagi Bayernu, fani nie opuszczają Schwarzwald-Stadion. Dla Freiburga sukcesem będzie dziś jakikolwiek gol.

12
10
3
4
3
69'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Joshua Kimmich. Napastnikowi reprezentacji Niemiec wychodzi niemal wszystko. Fantastycznie wykorzystał rzut rożny i ośmieszył Schwolowa oraz defensywę Freiburga. To już jest pogrom.

59
31
11
6
7
68'

Bayern kontroluje piłkę w strefie obronnej.

22
13
8
8
6
64'

Kontrowersyjna sytuacja. Wydaje się, że Christian Guenter był faulowany przez Kimmicha w polu karnym, ale sędzia nakazał grać skrzydłowemu Freiburga.

10
8
8
9
14
64'

Piłka ewidentnie szuka Bernata w polu karnym, lecz Hiszpan nie potrafi się wstrzelić. Dośrodkowywał Muller.

10
6
7
3
2
62'

A my czekamy aż na boisko wejdzie Robert Lewandowski. Pytanie tylko, czy Polak w ogóle pojawi się dziś na murawie.

28
16
11
8
17
62'

Kolejne kiepskie dośrodkowanie z rzutu wolnego Bayernu. To chyba jedyny element, nad którym należy popracować przed kolejnymi spotkaniami w Bundeslidze oraz Lidze Mistrzów.

13
8
4
3
8
60'

6
58'

SC Freiburg. Schodzi: Lukas Holer. Wchodzi: Yoric Ravet. To już ostatnia zmiana w drużynie Freiburga.

2
57'

Bardzo podobna sytuacja, lecz tym razem uderzał Bernat - jak możemy się domyślić, nieskutecznie.

15
8
6
2
2
54'

Gol! Strzelił Sandro Wagner. Asystował mu Thomas Mueller.  Bayern strzela trzecią bramkę w tym meczu. Juan Bernat miał niewiarygodnie dużo przestrzeni, dograł piłkę do Mullera, a ten wcisnął się obok defensorów Freiburga. Sandro Wagner musnął jeszcze po drodze piłkę i to jemu należy zaliczyć gola.

58
36
13
8
18
52'

Piłkarze kiepsko wykonują dziś stałe fragmenty gry.

10
10
8
8
7
52'

Sandro Wanger zszedł na lewą nogę niczym Robben i wywalczył korner.

8
8
4
2
4
51'

Futbolówka trafia w mur.

6
10
2
5
3
50'

Popychany z lewej strony Florian Kath. Rzut wolny.

6
7
2
2
7
49'

Dobra szansa dla Bayernu! Muller wrzuca piłkę na głowę Wagnera. Napastnik uderza głową mocno ale obok bramki.

7
6
3
1
1
48'

Nieudane dośrodkowanie, sędzia przerywa akcję miejscowych i odgwizduje rzut wolny.

5
7
6
5
8
48'

Drobne spięcie Joshui Kimmichia z Nilsem Petersenem - będzie rzut rożny dla Freiburga.

6
7
5
5
10
46'
10
8
3
3
4
46'

SC Freiburg. Schodzi: Phillip Lienhart. Wchodzi: Florian Kath.

czas Druga połowa
44'

Wrzutka Boatenga z głębi pola, ale Sandro Wagner nie sięgnął piłki. Napastnik Bayernu nie miał jeszcze dobrej okazji do zagrożenia bramce Schwolowa.

10
7
5
43'

Janik Haberer na pozycji spalonej.

10
12
4
4
3
42'

Podopieczni Christiana Streicha zerwali się do ataku w końcówce pierwszej połowy, naciskając graczy Bayernu na ich własnej połowie.

8
5
1
2
4
41'

Czysta interwencja Boatenga na 16 metrze. Kibice domagali się jednak rzutu wolnego.

8
10
6
2
2
40'

Bayern rozgrywa piłkę w polu karnym Freiburga niczym na treningu, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

10
8
1
2
3
37'

Tempo meczu bardzo wyraźnie spadło. Bayern w pełni kontroluje poczynania boiskowe.

11
8
3
36'

Nieduana próba zamknięcia niczym w hokejowym zamku graczy Freiburga. Szkoda tylko, że gospodarze tak łatwo tracą piłkę.

13
10
3
2
1
34'

Thiago Alcantara miał teraz sporo szczęścia. Sędzia powinien pokazać mu żółtą kartkę.

