Uderzony w twarz Mario Goetze też opuścił boisko i zespoły grają w "dziesięciu".

5
10
13
90+4'

Moussa Sissoko wychodził do sytuacji sam na sam, ale oddał bardzo nieudany strzał z 15. metrów.

2
4
3
4
5
90+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jan Vertonghen. Stoper Tottenhamu w walce o piłkę uderzył ręką w twarz Goetze i zobaczył drugą żółtą kartkę.

Tottenham Hotspur
13
5
4
6
11
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
5
2
3
4
89'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Castro. Za prowokacyjne gesty w kierunku sędziego.

Borussia Dortmund
7
4
5
3
11
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jeremy Toljan.

3
8
1
2
3
87'
86'

Nuri Sahin strzelił niecelnie z ponad 20. metrów.

1
1
2
83'
82'

Christian Pulisić szybkim zwodem minął rywala, jednak jego dośrodkowanie pozostawiło już wiele do życzenia.

2
1
1
1
3
80'

Harry Kane bliski hat-tricka! Po kolejnym świetnym dograniu Eriksena napastnik "Kogutów" strzelił tuż obok słupka.

4
2
6
1
2
80'

Borussia. Schodzi: Omer Toprak. Wchodzi: Dan-Axel Zagadou.

3
76'

Christian Eriksen strzelił z 12. metrów nad poprzeczką. W ostatnich minutach to Tottenham jest bliżej strzelenia kolejnego gola.

1
1
5
1
2
73'

Ależ groźne są kontry Tottenhamu! Omer Toprak w ostatniej chwili przeciął dośrodkowanie Kane'a.

2
1
1
1
2
72'
72'

Toby Alderweireld główkował nad poprzeczką.

2
1
71'

Kolejna błyskawiczna kontra Tottenhamu. Tym razem Son został przyblokowany.

2
1
1
70'

Jak to nie wpadło?! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pierre-Emerick Aubameyang strzelił z pierwszej piłki i insynktownie obronił Hugo Lloris!

4
3
3
4
5
67'

Ależ blisko! Ben Davies huknął z półwoleja z narożnika pola karnego i skuteczną interwencją popisał się Roman Burki.

2
1
3
1
1
67'

Roman Burki świetnie przeczytał podanie Eriksena i w ostatniej chwili uprzedził przed polem karnym Kane'a.

6
4
2
1
66'

Borussia. Schodzi: Shinji Kagawa. Wchodzi: Mario Goetze.

9
1
2
2
2
64'

Dwa szybkie ciosy dla Borussii - najpierw sędzia nie uznał prawidłowo zdobytego gola, a po chwili na 3:1 trafił Kane. Czy goście jeszcze się podniosą? Do gry już szykowany jest Mario Goetze.

2
1
1
6
3
60'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Christian Eriksen. Ładna akcja Tottenhamu i mamy 3:1! Eriksen podał w pole karne do Kane'a, który strzelił w długi róg po ziemi pod nogami Piszczka!

32
18
10
25
46
59'

Z 28. metrów z rzutu wolnego Pierre-Emerick Aubameyang strzelił wyraźnie nad poprzeczką.

2
2
2
6
58'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Vertonghen.

4
2
2
2
56'

Pierre-Emerick Aubameyang popisał się kapitalnym strzałem z półwoleja, jednak sędzia błędnie odgwizdał spalonego! Fatalna decyzja arbitra liniowego! Tu powinien być remis 2:2.

4
1
1
4
26
55'

Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu Tottenhamu. Gospodarze skutecznie wybijają z rytmu rywali.

2
2
1
2
1
51'

I druga szansa dla Tottenhamu! Harry Kane wybiegł z błyskawicznym kontratakiem, zagrał przed pole karne do Sona, który kapitalną piętką oszukał rywala i z linii pola karnego strzelił nad poprzeczką.

3
2
5
4
10
50'

Świetna okazja dla Kane'a! Christian Eriksen zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, a Anglik huknął nieznacznie nad poprzeczką.

