Już 2:2. Harry Maguire nie daje szans bramkarzowi.

10
12
13
komentarz

Ponownie goście, bo wprowadzany jest nowy system strzelania rzutów karnych. Yaya Toure zupełnie zmylił Hamera - 1:2.

27
19
13
11
16
komentarz

Ilkay Gundogan pięknie strzela podcinką - 1:1.

32
20
12
11
18
komentarz

Christian Fuchs lewą nogą pewnie w górny róg - 1:0.

7
120'

Celny strzał Toure z 25 metrów, ale Hamer "przytulił" piłkę.

9
5
3
2
3
118'

Odważny rajd Maguire'a środkiem boiska i centra na nogę Vardy'ego. Uderzenie wolejem jest jednak nieczyste i piłka u bramkarza.

1
4
1
116'

Starcie Vardy'ego z Danilo w polu karnym gości. Napastnik padł na murawę dość przekonująco, ale sędzia tym razem nie zaregował.

2
2
4
2
3
116'

Soczysta piłka posłana z prawego skrzydła w pole karne Manchesteru, ale Bravo pewnie piąstkuje.

2
2
1
3
1
113'

Dynamiczna szarża Gray'a lewą stroną pola karnego, ale tym razem Walker nie fauluje i tylko korner.

1
1
110'

Zasakakujące uderzenie z 25 metrów oddał Ołeksandr Zinczenko... nad poprzeczką.

2
108'

Dobre podanie Fuchsa z lewej strony boiska na 16. metr. Shinji Okazaki pobiegł środkiem na przebój, ale czyściutko obrona Obywateli.

1
1
1
1
106'

Przed nami ostatni kwadrans biegania po boisku.

3
1
105+1'

Celny strzał nad murem w wykonaniu Yaya Toure, ale Hamer pofrunął w prawy róg i złapał piłkę.

1
1
1
105'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire. Faul przerywający kontrę.

Leicester City
1
102'

Ależ błąd! Wykopując piłkę Bravo trafia w atakującego go Vardy'ego, ale piłka przelatuje obok słupka.

2
1
99'

Niecelnie głową uderzał na dalszym słupku Harry Maguire.

2
1
98'

Zakotłowało się w polu karnym gości, ale w kluczowym momencie Mahrez zamiast strzelać podawał "do nikogo".

1
1
1
96'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker. "Symulka" kończy się kartką.

Manchester City
2
3
94'

Poślizgnął się Danilo, ale mu się upiekło. Shinji Okazaki przy normalnym poziomie koncentracji powinien przejąć piłkę i popędzić na bramkę. Japończyk może żałować swojego gapiostwa.

1
91'

Początek dogrywki.

2
2
1
1
1
90+8''

Żółtą kartkę otrzymał Danilo. Komentowanie decyzji sędziego.

6
2
2
3
5
90+7''
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamie Vardy.

Grali do końca i dopięli swego! Bravo wyczuł strzelca, ale strzał był zbyt precyzyjny.

20
12
7
7
24
90+6'

Rzut karny dla gospodarzy! Walker zahaczył w polu karnym Gray'a!

3
2
4
2
11
90+3'

Leicester zepchnął rywali na własną połowę. Gdzieś w powietrzu czuć zapach wyrównania i dogrywki.

2
90+1'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: Tom Dele-Bashiru.

wchodzi Wchodzi
Tom Dele-Bashiru #72
schodzi Schodzi
1
1
90'

Jesteśmy w szoku. Sędzia doliczył 8 minut.

2
2
10
2
2
90'

Gorąco pod bramka Manchesteru! Mahrez zagrywa wzdłuż bramki, ale Gray i Vardy nie sięgneli futbolówki.

1
1
88'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Lukas Nmecha.

Lukas Nmecha #43
1
1
86'

Medycy na murawie. W polu karnym Leicester City leży Phil Foden.

1
85'

Foden zagrał przed bramkę spod linii końcowej, ale obrońcy gospodarzy dobrze przyblokowali Jesusa.

1
82'

Riyad Mahrez w swoim stylu radzi sobie z rywalem na prawej flance. Mocne wstrzelenie piłki do zamykającego akcję Okazakiego, ale Japończyka ofiarną interwencją uprzedził Bravo.

1
81'
ZMIANA
81'

Akcja rezerwowychCentra Mahreza i strzał głową Vardy'ego... metr obok lewego słupka.

1
78'

Przerwa w grze. Zderzenie głowami Vardy'ego z Mangalą. Obrońca Manchesteru City zalał się krwią.

1
77'

Diaz wymienił kilka podań z Silvą. Mocne wstrzelenie piłki przed bramkę, ale piłka wraca do Portugalczyka niczym bumerang.

1
75'

Bardzo brzydki fragment meczu.

1
73'

Centra Gundogana z prawego skrzydła, ale Gabriel Jesus niecelnie uderzył głową.

1
71'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Ben Chilwell. Wchodzi: Demarai Gray.

68'

Brahim Diaz pobiegł lewym skrzydłem i między nim, a Hamerem nie było już żadnego z rywali. Sędzia jednak przerwał grę... pomocnik wygarnął piłkę już zza linii bocznej.

1
1
64'

Mangala staranował Okazakiego 30 metrów przed bramką Bravo. Mahrez krótko podał do Maguire'a, ale strzał obrońcy trafił w obrońcę.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Ilkay Gundogan. Kara za symulowanie.

