2
3
3
88'

Amerykanie cały czas starają się zdobyć zwycięską bramkę. Portugalczycy szans szukają w nielicznych kontrach.

2
1
1
1
2
84'

USA. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Alejandro Bedoya.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Weston McKennie #9
3
81'

Portugalia. Schodzi: Goncalo Guedes. Wchodzi: Rony Lopes.

80'

Ponownie przycisnęli Amerykanie. Przed szansą znalazł się Williams, ale z pola karnego uderzył niecelnie.

1
1
2
77'

USA. Schodzi: Charles Sapong. Wchodzi: Dom Dwyer.

1
77'

Mocny strzał z dystansu Antunesa  z dużymi problemami na raty obronił Hamid.

1
1
1
1
1
72'

Beto w przedziwny sposób interweniował. Zderzenie na przedpolu z rywalem niczym starcie dwóch karateków. Sędzia nie zareagował. Niezbyt często spotykana sytuacja na boiskach.

1
1
1
1
1
68'

Po rogu do piłki doszedł Goncalo Paciencia i po raz drugi w meczu piłka trafiła w poprzeczkę!

1
1
1
1
1
64'

W końcu piłką dłużej zaczęli operować Portugalczycy. Gospodarze jednak nie potrafią powaniej zagrozić Amerykanom.

1
1
1
1
1
62'
1
1
1
1
1
62'

Portugalia. Schodzi: Bruma. Wchodzi: Bernardo Silva.

1
1
1
1
1
61'

Sprzed pola karnego słabo i niecelnie uderzył Goncalo Paciencia.

2
59'

USA. Schodzi: Juan Agudelo. Wchodzi: Lynden Gooch.

Juan Agudelo #10
1
1
1
1
1
59'

USA. Schodzi: Eric Lichaj. Wchodzi: Jorge Villafana.

Jorge Villafana #14
1
1
1
1
1
57'

Z pola karnego wprost w ręce bramkarza uderzył Bruma. W końcu odpowiedzieli gospodarze.

1
1
1
1
1
55'

A po rogu do własnej bramki piłki omal nie wbił jeden z Portugalczyków. Futbolówka zatrzymała się na poprzeczce!

3
1
1
2
1
54'

I znowu Beto. Tym razem bramkarz na róg sparował uderzenie "fałszem" Erica Lichaja.

1
1
1
1
1
52'

Beto! Cóż on zrobił! Dośrodkowanie z lewej strony, kiks obrońcy i głową z pięciu metrów uderzał Adams. Bramkarz zdołał jednak wybić piłkę na róg!

1
2
52'

Cały czas przeważają goście, ale wciąż nie potrafią sobie stworzyć okazji do ponownego wyjścia na prowadzenie.

48'

Żwawiej po zmianie stron na boisku poruszają się Amerykanie. Goście zaczęli grać to co prezentowali do momentu straty gola.

2
1
1
1
1
46'

Gramy po przerwie!

3
2
1
46'
46'

USA. Schodzi: Ethan Horvath. Wchodzi: Bill Hamid.

Bill Hamid #19
Ethan Horvath #1
1
46'
1
1
1
1
1
46'

USA. Schodzi: John Anthony Brooks. Wchodzi: Cameron Carter-Vickers.

Cameron Carter-Vickers #20
1
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty, a na boisku Horvath ofiarną interwencją uratował zespół.

1
1
1
1
1
44'

Po wrzutce z rogu piłka w bramce Portugalii po strzale Brooksa, ale sędzia chwilę wcześniej przerwał grę odgwizdując faul w ataku.

1
1
1
1
1
39'

Ależ zmarnowali wyborną okazję gospodarze. Po stracie przed polem karnym Portugalczycy wyszli 3 na 1, ale Pereira pospieszył się i uderzył wprost w bramkarza, który wcześniej... podał mu piłkę.

1
1
2
1
1
38'

Kiks bramkarza wybił z rytmu gości. Piłkarze USA wciąż nie potrafią pozbierać się po stracie gola.

1
1
1
35'

Tym razem Horvath nie pomylił się. Sprzed pola karnego uderzył Fernandes, wprost w ręce bramkarza.

2
2
1
34'

Portugalia na wyrównanie nie zasłużyła, ale dzięki bramce dostała wiatru w skrzydła i atakuje.

2
1
1
1
31'

Gol! Strzelił Lucio Antunes. Asystował mu Manuel Fernandes. Cóż za błąd bramkarza gości! Fernandes dalekim podaniem na lewo do Antunesa, ten chciał mocno dośrodkować z pierwszej piłki. Wyszedł mu strzał, który spokojnie powinien złapać Horvath. Tymczasem piłka uciekła mu i pomiędzy nogami wtoczyła do bramki. Kuriozalna bramka! 1:1!

10
5
3
1
7
30'

Wróciliśmy do gry. A na boisku wciąż lepsze wrażenie sprawiają goście.

1
1
1
1
1
28'

Williams i Acosta... zderzyli się. Obaj potrzebują pomocy swoich medyków. Ucierpiały głowa i bark.

4
4
4
4
4
27'

Piłkarze USA wysoko atakują gospodarzy i ci zaczynają się gubić.

1
2
2
3
24'

Po objęciu prowadzenia wciąż więcej z gry mają goście.

1
1
1
2
3
21'

Gol! Strzelił Weston McKennie. Asystował mu Charles Sapong. Gol dla USA wisiał w powietrzu. Lewą stroną ruszył Sapong, dograł do McKennie, a ten płaskim strzałem  ok. ośmiu metrów pokonał Beto. Bramkarz i obrońcy powinni w tej sytuacji zrobić dużo więcej. 0:1!

5
20'

Po dograniu z lewej strony z kilku metrów uderzał Adams. Bramkarz pewnie interweniował.

1
1
20'

Z dystansu mocno, ale daleko od słupka uderzył Acosta.

2
1
17'

Składna akcja Portugalczyków zakończona kiksem Brumy, który znalazł się kilka metrów przed bramką!

2
1
1
1
14'

Wydawało się, że mistrzowie Europy zaczynają łapać swój rytm. Goście jednak poukładali grę w tyłach i to oni zaczynają przeważać.

2
1
2
1
10'

Portugalia. Schodzi: Pepe. Wchodzi: Neto.

6
1
3
2
5
10'

Pepe już nie wróci na boisko. Kapitańską opaskę oddał już koledze.

3
1
1
2
9'

Problemy ze stopą ma Pepe. Kapitan Portugalczyków jest opatrywany.

4
2
1
4
1
8'

W końcu pokazali się gospodarze. Dośrodkowanie w pole karne, ale obrońca gości w ostatnim momencie wybił piłkę.

2
4
1
1
1
5 '

Cały czas więcej z gry mają goście, Portugalia póki co nie znalazła się z piłką w polu karnym USA.

1
1
1
1
2
2'

Od początku w ataku gocie. Strzał Acosty, po stacie piłki przez Portugalczyków, przeleciał wysoko ponad bramką.