6
1
1
2
2
49'

Hugo Lloris świetnie uprzedził Aubameyanga przed polem karnym. Gdyby Francuz nie wyszedł z bramki, byłoby bardzo groźnie.

2
2
2
11
48'

Omer Toprak już wraca, goście w komplecie.

11
5
2
1
1
47'

Omer Toprak dostał piłką w twarz i potrzebuje interwencji lekarzy. Piłkarz BVB wyraźnie zamroczony.

1
1
8
5
46'

Druga połowa!

9
2
4
1
1
Czy Borussia zdoła jeszcze doprowadzić do remisu?
6
2
45'

Piłka w siatce Tottenhamu po strzale Pulisicia, jednak składający się wcześniej do uderzenia Aubameyang był na spalonym.

4
2
2
7
16
40'

Do tej pory mieliśmy 3 celne strzały i po każdym padały gole. Czekamy na kolejne!

14
7
3
2
2
36'

Ależ blisko! Pierre-Emerick Aubameyang zagrał na 7. metr do Pulisicia, który nie zdążył czysto trafić w piłkę.

11
4
5
6
11
36'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Dier.

12
1
1
6
7
34'

Shinji Kagawa ciut za mocno zagrał w pole karne i Aubameynaga uprzedził Hugo Lloris.

4
1
3
9
30'

Christian Pulisić znów ruszył lewą flanką, wstrzelił silnie wzdłuż pola karnego, jednak na posterunku stał Jan Vertonghen.

4
3
1
5
9
27'

Andrij Jarmolenko bliski zdobycia drugiego gola! Ukrainiec już szykował się do strzału szczupakiem na długim słupku, jednak w ostatniej chwili piłkę sprzed jego głowy wybił jeden z defensorów.

7
3
4
7
11
24'

Dla Jarmolenki to pierwszy mecz w podstawowym składzie Borussii. Jedną bramkę już ma na koncie.

13
8
4
2
2
23'

Borussia wciąż ma optyczną przewagę, a bramki traci po kontratakach.

8
3
5
12
2
19'

3 gole po 18. minutach? Podobnie było przed rokiem w meczu Borussia - Legia, gdy skończyło się wynikiem 8:4 :)

Czy w meczu Tottenham - Borussia padnie minimum 7 goli?
11
7
6
3
3
19'

Christian Pulisić zbiegł z lewego skrzydła do środka, strzelił z 18. metrów i piłka po nogach rywala wyleciała poza boisko.

7
4
2
7
9
15'

Gol! Strzelił Harry Kane.

Co tu się dzieje! Już 2:1 dla gospodarzy! Kane skutecznie przepchnął Sahina i z ostrego kąta strzelił w okienko przy bliższym słupku!

30
19
15
20
63
11'

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko. Asystował mu Shinji Kagawa. Mamy wyrównanie po kapitalnej bramce!!! Kagawa wystawił piłkę przed pole karne, skąd świetnie przymierzył Jarmolenko! Ukrainiec uderzył nad golkiperem. W całej akcji uczestniczył również Łukasz Piszczek, który ładnie odciągnął rywala.

99
44
12
12
20
9'

Łukasz Piszczek szukał w polu bramkowym Aubameyanga, ale udaną interwencją popisał się Toby Alderweireld.

17
6
3
3
5
8'

Po stracie bramki Borussia w ataku pozycyjnym. Goście rozgrywają jednak piłkę głównie w środkowej strefie boiska.

5
5
3
3
1
4'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Harry Kane. Kapitalny początek dla Tottenhamu!!! "Koguty" prowadzą po wzorowym kontrataku. Kane w okolicach koła środkowego zagrał prostopadłą piłkę na lewe skrzydło, gdzie jak błyskawica ruszył Son. Koreańczyk przebiegł pół boiska, wpadł w pole karne, minął bezradnego Sokratisa i z ostrego kąta strzelił nad rękawicami golkipera.