2
2
5
90'

4 minuty gry przed nami.

11
6
4
4
2
89'

Groźnie w polu karnym Borussii, ale goście źle rozegrali akcję w końcowej fazie.

6
5
8
3
4
88'

Ładny strzał z ok. 16 metrów Andre Schuerrle. Piłka przeleciała pól metra ponad bramką.

6
3
5
5
9
87'

Borussia. Schodzi: Omer Toprak. Wchodzi: Andre Schuerrle.

85'

Pociąg z napisem "faza pucharowa Ligi Mistrzów" powoli rusza z dworca Dortmund. Z kolei w pole karne APOEL-u wjechały dwa autobusy i... stoją!

7
7
2
7
7
82'

Coraz więcej nerwowości na boisku. Trzech graczy gospodarzy chciało zabawić się w doktorów i siłą słowa uleczyć zwijającego się z bólu rywala.

2
2
1
4
4
82'
81'

Pusta bramka Borussii, ale Sallai zamiast uderzać... dośrodkował.

2
5
2
80'

Ghayas Zahid ładnym strzałem z woleja zakończył kontrę APOEL-u.

3
3
1
1
77'

Strzelał Pulisić i trafił w wyciągniętą rękę rywala. Borussii należał się rzut karny! Sędzia Paweł Gil w wozie VAR szaleje, ale nic nie może zrobić!

3
4
2
8
14
77'

Pulisić dośrodkował, a Pierre-Emerick Aubameyang głową trafił w poprzeczkę! Piłka odbiła się od linii wrócila na boisko!

2
3
5
2
2
76'

Coraz groźniej pod bramką APOEL-u, jednak dobrze w bramce dysponowany jest Perez.

3
2
2
1
1
74'

APOEL. Schodzi: Mickael Pote. Wchodzi: Igor de Camargo.

74'

Z pierwszej piłki uderzał Mario Goetze, ale trafił w rywala.

1
1
1
1
72'

Żółtą kartkę za wskoczenie na plecy rywala otrzymał Carlos Roberto da Cruz.

Carlos Roberto da Cruz #50
5
2
1
69'

Zagranie ręką zawodnika w APOEL-u, ale o karnym raczej mowy być nie może. Chociaż sędzia Gil...

4
2
2
5
1
66'

Rueda ma problemy z nogą. Obrońca wstaje, kładzie się i znowu wstaje.

5
5
3
2
1
64'

Niespodziewany strzał Philippa, Perez zachował refleks i sparował piłkę na róg.

2
2
1
3
63'

Po wrzutce z rogu głową uderzał Omer Toprak, Zahid wybił piłkę z linii bramkowej!

2
3
2
2
1
62'

Borussia rzuciła się do ataku, ale musi uważać na kontry Cypryjczyków.

2
3
1
2
61'

Uderzenie z okolic linii pola karnego Pulisicia. Po raz kolejny niecelne.

4
2
2
3
6
60'

Ładne wyjście gości. Akcję niecelnym uderzeniem zakończył rezerwowy Roland Sallai.

2
4
3
3
3
59'

Strzał z ok. 16 metrów Kagawy został zablokowany. Tymczasem gracze APOEL-u z coraz większą nadzieją na odniesienie zwycięstwa.

1
1
3
4
2
55'

Płaski strzał Kagawy z ok. 17 metrów, piłka metr od bramki. Przyspieszyła grę Borussia.

5
3
2
3
1
54'

Co dziwić nie może, Borussia od razu ruszyła do ataku. Seria kornerów dla gospodarzy, ale niewiele z tego wynika.

4
2
1
2
51'

Gol! Strzelił Mickael Pote. Asystował mu Carlos Roberto da Cruz. Dortmund w szoku! Z piłką w okolicach linii końcowej znalazł się Carlao, wycofał do Pote, a ten pewnie do siatki na 1:1!

Asysta:
19
14
16
14
31
49'

Obraz gry podobny jak w końcówce 1. połowy. Goście "coś" starają się sklecić w ofensywie, ale to akcje Borussii wyglądają dużo groźniej.

5
3
1
1
1
46'

Gramy po przerwie.

