1:3
Zakończony
Brazylia
90+2'

Alex Sandro pozostawiony bez opieki w polu karnym Japonii, dostał idealne dośrodkowanie, tyle że nie przymierzył głową w światło bramki. Powinien się bardziej postarać obrońca Juventusu.

6
4
4
3
5
90'

Doliczone minimum 5 minut.

8
4
7
5
5
87'

Znów piłka w bramce Brazylii po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu. Humorystycznie bronią Canarinhos w takich sytuacjach. Tym razem mieli szczęście, że sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

2
4
2
3
2
86'
ZMIANA

Japonia. Schodzi: Yosuke Ideguchi. Wchodzi: Wataru Endo.

1
85'

Japonia próbuje atakować do końca, jednak najgroźniejsza jest po stałych fragmentach, a tych ostatnio nie ma. W poprzeczkę trafiła z rzutu wolnego, a gola honorowego zdobyła po dośrodkowaniu z rożnego.

2
2
2
2
2
81'
ZMIANA

Japonia. Schodzi: Yuya Osako. Wchodzi: Kenyu Sugimoto.

Kenyu Sugimoto #9
5
4
2
2
2
80'
ZMIANA

Brazylia. Schodzi: Giuliano. Wchodzi: Renato Augusto.

4
1
1
1
1
80'

Giuliano próbował strzelić na wślizgu po dośrodkowaniu Douglasa Costy. Uciekła piłka testowanemu dziś pomocnikowi reprezentacji Brazylii.

5
4
3
2
2
78'

Trwają ostatnie minuty rywalizacji, a w nich bez sytuacji podbramkowych.

2
1
1
1
1
75'

Pozmieniali selekcjonerzy i wybili swoich podopiecznych z rytmu. Kwadrans do końca meczu towarzyskiego i kibice chętnie zobaczą jeszcze kilka ataków.

2
2
1
2
1
71'
ZMIANA

Brazylia. Schodzi: Willian. Wchodzi: Taison.

2
1
1
1
1
71'
ZMIANA

Brazylia. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Douglas Costa.

3
2
2
2
1
70'
ZMIANA

Japonia. Schodzi: Genki Haraguchi. Wchodzi: Takashi Inui.

70'
ZMIANA

Japonia. Schodzi: Makoto Hasebe. Wchodzi: Ryota Morioka.

68'

Neymar sam wykonał rzut wolny. Strzał Brazylijczyka metr, może dwa ponad poprzeczką i Eiji Kawashima nie musiał interweniować.

6
6
3
3
2
66'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Neymarze otrzymał Hiroki Sakai.

3
1
1
1
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomoaki Makino. Asystował mu Yosuke Ideguchi.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tomoaki Makino wspiął się po plecach Jemersona do piłki i główkował na 1:3. Japonia ma gola i chce więcej!

17
59'
ZMIANA

Brazylia. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Alex Sandro.

4
4
3
2
2
58'
ZMIANA

Brazylia. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Diego Souza.

Diego Souza #25
4
2
3
2
2
58'

Żółtą kartkę za ostry faul na Neymarze otrzymał Yosuke Ideguchi.

Japonia
3
2
3
2
1
57'

Żółtą kartkę za uderzenie przeciwnika w ferworze walki otrzymał Neymar.

Brazylia
5
4
3
3
2
54'

Żółtą kartkę za symulowanie otrzymał Genki Haraguchi.

3
3
3
3
3
53'

Cassio nie nudzi się tak jak w pierwszej połowie Alisson. Japonia jest częściej w polu karnym przeciwnika i bramkarz Corinthians Sao Paulo musi uważać.

3
2
2
2
2
50'

Odzyskali piłkę Brazylijczycy. Atak pozycyjny to ich najlepsza broń do studzenia impetu Azjatów.

4
2
2
2
4
48'

Takuma Asano nie próżnuje od momentu wejścia na boisko. Oddał już niecelne uderzenie, a także wywalczył rzut rożny dla reprezentacji Japonii. Muszą zwrócić uwagę na zmiennika Canarinhos.

4
2
2
2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

3
2
2
2
2
46'
ZMIANA

Japonia. Schodzi: Yuya Kubo. Wchodzi: Takuma Asano.