5
8
4
6
5
32'

Miejscowi gracze kompletnie oddali inicjatywę. Można powiedzieć, że dwie bramki Bayernu zabiły nam emocje, przynajmniej w pierwszej części tego meczu.

9
12
4
5
3
31'

Bayern mógł prowadzić już 3:0, lecz uderenie Alcantary mija słupek od zewnętrznej strony.

13
9
9
10
5
28'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu Thiago Alcantara. FENOMENALNA bramka Francuza sprowadzonego przed sezonem z Olympique Lyon . Do bramki było ok. 30 metrów, lecz piłka wpadła wprost w okienko.

85
45
17
6
8
27'

Trzeba przyznać, że gospodarze stracili tą bramkę w sposób kuriozalny.. Bayern miał bardzo wiele szczęścia.

19
11
7
5
6
26'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Alexander Schwolow.  Thomas Muller przyjął źle dograną piłkę od Hummelsa, a ta w wyraźny sposób odbiła się od bramkarza gospodarzy i wpadła do siatki. Mamy więc trafienie samobójcze.

74
61
17
14
15
22'

Pierwsza tak groźna sytuacja pod bramką Schwolowa. Spory błąd defensywy Freiburga, Muller zamarkował strzał i odegrał piłkę do Thiago, lecz bramkarz gospodarzy skutecznie intereweniuje.

5
2
3
2
9
21'

Arturo Vidal był niepilnowany na 16 metrze, lecz źle przyjął futbolówkę na klatkę piersiową.

1
2
10
3
1
21'

Thiago Alcantara trafia w mur.

3
1
1
6
2
20'

Bernat wywalczył rzut wolny. Okazja dla Bayernu.

13
6
2
19'

Gra Bayernu w pierwszych 20 minutach jest bardzo zachowawcza, a sama drużyna z Monachium nie miała jeszcze dobrej strzeleckiej okazji, w przeciwieństwie do ospodarzy.

10
6
1
4
5
17'

Freiburg znów próbował szybkiej akcji, która zakończyła się niecelnym strzałem Pascala Stenzela.

12
11
2
1
2
14'

Dośrodkowanie Wagnera pada łupem Alexandre'a Schwolowa.

8
9
2
1
2
14'

Bernat próbował drybilngu w polu karnym, lecz Nils Pedersen skutecznie powstrzymał zapędy Hiszpana.

11
6
2
2
2
12'

Niewiarygodnie! Kapitalna interwencja Ulreicha ratuje zespół Bayernu przed stratą bramki. Holer nie może uwierzyć dlaczego nie jest jeszcze 1:0 dla gospodarzy.

9
5
2
5
12'

Sporo miejsca mieli gracze Bayernu na wysokości 25 metra. Corentin Tolisso pokusił się o mocne uderzenie z dystansu, lecz piłka poszybowała bardzo daleko od bramki.

9
6
3
1
2
10 '

Monachijczycy wcale nie napierają na rywali. Jest wręcz przeciwnie. Freiburg bardzo ambitnie radzi sobie w obronie i stara się kontrować.

9
7
3
2
4
7'

Bayern ponownie spróbował wrzutki, lecz tym razem z prawej strony - na próżno, bez problemów łapie Schwolow.

13
5
1
6
6'

Nils Petersen nie opanował piłki, choć mógł podążyć prosto pod bramkę Ulrieicha. Napastnik zawahał się nie wiedziąc, czy jest na pozycji spalonej.

9
10
4
7
4
6'

Dużo skutecznych odbiorów ze strony piłkarzy gospodarzy.

12
5
1
1
4'

Schwolow zdołał złapać piłkę. Nie ma drugiego korneru.

10
7
2
3
3
4'

Grożnie pod polem karnym Freiburga! Szybka akcja z lewej strony Alaby, Gulde wybija centymetry obok bramki. Rzut rożny

12
8
4
3
2
3'

Thiago Alcantara wrzuca piłkę w pole karne do Mullera ze środka pola - o wiele za mocno.

11
7
4
3
7
2'

Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Ulreicha, ale Holer nie sięgnął piłki.

14
7
1
4
2
2'

Mocny pressing graczy Freiburga przynosi efekt. Aut na wysokości pola karnego.

12
9
3
4
3
1'

Szybka strata gospodarzy, Bayern już przy piłce.