4
2
1
1
1
41'

Pierwsza akcja gości i tylko desperacki wślizg Maximiliana Philippa uratował Borussię przed utratą gola.

8
4
4
2
2
39'

Pierre-Emerick Aubameyang sam na sam z bramkarzem, uderzył piłkę ponad Perezem, ale nie trafił w bramkę! Zabrakło pół metra.

8
2
8
5
7
38'

Z trudnej pozycji przewrotką uderzał Pierre-Emerick Aubameyang, ale nie był w stanie strzelić w światło bramki.

2
2
5
3
1
37'

Pierre-Emerick Aubameyang uprzedził Pereza, ale nie zdołał uderzyć do bramki, w której stało już trzech obrońców.

2
2
2
3
3
34'

APOEL stara się "coś" skonstruować. To jednak chyba w środę za wysokie progi.

2
6
1
1
2
31'

Po wrzutce z rogu groźnie uderzył Julian Weigl, piłka trafiła w jednego z obrońców.

3
2
1
3
1
29'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Shinji Kagawa. A jednak! Nagłe przyspieszenie. Kagawa kapitalnie z pierwszej piłki dograł do Guerreiro, a ten w sytuacji sam na sam uderzył nad bramkarzem. 1:0!

58
39
8
4
6
29'

Cały czas Borussia atakuje w tempie jednostajnym. Zero zaskoczenia, wkrótce możemy spodziewać się pierwszych kibiców, którzy zasnęli.

2
2
2
1
2
26'

Pierwsza od dawna ładna akcja Borussii, ale gospodarze nie mieli miejsca na oddanie uderzeniu. A jeden z graczy gości przyjął piłkę tym... co ma najcenniejsze. I nie była to głowa.

4
5
2
2
1
24'

Przyznamy, że patrząc na początek meczu chcieliśmy postawić wiele na to, że Borussia spotkanie wysoko wygra. Teraz już jednak portfel z majątkiem schowaliśmy.

1
1
2
2
5
22'

Trochę odważniej zaczął poczynać sobie APOEL. Akcje gości to jednak szukanie afery w obronie Borussii, a nie przemyślane akcje.

2
3
2
2
19'

APOEL wypchnął dortmunczyków w okolice  środka pola. Wciąż jednak bezapelacyjnie Borussia panuje na placu gry.

2
1
2
3
2
16'

Gospodarze tłuką w mur gości młotem pneumatycznym. Wkrótce obrona APOEL-u zapewne runie.

8
4
1
1
1
14'

Jak to nie wpadło? Po dośrodkowaniu z rogu strzał z dwóch metrów jakimś cudem odbił Perez, z dobitką nikt nie zdążył!

5
2
1
4
2
13'

Borussia nie opuszcza okolic pola karnego APOEL-u. Bramka dla gospodarzy wisi na włosku.

9
4
2
2
2
11'

Efektownie uderzył Pulisić, ale strzał z narożnika pola bramkowego odbił bramkarz. Miażdżąca przewaga Borussii.

7
4
4
1
10'

Z lewej strony dośrodkował Raphael Guerreiro, do piłki doszedł Shinji Kagawa, ale głową uderzył ponad bramką.

2
3
2
3
3
9'

Pierre-Emerick Aubameyang uderzył z ok. 17 metrów, bramkarz przed siebie wybił piłkę. Bez konsekwencji.

2
4
5
2
2
7'

Tym razem z dystansu przymierzył Julian Weigl. Piłka poszybowała ponad bramką.

2
2
1
7
4
6'

Sprzed pola karnego uderzył Mario Goetze, bramkarz spokojnie złapał dość anemiczny strzał.

4
2
1
5
2
3'

Póki co biegamy od jednego pola karnego do drugiego. Oczywiście nie my, ale piłkarze na boisku w Dortmundzie.

5
8
1
1
1
20:44

Jeszcze minuta ciszy poświęcona pamięcy Dietera Kurrata. To pomocnik, który przez 14 lat bronił barw Borussi. W klubie z Dortmundu sięgał po mistrzostwo, Puchar Niemiec i Puchar Zdobywców Pucharów.

4
3
1
3
2
20:44

Hymn Ligi Mistrzów odśpiewany, fota na FB i... Naszą Klasę zrobiona. Za moment gramy!