2
2
2
88'

Jeszcze jeden atak paryżan prawym skrzydłem, ale Hiroki Sakai lekko zmienił tor lotu piłki, co zmyliło Cavaniego.

85'

Na boisku już niewiele się dzieje. Goście pogodzeni z pożegnaniem z rozgrywkami, a gospodarze wiedzą jak trudny mecz przed nimi. Oszczędzają już siły na rewanż z Realem Madryt w Lidze Mistrzów.

81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Julian Draxler.

Obrona gości jeszcze nie doszła do siebie. Kilka szybkich i chytrych podań kończy mocny strzał Urugwajczyka w długi róg.

Paris Saint-Germain
15
8
3
2
3
79'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Thomas Meunier. Wchodzi: Adrien Rabiot.

77'

Lucas Ocampos celnie uderzył zza paryskiej "szesnastki", ale Kevin Trapp spokojnie zatrzymał piłkę.

74'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Lassana Diarra.

2
1
1
1
1
74'
ZMIANA
71'

Bardzo niecelny strzał Pastore z 30 metrów.

1
67'

Gospodarze nadal cisną. Przed momentem swojego trzeciego gola strzałem z daleka szukał Angel di Maria, ale tym razem poniosła go fantazja.

2
65'

Niesamowity refleks Mandandy! Bramkarz gości obronił strzał głową Cavaniego z kilku metrów.

1
1
62'

Ulala! Marco Verratti miękko wrzucił piłkę na 11. metr, gdzie przewrotką publiczność zachwycił Julian Draxler. Od cudownego gola dzieliło gospodarzy kilkadziesiąt centymetrów.

1
2
1
58'
ZMIANA

Ol. Marsylia. Schodzi: Luiz Gustavo. Wchodzi: Boubacar Kamara.

2
56'

Jedni i drudzy szybko przedostają się pod bramkę rywali, ale gorzej jest ze strzałami.

53'
ZMIANA
52'

Tuż obok bramki uderzył Florian Thauvin. Wszyscy spodziewali się centry, a tymczasem ofensywny pomocnik zaskoczył i pomylił się nieznacznie.

1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel di Maria.

Gol tuż przed przerwą, trafienie tuż po! Berchiche dograł z lewego skrzydła, Aymen Abdennour skiksował, a Argentyńczyk wykorzystał ten błąd.

19
10
1
3
2
47'

Pastore świetnie wchodzi w mecz. Skuteczny drybling na małej przestrzeni i dobre podanie z lewego skrzydła do Cavaniego. Urugwajczyk jednak źle przyjmował piłkę w polu karnym rywali.

46'
ZMIANA
46'

Początek II połowy.

1
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Julian Draxler.

Piękny strzał prawą nogą zza pola karnego. Piłka musnęła jeszcze Ramiego i zaskoczyła Mandandę.

19
11
5
5
7
45'

Jeden, drugi, trzeci... i tyle. Widowiskowy drybling Mbappe kończy się na czwartym rywalu.

1
1
1
1
1
42'

Przerwa w grze. Bez kontaktu z rywalem na murawę padł Luiz Gustavo. Wygląda na problem mięśniowy.

2
3
2
40'

Źle wykonany stały fragment i kontra gości. Clinton N'Jie był już w polu karnym, ale przegrał fizyczną walkę z Verrattim.

2
1
1
37'

Najwyższej klasy parada bramkarska, a w roli głównej Steve Mandanda. "Pofrunął" niczym pantera i zbił piłkę na rzut rożny po precyzyjnym strzale di Marii.

3
2
1
35'

Thauvin spróbował technicznego strzału z 25 metrów, ale piłka przeleciała nad spojeniem słupka z poprzeczką.

1
1
32'

Przewaga po stronie paryżan, ale akcje gospodarzy kończą się najczęściej w okolicach 30. metra od bramki Mandandy.

31'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Clinton N'Jie. Faulowany Motta.

Olympique Marsylia
3
28'

Mecz się zaostrzył, ale sędzia nadal nie sięga do kieszeni. W naszym odczuciu już kilka kartek powinien pokazać.

1
1
1
1
1
26'

Abdennour zagrał ręką przy próbie wybicia piłki głową z własnego pola karnego. Cavani protestuje, ale "jedenastki" nie ma. Sędziowie siedzący przy monitorach również nie widzieli przekroczenia przepisów.

1
1
23'

Rami z piłką 5 metrów przed bramką PSG! Błyskawicznie doskoczyli do niego defensorzy i nie mógł oddać strzału.

22'

Postraszyła Marsylia. Clinton N'Jie uciekł prawym skrzydłem i znalazł w polu karnym Thauvina. Ten jeszcze próbował zgrywać, ale połapali się obrońcy gospodarzy.

1
1
1
1
1
20'

Lucas Ocampos wycięty równo z trawą przez Kimpembe przed polem karnym gospodarzy. Florian Thauvin dośrodkował na 7. metr, ale tam kolegów wspomógł w defensywie Cavani.

1
2
2
16'

Tempo meczu porażające. Niesamowite, ile można biegać na takiej intensywności!?

13'

Kylian Mbappe Lottin dynamicznie ruszył środkiem, ale próba prostopadłego podania w pole karne do Cavaniego skończyła się stratą piłki.

10'

Błyskawicznie wyprowadzona kontra gospodarzy, ale w kapitalnej sytuacji nad bramką uderzył Edinson Cavani.

2
2
2
1
1
8'

Sarr podciął Berchiche w narożniku boiska. Centra di Marii wybita przez obrońców. Do futbolówki dopadł jeszcze Yuri Berchiche, ale Mandanda świetnie obronił.

2
1
2
5'

Brzydki faul Draxlera w środku boiska. Tym razem jeszcze tylko słowne upomnienie.

4'

Długie podanie do N'Jie. Ten dopadł do piłki, ale pospieszył się z wyjściem na pozycję i był na spalonym.

1
3'

Od pierwszych minut wysoki pressing gości.

2
20:39

Spotkanie poprowadzi Clement Turpin.

2
20:39

Na zakończenie piłkarskiej środy, tak na deser, przed snem zapraszamy nad Loarę. Przed nami ćwierćfinał Pucharu Francji, w którym na Parc des Princes w Paryżu Paris Saint-Germain zagra z Olympique Marsylia.