5
9
87'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Ousmane Dembele.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do siatki z główki trafił zupełnie niepilnowany Rakitić!

69
29
17
7
12
86'

Ivan Rakitić starał się trafić do siatki piętką, ale został przyblokowany.

7
1
3
3
4
81'

W strzałach 16:3 dla Barcelony.

21
9
8
3
4
80'

To mogła być najpiękniejsza bramka tego wieczoru! Luis Suarez zauważył wysuniętego golkipera i z 40 metrów uderzył tuż obok słupka!

6
4
5
6
6
74'

Odważna próba Rakiticia. Z ponad 30. metrów Chorwat jednak wyraźnie przestrzelił.

3
1
2
3
4
72'

Barca znów atakuje! Jose Manuel Arnaiz dostał bardzo dobrą piłkę w pole karne i strzelił w boczną siatkę. Było blisko!

5
3
1
1
2
69'

Ależ pokazał się Ousmane Dembele! Francuz przeprowadził świetny rajd, minął dwóch zawodników, ale został zablokowany. Wydaje się, że zawodnik mógł podawać do lepiej ustawionego Luisa Suareza.

8
5
6
7
5
68'

Luis Suarez tym razem zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego. Piłka wylądowała w rękawicach golkipera.

3
1
1
1
4
67'

Nelson Semedo dograł z prawego skrzydła, a Luis Suarez z powietrza uderzył nad bramką.

2
1
4
4
63'

Groźna okazja dla Celty! Maximiliano Gomez świetnie minął w polu karnym Vermaelena, ale rewelacyjny powrót zanotował Nelson Semedo, który zażegnał niebezpieczeństwo.

7
1
1
1
4
63'
60'

Sytuacja na boisku trochę się uspokoiła. FC Barcelona całkowicie kontroluje wydarzenia boiskowe.

3
2
1
59'
14
7
8
9
6
57'

Celta Vigo. Schodzi: Pione Sisto. Wchodzi: Brais Mendez.

6
2
1
1
1
53'

Trwają ataki Barcelony. Kibice na Camp Nou mogą spodziewać się kolejnych bramek dla gospodarzy.

12
5
49'

Jasper Cillessen zauważył zupełnie niepilnowanego na połowie Celty Luisa Suareza, ale Urugwajczyk nie zdołał skutecznie dograć w polu karnym do Andre Gomesa.

2
4
5
46'

Początek drugiej połowy!

5
6
2
46'
46'
46'
45'

Luis Suarez znów trafił do siatki, ale znów sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Tym razem słusznie.

7
4
5
6
6
43'

Nieudana próba przewrotki w wykonaniu Iago Aspasa.

5
5
4
4
4
39'

Trochę spokoju na Camp Nou. FC Barcelona długo rozgrywa piłkę. Przypomnijmy, że Celta Vigo, jeśli chce awansować do ćwierćfinału, musi choćby zremisować z Katalończykami.

7
4
2
2
3
34'

FC Barcelona dalej w natarciu! Lionel Messi uderzał już na bramkę z dogodnej pozycji, lecz w ostatniej chwili jeden z graczy Celty wybił mu piłkę sprzed nogi.

13
5
5
4
6
31'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Celta Vigo na kolanach! Pione Sisto chciał dograć do bramkarza, ale zaliczył asystę przy golu Luisa Suareza! Ależ prezent dla Urugwajczyka.

83
48
22
10
13
28'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Lionel Messi. NOKAUT! Messi odwdzięczył się Albie za dwie asysty! Argentyńczyk dograł z głębi pola w "szesnastkę", a boczny defensor po wślizgu trafił do siatki!

89
54
22
11
13
26'

Luis Suarez mógł strzelić pięknego gola! Urugwajczyk uderzył przewrotką z 5. metrów, ale spudłował.

12
9
10
5
6
24'

W końcu groźna sytuacja w wykonaniu Celty Vigo. W polu karnym Barcy w ostatniej chwili zablokowany został Iago Aspas.

8
4
4
2
4
22'

Trwa napór Barcelony! Andres Iniesta silnie uderzył nad poprzeczką z linii pola karnego. Celta Vigo w poważnych tarapatach.

13
6
5
3
2
21'

Luis Suarez trafił do siatki, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Fatalny błąd arbitra liniowego.

5
4
6
10
28
21'

Ivan Rakitić huknął jak z armaty z dystansu, ale piłka znacznie minęła słupek bramki Celty Vigo.

7
8
7
5
5
16'

W tej chwili FC Barcelona prowadzi w dwumeczu 3:1. Celta Vigo potrzebuje dwóch bramek do awansu.

14
8
5
5
4
15'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba.

Kolejna akcja na linii Alba - Messi i mamy już 2:0! Argentyńczyk podał na lewą stronę pola karnego do Hiszpana, ten od razu odegrał mu piłkę na 15. metr, a najlepszy gracz Barcelony niemalże skopiował swój strzał przed kilku minut.

107
63
28
12
14
13'

Napór Barcelony przyniósł skutek już w 13. minucie! Jordi Alba dograł na 15. metr, a z Messi po uderzeniu z pierwszej piłki po rękach golkipera trafił do siatki.

111
73
24
13
15
10'

Lionel Messi dostał kapitalne podanie od Luisa Suareza, ale sam zagrał wprost pod nogi rywala. Po chwili Argentyńczyk odebrał jeszcze piłkę i uderzył po ziemi z dystansu w bramkarza.

12
5
4
5
2
6'

Lionel Messi mógł ruszyć do sytuacji sam na sam, jednak źle zabrał się z piłką i dogonili go rywale. Argentyńczyk z trzema piłkarzami na plecach zdołał jeszcze odegrać do Luisa Suareza, który został zablokowany.

10
5
4
10
4
2'

Pierwszy rajd Messiego. Argentyńczyk upadł w polu karnym, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

13
10
9
8
24
21:13

Co ciekawe, Celta Vigo jest jedyną ekipą, która od września 2017 roku nie przegrała na Camp Nou - w lidze ekipa z Galicji zremisowała na tym stadionie 2:2. Taki wynik dzisiaj, dałby jej awans do ćwierćfinału Pucharu Króla.

6
6
6
4
12
Kto awansuje do ćwierćfinału Pucharu Króla?