Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

5
13
86'

Gol! Strzelił Ivan Gonzalez.

Ponownie nie pomylił się Ivan Gonzalez! Wisła Kraków prowadzi 2:1 po celnym strzale z rzutu karnego.

79
50
12
10
25
85'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Igor Łasicki.

Wisła Płock
37
23
6
5
19
85'

Drugi rzut karny dla krakowian! Dominik Sulikowski zobaczył zagranie ręką Igora Łasickiego po uderzeniu Tomasza Cywki.

25
11
3
3
9
84'

Potężne uderzenie Petara Brleka zza pola karnego nieopodal spojenia słupka z poprzeczką. Akurat ten zawodnik ma sporo energii.

17
6
2
3
4
82'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła prosto w rękawice Michała Buchalika. Na twarzach piłkarzy zaczyna się malować zmęczenie, a na stadionie pachnie dogrywką.

9
2
2
1
1
78'

Beznadziejnie Paweł Brożek. Jego partnerzy podłączyli się do ataku, tymczasem napastnik nie popatrzył, a w ślimaczym tempie złożył się do strzału prosto w przeciwnika!

1
5
2
5
13
77'
76'

Tomasz Cywka spodziewał się, że piłka od Dominika Furmana powędruje do Konrada Michalaka i w idealnym momencie wykonał wślizg.

13
3
3
2
4
74'

Pierwsza szarża Patryka Małeckiego na lewym skrzydla zakończona niezłym dośrodkowaniem. Próbował je spożytkować Jakub Bartosz, jednak główkował ponad poprzeczką.

10
4
1
4
6
71'
13
5
2
3
2
70'
70'

Wisła Kraków ma trochę więcej energii do atakowania po wyrównaniu. Gospodarzom marzy się, by nie stracić za dużo energii przed derbami miasta.

8
5
1
2
4
67'
14
5
4
5
3
67'

6
64'

Po przewinieniu Konrada Michalaka dośrodkowanie Rafała Pietrzaka prosto w rękawice Mateusza Kryczki. Piłka wróciła jeszcze pod nogi Rafała Boguskiego, ale uderzenie rutyniarza niczym nie zachwyciło.

2
1
1
6
7
63'

3
62'
3
1
1
2
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Gonzalez.

6
2
1
3
13
56'

Mocny strzał po ziemi z rzutu karnego do bramki. Wisła Kraków doprowadziła stosunkowo szybko do remisu 1:1.

45
27
2
3
13
55'

Sędzia Dominik Sulikowski po konsultacji z asystentem postanowił podyktować rzut karny po pojedynku Dominika Furmana z Ivanem Gonzalezem w polu karnym Nafciarzy!

5
6
1
2
7
51'

Słupek! Mikołaj Lebedyński dopadł do płaskiego dośrodkowania Jakuba Łukowskiego i strzelił w obramowanie. Po chwili dobitka wychowanka Arkonii Szczecin, ale jeszcze bardziej niecelna.

4
6
49'

Gol! Strzelił Jakub Łukowski. Asystował mu Mateusz Piątkowski.

Pogubili się obrońcy z Krakowa, za co karę wymierzyli Mateusz Piątkowski i Jakub Łukowski. Napastnik obsłużył skrzydłowego podaniem, a Łukowski huknął płasko w narożnik bramki Michała Buchalika na 1:0!

26
12
3
7
42
48'

Nie dokonali zmian trenerzy w przerwie. Wierzą, że podstawowych piłkarzy stać na podkręcenie tempa i większą liczbę celnych strzałów.

1
2
1
1
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

7
2
1
2
1
Czy w drugiej połowie padnie minimum gol?
6
1
1
1
1
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

1
2
1
1
1
42'

3
40'

Żółtą kartkę otrzymał Pol Llonch.

2
2
1
2
8
40'

Podobna próba Rafała Boguskiego i lepiej niż Michał Buchalik interweniował Mateusz Kryczka. Bramkarz Wisły Płock nie wypuścił piłki nawet o centymetr za daleko.

1
2
1
1
38'

Jakub Łukowski huknął zza pola karnego. Nie zachował się dobrze Michał Buchalik, który odbił futbolówkę prosto przed siebie i miał szczęście, że obrońca zdążył z asekuracją.

1
1
36'

Dominik Furman wstrzelił piłkę w kierunku drugiego słupka z rzutu wolnego. Jedynym adresatem głębokiego podania mógł być bramkarz Michał Buchalik.

1
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Cywka.

6
3
2
1
5
35'

Już tylko 10 minut regulaminowego czasu mają piłkarze, żeby zmienić wynik w pierwszej połowie. Za moment Wisła Płock spróbuje to zrobić z rzutu wolnego.

1
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Pietrzak.

5
2
1
1
5
30'

Już dwa kwadranse meczu za kibicami. Dotychczas pojedynek na niewiele wyższym poziomie niż ten sprzed kilku dni w Płocku.

2
1
1
28'

Kamil Wojtkowski długo zastanawiał się jak spożytkować stały fragment. W końcu młody pomocnik strzelił prawą nogą w środek muru. Natychmiast płocczanie wyskoczyli do przodu.

2
1
1
1
1
25'

Strzały po obu stronach boiska. Próba Dominika Furmana została zablokowana w ostatnim momencie, a riposta Tomasza Cywki była niecelna.

3
1
1
3
21'

2
20'

Biała Gwiazda w ataku pozycyjnym. Tibor Halilović przyspieszył na połowie przeciwnika, ale nie znalazł sposobu, żeby dostarczyć piłkę w jego pole karne.

1
1
1
3
1
18'

Mateusz Piątkowski cofnął się głęboko po piłkę. Choć był prawie w kole środkowym, nie dostał ani metra swobody i został nieprzepisowo sprowadzony do parteru.

1
1
1
13'

Krakowianie w białych strojach z czerwonymi akcentami, a przyjezdni w czarnych z niebieskimi. Na samym początku śmielsza była Biała Gwiazda, ale szybko opanowali sytuację Nafciarze.

3
2
2
3
3
10'

Efektem dwójkowej akcji Patryka Stępińskiego z Jakubem Łukowskim było dośrodkowanie w kierunku Mateusza Piątkowskiego. Trochę zabrakło rosłemu napastnikowi, żeby główkować w kierunku bramki.

2
3
3
1
2
7'

Nieśmiała riposta zespołu Jerzego Brzęczka. Dośrodkowanie zostało przechwycone przez Tomasza Cywkę i jedyne, co wywalczyli przyjezdni, to korner.

1
2
1
1
5'

Po rzucie wolnym gospodarze mieli korner. Do piłki wyskoczył najwyżej Ivan Gonzalez i główkował blisko bramki płocczan. Część kibiców spodziewała się gola.

3
1
1
2
3'

Kiko Ramirez blisko linii bocznej boiska. Trener gospodarzy był poirytowany sposobem, w jaki Wisła Płock zatrzymała pierwszy rajd Rafała Boguskiego.