2:2
Zakończony
Torino FC
90+3'

Szansa na decydującego gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Trochę się zakotłowało, a następnie obrońcy Torino sprytniejsi od atakujących Napoli.

3
2
2
90'

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

1
1
2
1
3
90'

Żółtą kartkę za przerwanie ataku Napoli otrzymał Nicolas N'Koulou.

88'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Adam Ounas.

1
1
4
1
3
87'

Torino. Schodzi: Tomas Rincon. Wchodzi: Mirko Valdifiori.

86'

Arkadiusz Milik nadal nie potrafi skierować piłki do bramki przeciwnika. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła chybił o metr.

3
2
2
4
2
85'

Lorenzo De Silvestri powiedział ostatnie słowo w tym meczu?

2
1
1
1
83'

Gol! Strzelił Lorenzo De Silvestri. Asystował mu Adem Ljajić.

Ponownie Torino wyrównuje i ponownie asystował Adem Ljajić. Jeden z bohaterów spotkania wrzucił piłkę do odważnie ustawionego Lorenzo De Silvestriego, który swoim strzałem posłał futbolówkę ponad Pepe Reiną do bramki.

80'

SSC Napoli w posiadaniu piłki, ale przydarzają się gospodarzom momenty zdezorientowania i proste straty.

1
1
4
78'

Torino. Schodzi: Daniele Baselli. Wchodzi: Iago Falque.

77'

Arkadiusz Milik cały czas blisko zdobycia swojego gola, ale cały czas czegoś brakuje. Po podaniu od Jose Callejona zabrakło precyzji, ponieważ wystarczyło dobrze dostawić stopę do piłki.

4
3
3
2
75'

Żółtą kartkę za nieprzepisową próbę odebrania piłki otrzymał Andrea Belotti.

1
1
73'

100. bramka w Serie A.

1
1
1
71'

Gol! Strzelił Marek Hamsik. Asystował mu Jose Callejon.

Ledwo zameldował się na boisku doświadczony zmiennik Piotra Zielińskiego i od razu trafił do bramki. Piękne oderzenie podrażnionego Marka Hamsika w narożnik bramki! Napoli ponownie na prowadzeniu.

22
10
4
4
70'

Arkadiusz Milik kropnął potężnie w słupek!

21
7
4
5
4
69'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Marek Hamsik.

2
2
1
10
11
69'

Lorenzo De Silvestri ucierpiał wskutek niebezpiecznego lądowania Piotra Zielińskiego. Potrzebna jest pomoc medyczna dla wychowanka Lazio.

1
2
2
67'

Niektóre uderzenia Napoli wyglądają beznadziejnie. Przed momentem do ich listy dopisał jedno Jose Callejon. W ostatnich dwóch meczach i w ponad godzinie trzeciego drużyna z San Paolo zdobyła tylko dwie bramki.

1
1
66'

Coraz więcej indywidualnych napomnień. Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui.

SSC Napoli
1
63'

Torino. Schodzi: M'Baye Niang. Wchodzi: Andrea Belotti.

63'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

62'

Daniele Baselli autorem dotychczas ostatniego gola.

2
61'

Jose Callejon spóźnił się odrobinę do dośrodkowania i przez to nie odzyskał prowadzenia dla Azzurrich.

1
59'

M'Baye Niang również ma ochotę na zdobycie swojego gola w tym pojedynku. Nie przestraszył się przeciwników w błękitnych koszulkach i oddał uderzenie w boczną siatkę Napoli!

1
1
1
58'

Torino zaskoczyło gospodarzy, którzy nie grali po przerwie tak przemyślanie jak w pierwszej połowie i zostali za to ukarani.

1
2
2
55'

Gol! Strzelił Daniele Baselli. Asystował mu Adem Ljajić

Torino wyrównało! Niespodziewany zwrot akcji w Neapolu. Daniele Baselli skorzystał z prostopadłego podania Adema Ljajicia i z drobną pomocą Vlada Chirichesa skierował futbolówkę do bramki faworyta.

3
3
2
5
14
55'

Piotr Zieliński próbuje odebrać piłkę przeciwnikowi.

3
1
1
53'

Żółtą kartkę za zbyt ostry atak otrzymał Daniele Baselli.

50'

Cristian Ansaldi przesadził z rozmachem swojego ataku i wybiegł z piłką poza boisko. Chciał dodać odrobinę kreatywności do akcji Toro.

1
48'

Dwa dośrodkowania z różnych stron boiska w podobne miejsce w polu karnym Torino. Po lepszym Mario Ruiego szansę na oddanie strzału miał Raul Albiol, ale chyba już wspominaliśmy, że stoper nie jest snajperem wyborowym.

