Liga Mistrzów: Grupa F
26 wrz 2017 20:45
90+3'

Gol! Strzelił Sofyan Amrabat.  Amrabat znalazł się sam na sam z Reiną i uderzył obok Hiszpana. Honor Holendrów uratowany!

11
90'

Kalidou Koulibaly uderzył głową z sześciu metrów, ale nie trafił!

1
1
86'

Feyenoord. Schodzi: Steven Berghuis. Wchodzi: Sam Larsson.

wchodzi Wchodzi
Sam Larsson #14
schodzi Schodzi
3
1
1
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sven van Beek.

1
83'

Goście starają się zdobyć honorowego gola, ale w ostatnich minutach mają problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramką rywala.

1
1
80'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Amadou Diawara.

78'

Feyenoord. Schodzi: Renato Tapia. Wchodzi: Sven van Beek.

Renato Tapia #4
76'

Berghuis uderzał z ok. 11 metrów. Trafił w Reinę!

1
1
75'

Niewiele dzieje się na boisku, gospodarze zadowolenie z wysokiego prowadzenia, goście nie potrafią zbyt wiele zdziałać.

1
2
2
1
73'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Marko Rog.

3
2
1
2
1
70'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

35
23
5
2
2
70'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Dries Mertens.  Kolejna strata przed polem karny, Mertens do Callejona, a ten w sytuacji sam na sam na 3:0!

32
18
5
1
69'

Feyenoord. Schodzi: Jens Toornstra. Wchodzi: Bilal Basacikoglu.

2
68'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jens Toornstra! Toornstra uderzył w prawy róg, ale wyczył do Reina!

18
14
4
2
2
67'

Okazało się, że sędzia... podyktował rzut karny!

2
5
11
1
67'

Berghius padł w polu karnym, ale został wyśmiany przez sędziego.

1
6
2
63'

Kolejna strata Feyenoordu na własnej połowie. Insigne starał się przelobować bramkarza, ale minimalnie chybił.

1
62'

Napoli wysoko atakuje rywali, którzy mają problemy z rozegraniem piłki. Od kilku minut goście nie wyszli z własnej połowy.

1
59'

Groźnie pod bramką Holendrów, Jones ostatecznie wypiąstkował piłkę.

1
1
55'

Płasko z niemal tego samego miejsca z którego uderzał Berguis, przymierzył El Ahmadi. Piłkę pewnie złapał Reina. Ależ skoncentrowany jest Hiszpan.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Steven Berghuis. Zaszał gracz gości. Strzał, a po chwili faul i kartka.

54'

Stara się odpowiedzieć Feyenoord. Ładna strzał oddał Berghuis. Piłka uderzona z ok. 16 metrów padła łupem czujnego niczym ważka na łowach Reiny.

1
1
49'

Gol! Strzelił Dries Mertens.  Kolejna strata gości pod własnym polem karnym. Piłkę przejął Mertens i w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza. 2:0!

24
8
2
1
3
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Karim El Ahmadi. Trochę przesadził piłkarz gości.

1
47'

Agresywnie rozpoczęli goście. Kilka razy zaiskrzyło na boisku.

3
46'

Gramy po przerwie.

2
1
45'

Jorginho do Insigne, ten z pierwszej piłki, ale niecelnie. Mógł paść gol miesiąca. Jednak nie padł...

1
1
1
1
44'

Napoli napiera! Tym razem akcję niecelnym strzałem z dość ostrego kąta zakończył Hamsik.

1
1
42'

Znowu groźnie pod bramką Jonesa. Australijczyk dwoma interwencjami uratował zespół przed utratą gola.

2
41'

W końcu Insigne, ładny strzał z ok. 16 metrów. Jones z problemami obronił.

2
40'

Sporo walki w środku pola, niewiele strzałów i spięć podbramkowych.

1
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kalidou Koulibaly.

35'

Wyrównało się spotkanie. Coraz lepiej radzą sobie goście, ale nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Napoli.

1
31'

Orlikowa akcja bramkarza gości. Jones chciał się zabawić z dwoma rywalami, ale w końcu musiał wślizgiem ratować sytuację. Udało mu się to.

2
30'

Gracze Napoli więcej okazji stwarzają sobie po kontrach. Przed momentem jednak udało im się to po ataku pozycyjnym. Mertens na dziesiąty metr do Hamsika, ale szybszy bramkarz.

1
26'

Z ok. 25 metrów mocno, ale niecelnie uderzył Steven Berghuis.

1
1
24'

Insigne do Jose Callejona, który był jednak na spalonym.

1
1
1
21'

Napoli tylko czeka na błąd Holendrów, wówczas momentalnie stara się skontrować rywala.

1
19'

Napoli pozwala Feyenoordowo dłużej rozgrywać piłkę, Wszystko dzieje się jednak na połowie gości.

2
15'

Napoli przez kilka minut odpierało ataki rywali. W końcu gospodarzom udało się przenieść ciężar meczu na połowę gości.

2
12'

Odpowiedź gości, uderzał Boetius, wprost w ręce bramkarza.

3
1
1
11'

Maksimović za plecy obrońców do Hamsika. Ten w sytuacji sam na sam był naciskany i w efekcie Słowak nie trafił w bramkę. Hamsik domagał się podyktowania rzutu karnego.

1
1
2
9'

Znowu groźnie pod bramką Holendrów. Dries Mertens do Hamsika, ale ten nie zdołał dojść do piłki.

3
1
3
2
7'

Po trafieniu Włoch podbiegł do linii bocznej i pokazał koszulkę z numerem i nazwiskiem Arkadiusza Milika.

97
32
8
2
7'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.  Insigne przejął piłkę w środku pola, popędził z nią i sprzed pola karnego uderzył tuż przy słupku! 1:0!

35
18
3
1
1
6'

Goście zwalniają grę, Napoli po przejęciu piłki błyskawicznie wyprowadza akcje.

1
1
1
1
3'

Feyenoord stara się nie dopuścić Napoli pod własną bramkę.

1
20:11

W 1. kolejce Napoli 1:2 przegrało z Szachtarem Donieck 1:2, a Feyenoord z Manchesterem City 0:4.