8
5
82'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich.

Jest bramka Lewandowskiego w Monachium. Piłka po dośrodkowaniu z prawego skrzydła przeleciała ponad głowami wszystkich obrońców. Czekał na nią jak na skarb kapitan reprezentacji Polski i spokojnie przymierzył na 5:1!

345
166
37
14
24
77'

Żółtą kartkę za faul na Corentinie Tolisso otrzymał Christoph Kramer.

Borussia M'gladbach
21
10
4
8
8
76'

Jeszcze kwadrans rozkoszowania się wynikiem przez Bayern i znęcania nad Borussią M'gladbach. Zanosiło się początkowo na większą dramaturgię w tym meczu.

19
15
7
11
13
73'

Bayern. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Rafinha.

23
11
11
10
13
71'

Żółtą kartkę za przewinienie otrzymał Mats Hummels.

13
8
9
16
24
70'
133
56
15
9
16
67'

Gol! Strzelił David Alaba.

Mocniej się nie dało. David Alaba posłał torpedę do bramki Yanna Sommera zza pola karnego. Piłka szybowała tak szybko, że golkiper przyjezdnych zobaczył ją dopiero w siatce, która na szczęście nie została rozerwana.

98
58
14
9
9
65'
65'

M'gladbach. Schodzi: Josip Drmić. Wchodzi: Michael Cuisance.

2
65'

Gdzie się podziały tamte prywatki i Borussia z początkowych 30 minut. Obecnie przyjezdni mają bardzo mało do powiedzenia na boisku. Może pomogą zmiany.

8
4
4
5
4
62'

Teraz już ostatecznie nie ma i nie będzie rzutu karnego. Bayern Monachium w posiadaniu piłki i wymienia podania blisko koła środkowego.

6
3
1
3
3
60'

Publiczność domagała się rzutu karnego. Sędzia ją rozczarował, ale chyba skonsultuje się z wozem.

9
2
1
2
2
57'

Corentin Tolisso próbował po raz drugi w tym spotkaniu pokonać bramkarza gości uderzeniem z dystansu. Poprzednia próba była lepsza. Tym razem już pierwszy obrońca zablokował piłkę. Poprawiał w ósmy rząd trybun Sandro Wagner.

4
1
3
54'

Ożywił dodatkowo grę gospodarzy James Rodriguez i bierze udział we wszystkich ich atakach po przerwie.

15
12
3
2
4
51'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara.

Raz rozpędzonej maszyny nie da się już chyba zatrzymać. Bayern Monachium strzelił trzeciego gola w tym meczu. Jego prowadzenie powiększył Thiago Alcantara, który dobił piłkę do siatki po interwencji Yanna Sommera.

77
38
6
6
8
49'

Dał znać o swojej obecności na boisku Sebastian Rudy. Strzał z dystansu po ziemi prosto w idealnie ustawionego bramkarza.

9
4
1
1
2
49'

W posiadaniu piłki gospodarze, którym aktualnie nigdzie się nie spieszy. To Borussia M'gladbach musi ruszyć do bardziej zdecydowanego pressingu.

3
2
1
3
46'
46'

Piłka ponownie w grze.

10
4
3
3
1
Czy Borussia M'gladbach wyrówna po przerwie?
26
13
5
9
5
41'

Gol! Strzelił Sandro Wagner. Asystował mu Thomas Mueller.

Ponownie piłka trafiła do Sandro Wagnera z prawego skrzydła. Niby napastnik Bayernu Monachium był w polu karnym osamotniony, ale tam bierni obrońcy pozwolili się w banalny sposób przeskoczyć, a po uderzeniu głową Yann Sommer sparował piłkę do własnej bramki.

79
48
15
14
16
39'

Pękła defensywa Borussii M'gladbach. W pewnym momencie nieaktuale stało się spostrzeżenie o jej odważnej grze. Przyjezdni cofnęli się zbyt głęboko i mistrz Niemiec potrafił wymierzyć za to karę.

