Wprowadzony z ławki rezerwowych Dominic Solanke miał swoją szansę po dośrodkowaniu Ashleya Younga. Młody napastnik powinien lepiej opanować piłkę, a tak ułatwił kluczową interwencję Alissonowi.

1
1
2
85'

Reprezentacja Brazylii nie chce tego spotkania zremisować. Po podaniu Neymara strzelił Paulinho. To była dobra próba pomocnika FC Barcelona, ale jeszcze lepiej interweniował Joe Hart i sparował futbolówkę na korner.

3
3
1
83'

Piłka na lewej stronie boiska, a tam tradycyjnie rządzi Marcelo. Po podaniu defensora Realu Madryt sędzia asystent zasygnalizował spalonego Williana.

2
2
80'

Anglia. Schodzi: Ryan Bertrand. Wchodzi: Ashley Young.

79'

Eric Dier nie strzelił równie dobrze jak Fernandinho. Przez całe spotkanie wygląda to tak, że reprezentacja Anglii niby odpowiada gościom, ale robi to mniej przekonująco.

1
1
1
1
76'

Wspominaliśmy, że Fernandinho ma apetyt na zdobycie gola po wejściu na boisko. Swoim ostatnim uderzeniem pomocnik ostemplował słupek bramki reprezentacji Anglii! Joe Hart miał w tej sytuacji sporo szczęścia.

2
1
1
76'
75'

Anglia. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Tammy Abraham.

75'

Anglia. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Dominic Solanke.

73'

Szybko wędrowała piłka między nogami Brazylijczyków w polu karnym Anglii, ale to co dobre szybko się skończyło. Wyspiarze pomieszali szyki królom eliminacji do mistrzostw świata w strefie CONMEBOL.

1
1
70'

Jesse Lingard wpadł prosto w Fernandinho. Zmiennik w reprezentacji Brazylii zameldował się na boisku udaną interwencją. Spróbuje dorzucić do niej jakiś akcent w ofensywie.

1
1
1
68'

Brazylia. Schodzi: Renato Augusto. Wchodzi: Fernandinho.

68'

Brazylia. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Willian.

63'

Kyle Walker spróbował swoich sił i uderzył z dystansu. Jego noga nie była wystarczająco szybka, żeby ominąć blokującego defensora.

1
1
2
60'

Bezbramkowa godzina meczu towarzyskiego za kibicami. Za moment zapewne fala zmian i przerw w grze, a gola jak nie było, tak nie ma.

1
1
58'

Joe Hart czujnie i pewnie. Bramkarz reprezentacji Anglii wywalczył sobie pozycję, wyszedł w powietrze i zatrzymał dośrodkowanie Philippe'a Coutinho.

2
2
1
56'

Żółtą kartkę za brzydkie zatrzymanie Ryana Bertranda otrzymał Dani Alves.

2
2
1
1
2
54'

Żółtą kartkę za faul na Neymarze otrzymał Jake Livermore.

3
2
1
1
1
53'

Casemiro toczy swoje boje z Anglikami w centrum boiska. Sędzia gwizdnął faul Brazylijczyka i gospodarze mieli szansę na zaskoczenie Alissona z rzutu wolnego.

1
1
50'

Akcja reprezentacji Brazylii. Paulinho wypatrzył na prawym skrzydle Gabriela Jesusa, który próbował uruchomić podaniem Philippe'a Coutinho. W ostatnim fragmencie łańcuszek został przerwany.

2
1
1
47'

Gabriel Jesus i Philippe Coutinho w polu karnym gospodarzy. Strzelił ten drugi i musiał wykazać się na linii bramkowej Joe Hart. Brazylia miała na początku drugiej części swietną szansę na objęcie prowadzenia.

2
2
46'

1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
43'

Brakuje emocji w ostatnich minutach rywalizacji przed przerwą. Piłkarze chętnie spotkaliby się już ze swoimi selekcjonerami w szatni.

1
40'

Ostatnie minuty regulaminowego czasu przed przerwą. Jeszcze starają się zorganizować do ataku piłkarze z Ameryki Południowej.

1
37'

John Stones główkował po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu. Przeskoczył wszystkich Brazylijczyków, jednak nie potrafił skierować piłki w światło bramki.

1
1
1
1
1
33'

Akcje indywidualne Brazylijczyków, a Anglicy są wobec nich zbyt statyczni. Przed polem karnym Wyspiarzy szarżował przed momentem Gabriel Jesus i szukał miejsca do oddania strzału.

2
1
1
1
1
30'

Neymar ponownie w centrum wydarzeń. Niecelne uderzenie gwiazdora Paris Saint-Germain i Joe Hart wyłącznie odprowadził futbolówkę wzrokiem poza boisko.

2
1
1
1
1
28'

John Stones potrzebuje pomocy masażystów po pojedynku z Neymarem. Z reguły to kapitan reprezentacji Brazylii cierpi po tego typu zdarzeniach.

3
23'

Niekonwencjonalne zagranie Neymara. Gwiazdor Paris Saint-Germain starał się uruchomić Gabriela Jesusa. Napastnik opanował piłkę, ale stoczyć pojedynku sam na sam z Joe Hartem nie pozwolił mu sędzia asystent. Spalony!

1
18'

Marcus Rashford zdecydował się na indywidualną szarżę. Na skrzydle poradził sobie z przeciwnikiem i zdecydował się na strzał z dystansu. Bez zarzutu interweniował Alisson, konkurent Łukasza Skorupskiego z AS Roma.

17'

Nie wiedzieli jak zamienić atak pozycyjny w sytuację podbramkową przyjezdni z Ameryki Południowej. W końcu futbolówka powędrowała od Daniego Alvesa w kierunku Neymara, którego uprzedził Joe Hart.

1
1
12'

Dwa uderzenia Canarinhos. Na początek Neymar chybił po zbiegnięciu ze skrzydła, a następnie Gabriel Jesus przetestował czujność Joe Harta.

1
1
8'

Anglicy starają się odpowiedzieć Brazylijczykom, którzy mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki na początku spotkania. Piłka miała trafić do Marcusa Rashforda, jednak szybciej interweniował na przedpolu Alisson.

4'

Dani Alves już powstał na równe nogi i był autorem pierwszego strzału w tym spotkaniu. Bramkarz reprezentacji Anglii wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

2'

Pierwsza przerwa w grze spowodowana urazem Daniego Alvesa. Obrońca Paris Saint-Germain ucierpiał wskutek starcia z Jamie Vardy'm.