Yuya Kubo #11
4
2
2
2
1
46'

12:35

Neymar strzelił gola z rzutu karnego. Miał też drugą jedenastkę, której nie wykorzystał.

8
5
6
5
6
Czy Japonia odpowie minimum golem po przerwie?
4
45'

Doliczone 2 minuty.

4
3
3
4
3
44'

Neymar sam na sam z bramkarzem, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego i wszystko, co wydarzyło się później, nie ma znaczenia. W tej sytuacji decydowały milimetry.

3
5
3
3
3
40'

Jeszcze kilka minut do przerwy. Brazylia kombinuje coś na obrzeżach pola karnego z myślą o zdobyciu jeszcze jednego gola.

3
3
3
3
3
38'

Gabriel Jesus i zwycięstwo Brazylii jest prawie pewne!

7
6
5
6
6
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Danilo.

Przeniesienie gry na połowę Japonii zaowocowało trzecim golem! Po płaskim wstrzeleniu Danilo obrońcom urwał się Gabriel Jesus i z bliska trafił do bramki Eiji Kawashimy.

23
15
7
7
8
32'

Dostali ostrzeżenie Canarinhos, że faulowanie blisko własnego pola karnego może mieć przykre konsekwencje. W tej sytuacji przenieśli grę na połowę Japonii.

6
4
5
5
4
30'

Maya Yoshida mógł zrehabilitować się za sprokurowanie rzutu karnego! Piłka po uderzeniu defensora z rzutu wolnego uderzyła z wysoką prędkością w poprzeczkę bramki Brazylii.

7
7
4
4
5
28'

Brazylia pozwala rozgrywać Japończykom. Nie ma to dobrego wpływu na widowisko. Jedyne, co wywalczyli formalni gospodarze to rzut wolny blisko linii pola karnego.

5
4
4
6
5
25'

20 tysięcy kibiców ogląda na żywo mecz jednego z pretendentów do wygrania mundialu.

3
3
4
3
4
23'

Japonia ma problem z przeprowadzeniem ataku zakończonego celnym strzałem. Brazylia kontroluje wydarzenia na murawie i nie pozwala na wiele przeciwnikom.

4
3
3
3
3
20'

Marcelo zapewnił Canarinhos dwubramkową przewagę.

12
8
6
6
7
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcelo.

Eiji Kawashima nie cieszył się długo z obronienia rzutu karnego. Minutę później Marcelo huknął ile sił w stopie na 2:0. Perfekcyjne uderzenie zza szesnastki!

Brazylia
28
17
11
8
8
17'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Neymar!

Najdroższy zawodnik świata nie wykorzystał rzutu karnego. Doskonale wyczuł intencję Neymara bramkarz reprezentacji Japonii.

Brazylia
15
18
15
14
16
16'

Ponownie rzut karny dla Brazylii. Tym razem po faulu Hotaru Yamaguchiego na Gabrielu Jesusie.

5
5
5
4
5
14'

Po zmianie wyniku dwa ataki Japonii, ale nie zakończone celnym uderzeniem. Alisson dotychczas z jedną interwencją na koncie, poza własnym polem karnym.

4
3
3
3
3
12'

Neymar rozpoczął strzelanie w pierwszym kwadransie. Nie byłoby tego gola bez technologii VAR.

11
5
3
3
6
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar.

Neymar wyprowadził Brazylię na prowadzenie pewnym strzałem z rzutu karnego. Gwiazdor Paris Saint-Germain zmylił bramkarza już przed dotknięciem piłki.

Brazylia
30
15
9
9
11
9'

Żółtą kartkę za faul w polu karnym na Fernandinho otrzymał Maya Yoshida.

5
4
4
5
4
7'

Eiji Kawashima wyszedł w powietrze, wystraszył wszystkich Brazylijczyków i wypiąstkował dośrodkowanie z rzutu rożnego.

4
3
3
4
4
5'

Alisson wybiegł kilkanaście metrów poza własne pole karne, żeby zatrzymać podanie z głębi pola w kierunku Yuyi Osako. Dobra decyzja klubowego konkurenta Łukasza Skorupskiego.

3
3
3
4
4
3'

Podanie na wolne pole od Neymara do Giuliano. W ostatnim momencie zablokował strzelca Yuto Nagatomo i po pierwszym, niebezpiecznym ataku Brazylia ma korner.