3
1
1
61'

Bernardo Silva wykorzystał błąd Fuchsa i popędził na bramkę Hamera. Strzał z ostrego kąta przeleciał jednak wzdłuż linii bramkowej... chyba, że to było podanie.

1
59'

Długie podanie na wolne pole do Mahreza, ale Claudio Bravo wybiegiem poza pole karne wyjaśnia sytuację.

1
58'

Nerwowa reakcja bramkarza gości i od razu zaatakowali wysokim pressingiem gospodarze. Mało brakowało, a skończyłoby się dla przyjezdnych tragedią.

1
57'
ZMIANA
57'
ZMIANA
54'

Prostopadłe podanie do Jesusa, ale ten ściągany za koszulkę przez Dragovicia pada na murawę tuż przed polem karnym. Decyzja arbitra jest trochę dziwna - to napastnik Manchesteru City faulował.

1
53'

Tampony w nosie Chilwella, który oberwał w jednym z powietrznych starć. Dalsza jego gra nie jest jednak zagrożona.

51'

Ben Chilwell uderza głową z 15 metrów. Pomocnikowi przeszkodziła wysoko uniesiona noga Jesusa... jakkolwiek to brzmi.

50'

Daleki wyrzut piłki z autu Fuchsa, strącenie Maguire'a, ale na dalszym słupku był tylko Oluwatosin Adarabioyo.

49'

Rwana gra po przerwie. Faule w środku boiska, więc sędzia co chwila używa gwizdka.

46'

Zaczynamy II połowę.

45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
1
1
1
44'

Dwa groźne dośrodkowania przed bramkę Manchesteru City. Najpierw z prawej flanki Marc Albrighton, a następnie z lewej Christian Fuchs. Strzałów jednak nie było.

1
1
1
41'

Złe wybicie nogą przez Bravo i piłka pod nogą Iheanacho. Były piłkarz Manchesteru City uderzył z 20 metrów, ale futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

1
2
1
1
1
40'

Mocna centra do nabiegającego na piłkę Maguire'a, ale Bravo świetnie piąstkuje.

1
38'

Ilkay Gundogan gra dzisiaj wreszcie na miarę oczekiwań. Przed momentem na wielkim luzie założył "siatkę" Chilwellowi.

34'

Jakby na zaprzeczenie naszych słów świetna szansa przed Kelechi Iheanacho. Nigeryjczyk płasko uderzył z 15 metrów, ale fanatstycznie broni Claudio Bravo.

33'

Lisy dzisiaj zupełnie bezradne w ofensywie. Długa piłka "na aferę" to wszystko na co przez ponad 30 minut stać jest gospodarzy. Tymczasem Obywatele swobodnie wymieniają podania, cierpliwie zdobywając teren.

1
1
29'

Phil Foden mocno wstrzelił piłkę wzdłuż pola karnego, ale żaden z jego kolegów jej nie sięgnął.

26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Ilkay Gundogan.

Świetne, dynamiczne wejście środkiem boiska i niesygnalizowane podanie na prawą stronę pola karnego. Silva płaskim strzałem wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem.

19
12
12
5
6
25'

Centra na dalszy słupek i "główka" Maguire'a... metr nad celem.

1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Kelechi Iheanacho. Napastnik Lisów brutalnie zaatakował Bravo. Bramkarz gości interweniował poza obrębem pola karnego.

22'

Oluwatosin Adarabioyo pozostawiony bez opieki 5 metrów przed bramką Leicester City. Oj, bardzo źle złożył się do stgrzału głową i fatalnie chybił.

20'

Niesygnalizowany lob Gundogana! Ben Hamer z pomocą poprzeczki przenosi piłkę nad bramką.

2
17'

Kontra gospodarzy, ale Mangala wygrał walkę o piłkę z Okazakim. Po chwili zablokowane dośrodkowanie Albrightona z prawej flanki.

1
15'

Hamer wybiegł do piłki na 15. metr, ale nie zrozumiał się z obrońcą i zamiast chwytu oddał ją przeciwkom. Futbolówka u Gundogana, ten strzela, ale gospodarzy ratuje Harry Maguire.

1
14'

Wreszcie coś! Bernardo Silva oszukał rywala na prawej stronie boiska, świetnie przyjął piłkę ruszył w kierunku bramki i uderzył. Ben Hamer odbija piłkę!

1
12'

Jeszcze 15 minut podobnej gry i zaczniemy ziewać... oj słabiutko to wygląda.

2
1
1
1
1
10'

Diaz wygrał walkę o piłkę z Amartey'em na lewej stronie boiska, ale nie wiedząc czemu nie zdecydował się na centrę w pole karne.

7'

Kelechi Iheanacho odebrał piłkę na połowie gości, ale błyskawicznie doskoczyli do niego rywale i nie był w stanie nic zdziałać.

1
6'

Bernardo Silva ruszył dynamicznie prawym skrzydłem, ale zagranie piętą było bardziej pod publiczkę niż z korzyścią dla zespołu... piłka na aucie.

1
3'

Pierwsze minuty zupełnie bez emocji. Goście wymieniają podania na własnej połowie, ale piłka jeszcze ani razu nie gościła pod żadną bramką.