1
46'

14:33

Napoli bliżej zwycięstwa niż przeciwnik po 45 minutach.

1
1
Czy Torino wyrówna po przerwie?
42'

Elseid Hysaj pracuje nad rozmontowaniem defensywy przeciwnika na prawym skrzydle.

1
1
40'

Jeszcze częściej pokazuje się Lorenzo Insigne. Kolejne uderzenie filigranowego pomocnika obok bramki gości.

1
1
39'

W wielu akcjach Napoli bierze udział Piotr Zieliński. Nie wszystkie są udane, ale nie chowa się przed odpowiedzialnością reprezentant Polski.

5
1
1
37'

Salvatore Sirigu przebiegł się przed pole karne. Miał tam poważne zadanie do wykonania bramkarz Torino po podaniu z głębi pola w kierunku Driesa Mertensa.

2
1
1
34'

Nie zmienił się zasadniczo obraz spotkania po zmianie wyniku. Nadal Napoli idzie do przodu po bramki, jednak kolejne uderzenia są mniej celne od tego Driesa Mertensa sprzed niespełna 10 minut.

3
2
3
1
1
33'

Autorem tego gola był Dries Mertens.

2
1
1
1
2
31'

Piotr Zieliński już oczywiście ponownie zameldował się na połowie Torino, gdzie oddał niecelne uderzenie. Dwa kwadranse pojedynku za kibicami i jeden gol przewagi Azzurrich.

2
1
1
27'

Piotr Zieliński wrócił się bliżej własnej bramki niż tej przeciwnika i wybił piłkę na rzut rożny. Zaangażowanie pomocnika Napoli opłaciło się. Po stałym fragmencie piąstkował Pepe Reina.

6
3
2
25'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Faworyt na prowadzeniu. Dries Mertens wywarł presję na Nicolasie Burdisso, a doświadczony Argentyńczyk pogubił się jak junior. Po złym zagraniu defensora napastnik Napoli oddał sytuacyjne uderzenie na 1:0!

23
11
3
2
3
23'

Jeszcze rzut wolny dla Napoli po przewinieniu Argentyńczyka. Zbyt krótko wybita po dośrodkowaniu futbolówka padła łupem Raula Albiola. Hiszpan nie jest snajperem wyborowym i swoje mocne uderzenie posłał prosto w przeciwnika.

1
2
21'

Żółtą kartkę za faul na rozpędzonym przeciwniku otrzymał Nicolas Burdisso.

3
2
2
1
1
20'

Piotr Zieliński dziś w podstawowym składzie Napoli.

5
2
1
18'

Trzecia próba Lorenzo Insigne w nieco ponad kwadrans. Dynamiczny piłkarz Napoli nie zaskoczył swoim strzałem Salvatore Sirigu, jednak jest coraz bliżej szczęścia.

5
3
3
2
2
17'

Dwie akcje z udziałem Piotra Zielińskiego, ale żadna nie zakończyła się celnym strzałem. Pokazuje się reprezentant Polski i żałuje, że Lorenzo Insigne nie zakończył ostatniego ataku precyzyjnym uderzeniem.

3
5
1
2
14'

Pierwsze, w zasadzie tylko ostrzegawcze uderzenie Byków. Lorenzo De Silvestri dopadł do piłki, jednak nie potrafił jej skierować w światło bramki. Pepe Reina nie musiał się wykazać.

1
2
1
1
12'

M'Baye Niang po raz drugi w tym spotkaniu pokazał się na połowie przeciwnika, jednak sędzia nie pozwolił się przekonać co wyniknie z jego ataku. Napastnik faulował w pojedynku z Raulem Albiolem.

1
1
1
10'

Z impetem wystartowali piłkarze z Neapolu, ale zaalarmowani przyjezdni pobudzili się i radzą sobie z ostatnimi atakami faworyta.

3
2
1
8'

Pepe Reina jest dobrze rozgrzany. Doświadczony Hiszpan wyprzedził szarżującego przeciwnika po podaniu z głębi pola.

3
1
7'

Nicolas Burdisso był czujny we własnym polu karnym i wyprzedził składającego się do strzału Driesa Mertensa. Belg próbował przymierzyć po dośrodkowaniu Mario Ruiego, który operuje na lewym skrzydle.

2
2
2
1
2
5'

Wysoki pressing podopiecznych Maurizio Sarriego powoduje popłoch wśród przyjezdnych, więc ratują się wybiciem piłki jak najdalej stąd.

2
2
3
2
2
3'

Napoli przystępuje oczywiście do ataku od początku spotkania. Po zablokowanym strzale Lorenzo Insigne miało rzut rożny. Dośrodkowanie Allana po krótko rozegranym stałym fragmencie padło łupem Torino.