3
7
11
90+1'

Gol! Strzelił Nikolai Laursen. Po dośrodkowaniu Roberta Skova w pole karne reprezentacji Polski akcję zamknął Nikolai Laursen i skierował piłkę do bramki.

59
90+1'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni wybili piłkę.

10
8
3
1
2
90'

Doliczone cztery minuty.

7
5
2
2
4
89'

Ładny, aczkolwiek niecelny strzał z dystansu oddał Jacob Bruun Larsen.

4
5
3
1
1
88'

Znów świetnie spisał się Kamil Grabara. Bardzo dobry występ bramkarza reprezentacji Polski.

16
5
87'

Polacy umiejętnie oddalają grę od własnego pola karnego.

13
9
1
85'

Robert Gumny ładnie zagrał do Davida Kopacza. Ten oddał już jednak niecelny strzał.

3
3
3
5
83'
82'

Z dystansu niecelnie strzelał Jacob Bruun Larsen.

9
7
3
3
3
80'

Znów spore zamieszanie w polu karnym Biało-Czerwonych. Wyratowali się Polacy, rzut rożny dla Danii, po którym nasi zawodnicy wybili piłkę.

13
6
4
3
4
79'

Gra wznowiona.

8
5
4
6
6
78'

Pomocy medycznej potrzebuje jeden z Duńczyków. Mamy przerwę w grze.

9
8
5
5
5
77'

Polacy cały czas dobrze bronią dostępu do własnej bramki.

20
13
5
3
6
74'

Gol! Strzelił Szymon Żurkowski.

Konrad Michalak podał do Szymona Żurkowskiego. Ten zdecydował się na strzał z około 18 metrów, po którym piłka wpadła do bramki! 3:0 prowadzi reprezentacji Polski!

93
52
23
8
7
71'
11
8
6
5
9
68'

Dania U-21. Schodzi: Jens Thomasen. Wchodzi: Robert Skov.

5
68'

Po dośrodkowaniu Dolberga w polu karnym Biało-Czerwonych doszło do sporego zamieszania. Dobrze spisał się Kamil Grabara, który nie dał się zaskoczyć.

10
4
6
3
3
66'

Jakub Bartosz dośrdkował w pole karne reprezentacji Danii. To była jednak zbyt mocna wrzutka i piłka wyszła poza boisko.

7
5
7
5
6
65'

Z dystansu bardzo mocny, minimalnie niecelnie strzał oddał Mathias Jensen.

8
8
8
5
5
64'

Dania U-21. Schodzi: Mads Pedersen. Wchodzi: Nikolai Laursen.

Mads Pedersen #5
6
4
4
4
6
61'

W polu karnym Biało-Czerwonych dryblował Mikkel Duelund. W ostatniej chwili został jednak zablokowany.

12
7
5
4
4
59'

Z dystansu niecelnie strzelał także Jacob Rasmussen.

12
8
7
6
6
59'

W odpowiedzi na strzał zza pola karnego zdecydował się Kasper Dolberg. Uderzenie zostało zablokowane.

10
9
6
6
7
58'

Z 18 metrów niecelnie strzelał Patryk Dziczek.

7
6
5
6
9
57'

Polacy teraz nieco oddalili grę od własnego pola karnego.

11
9
6
5
4
54'

Groźna akcja Duńczyków. Po zagraniu przed bramkę Biało-Czerwonych niecelnie strzelał Marcus Ingvartsen.

10
12
9
9
9
52'

Dania U-21. Schodzi: Asger Sorensen. Wchodzi: Viktor Tranberg.

8
52'

Pomocy medycznej potrzebował jeden z Duńczyków. Przerwa w grze.

11
11
6
7
6
50'

Ładna akcja Polaków. Na strzał zdecydował się Robert Gumny, lecz było to uderzenie niecelne.

9
10
7
10
9
50'

Duńczycy starają się atakować, Polacy dobrze się bronią.

8
12
5
5
7
47'

Zagranie przed bramkę reprezentacji Polski. Piłkę pewnie złapał Kamil Grabara.

14
10
6
7
6
46'

Początek drugiej połowy.

7
3
7
2
2
45+2'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników reprezentacji Polski.

4
2
3
6
2
45'

Doliczone dwie minuty.

6
2
2
2
4
44'

Kolejny rzut wolny dla reprezentacji Danii. Zza pola karnego znów strzelał Mathias Jensen. Tym razem trafił w mur.

8
6
4
3
4
42'

Z rzutu wolnego z około 20 metrów strzelał Mathias Jensen. Uderzenie było minimalnie niecelne.

7
6
3
3
2
38'

Kontra Polaków, po której w dobrej sytuacji znalazł się Tomczyk. Jego strzał został jednak zablokowany.

5
6
2
2
2
38'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Biało-Czerwonych. Polacy zdołali wybić piłkę.

6
7
4
5
3
35'

Duńczycy nie mają wiele miejsca na rozegranie piłki. Dobrze bronią się Polacy.

9
10
6
3
3
33'

Gra toczy się głównie na połowie Biało-Czerwonych.

7
5
5
6
8
29'

Gra toczy się przed naszym polem karnym. Polacy skupieni na defensywie.

5
3
3
9
4
27'

Duńczycy starają się atakować i rozgrywają piłkę. Polacy czekają na błędy rywala.

9
3
3
3
3
24'

Gol! Strzelił Paweł Tomczyk.

2:0 dla reprezentacji Polski! Victor Nelsson zagrywał piłkę do własnego bramkarza, ten w nią nie trafił i nie zdołał jej wybić! Chwilę później do pustej bramki skierował ją Tomczyk!

67
40
16
7
10
22'

Z dystansu strzelał Mikkel Duelund. To było uderzenie niecelne.

10
6
4
6
6
21'

Będzie rzut wolny dla reprezentacji Danii i okazja na dośrodkowanie w pole karne Biało-Czerwonych.

5
5
4
4
8
19'

Duńczycy przy piłce. Polacy czekają na błąd rywala.

8
3
5
3
5
15'

Gol! Strzelił Konrad Michalak.

1:0 dla reprezentacji Polski! Konrad Michalak otrzymał dobre podanie od Bochniewicza, przyjął sobie piłkę i pokonał bramkarza po strzale z około 15 metrów!

74
47
15
6
6
14'

Dobra akca reprezentacji Polski. Na strzał z około 16 metrów zdecydował się Sebastian Szymański. Daniel Iversen nie dał się zaskoczyć.

6
3
5
4
5
12'

Świetną okazję mieli piłkarze reprezentacji Danii. Znakomite podanie otrzymał Marcus Ingvartsen, przed sobą miał tylko bramkarza, lecz strzelił obok bramki.

6
4
4
4
6
10'

5
3
4
3
4
9'

Wymiana piłki. Kolejna chwilowa przerwa w grze.

6
4
3
3
3
6'

Duńczycy rozgrywają piłkę. W tej chwili spokojne tempo meczu.

4
3
3
4
7
3'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z Duńczyków.

6
5
6
4
6
2'

Ogromne zamieszanie pod bramką reprezentacji Polski. Dobrze spisał się jednak Kamil Grabara, asekurował go także Jakub Bartosz.