15
8
3
8
4
37'

Trochę naczekali się na gola kibice Bayernu Monachium. Ponad dwa kwadranse po trafieniu przyjezdnych Sandro Wagner wyrównał strzałem z bliska, którego nikt nie był już w stanie zatrzymać!

89
46
13
18
20
33'

Corentin Tolisso postraszył bramkarza Borussii M'gladbach uderzeniem z 20. metra. Yann Sommer musiał wytężyć wzrok i wykorzystać swój refleks, żeby interweniować.

12
9
4
9
7
31'

Mniej niż kwadrans ma Bayern Monachium na wyrównanie w pierwszej połowie. Grający w czerwonych strojach gospodarze wymieniają podania na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

7
5
3
6
5
28'

Przerwa w grze jest spowodowana niebezpiecznym zderzeniem w powietrzu. Szumi w głowach poszkodowanych zawodników.

6
4
5
4
5
25'

Tym razem Thomas Mueller doczekał się piłki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Dostarczył mu ją David Alaba. Inna sprawa, że Niemiec spudłował z kilkunastu metrów.

4
4
2
4
3
23'

Mats Hummels próbował wprowadzić piłkę bezpośrednio do napastnika z pominięciem drugiej linii. Beznadziejne podanie doświadczonego zawodnika i futbolówka wylądowała poza boiskiem.

5
4
3
2
3
21'

Yann Sommer zrobił w dobrym momencie dwa kroki do przodu i powstrzymał dośrodkowanie z lewego skrzydła. Czekał na możliwość oddania strzału Thomas Mueller.

4
3
3
4
3
19'

Coraz ofensywniej ekipa z Monachium, jednak uskrzydlona prowadzeniem Borussia próbuje nie dać się zepchnąć we własne pole karne.

4
2
2
7
2
16'

Pierwsza sytuacja podbramkowa Bayernu Monachium. Thiago Alcantara przerzucił piłkę ponad głowami obrońców Borussii do Thomasa Muellera. Niemiec strzelił bez dłuższego zawahania w bramkarza gości.

4
9
2
3
2
14'

Dobra interwencja stoperów gości po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Bayern Monachium musi budować kolejny atak od początku.

4
3
2
3
6
11'

Półfinalista Ligi Mistrzów szybko narobił sobie problemów w tym meczu i powinien przejąć inicjatywę od przeciwnika.

14
10
7
9
8
9'

Gol! Strzelił Josip Drmić. Asystował mu Jonas Hofmann.

Po podaniu z drugiej linii Josip Drmić miał dużo czasu, żeby opanować piłkę w polu karnym Bayernu Monachium, zatańczył na własnych warunkach z Niklasem Suele, po czym wypracował sobie miejsce do strzału. Celne uderzenie napastnika Borussii M'gladbach dało jej prowadzenie!

31
16
30
37
69
6'

Nie zorganizował się jeszcze do ataku grający w czerwonych strojach Bayern Monachium. To, co dzieje się na murawie, jest pod kontrolą Borussii M'gladbach. Ciekawe jak długo tak pozostanie.

5
5
4
5
4
3'

W posiadaniu piłki na początku meczu Borussia M'gladbach. Długie rozegranie w wykonaniu przyjezdnych przerwał wreszcie sędzia asystent, który wypatrzył na spalonym Josipa Drmicia.

17:12

Za Bayernem Monachium kilka bardzo udanych dni. W poprzedniej kolejce Bundesligi przypieczętował mistrzostwo Niemiec, a w środku tygodnia awansował do półfinału Ligi Mistrzów po bezbramkowym rewanżu z Sevilla FC.

13
6
4
4
5
17:12

Bayern zremisował w środku tygodnia z Sevilla FC.

7
6
2
4
3
17:12

Bawarczycy mogą już bez stresu dokończyć sezon w Bundeslidze. Pierwszym ich przeciwnikiem po obronieniu mistrzostwa Niemiec będzie Borussia M'gladbach, która jest ósma w tabeli. Przeciwnik Bayernu ma jeszcze szansę na awans do europejskich pucharów.