4
2
1
90+2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Włosi zdołali jednak wybić piłkę.

2
2
1
1
3
90'

Doliczone pięć minut. Zanosi się na ciekawą końcówkę meczu.

10
4
4
2
3
87'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

To był silny, celny strzał. Lorenzo Insigne pokonał bramkarza reprezentacji Anglii.

50
31
10
11
13
86'

Rzut karny! Sędzia wskazał na jedenasty metr!

20
6
2
3
5
85'

Jeszcze będzie analiza VAR tej sytuacji.

14
6
2
1
1
85'

Przedzierał się Federico Chiesa, padł w polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

1
1
7
8
83'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Young.

9
3
2
3
3
79'

Groźna akcja Włochów! Po dograniu w pole karne uderzył Lorenzo Insigne, a piłka przeleciała tuż obok bramki.

1
1
1
76'

Włosi spokojnie rozgrywają piłkę. Anglicy dobrze jednak prezentują się w defensywie i przerywają akcje rywala.

2
2
73'

Z rzutu wolnego zza pola karnego niecelnie strzelał Lorenzo Insigne.

2
1
1
73'

Anglia. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Jordan Henderson.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker.

2
3
1
2
71'

Na boisku pojawił się także Lewis Cook. Zmieniony został Jesse Lingard.

4
1
1
70'

Anglia. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Marcus Rashford.

69'

Piłką trafiony został John Stones. Chwilowa przerwa w grze.

2
1
67'

Ładna, zespołowa akcja Anglików. W polu karnym niecelnie strzelał jednak Raheem Sterling.

3
2
1
1
1
64'

Włochy. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Andrea Belotti.

62'

Reprezentacja Anglii ma pod kontrolą to spotkanie. Gospodarze starają się atakować, szukają okazji do strzału na bramkę gości.

2
1
1
60'

Anglia. Schodzi: Kieran Trippier. Wchodzi: Danny Rose.

57'

Zza pola karnego strzelał Alex Oxlade-Chamberlain. Gianluigi Donnarumma nie dał się zaskoczyć.

3
2
1
1
55'
54'

W polu karnym gości dobrze pokazał się Ashley Young. W ostatniej chwili dobrze zablokował go jeden z obrońców reprezentacji Włoch.

2
1
52'

Dość spokojny początek drugiej połowy. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
1
49'

Włosi przy piłce. Rozgrywają ją na połowie Anglików.

3
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

2
1
1
1
43'

Anglicy rozgrywają piłkę i szukają okazji na gola.

3
1
1
42'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Anglicy wybili piłkę.

3
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Oxlade-Chamberlain.

38'

Po podaniu Sterlinga strzelał na bramkę Ashley Young, ale po rykoszecie piłka opuściła boisko. Ładna akcja gospodarzy.

3
1
1
35'

Rzut rożny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu w polu karnym doszło do lekkiego zamieszania, ale ostatecznie Włosi wybili piłkę.

3
1
1
31'

Z około 16 metrów strzelał Ciro Immobile. Po rykoszecie piłka opuściła boisko. Chwilę później niecelnie uderzył jeszcze Marco Parolo.

3
1
1
30'

Reprezentacja Włoch stara się atakować. Anglicy przerywają akcje gości.

2
2
1
1
4
26'

Gol! Strzelił Jamie Vardy.

Anglicy szybko wznowili grę. Piłkę otrzymał Jamie Vardy i w polu karnym oddał celny, mocny strzał. 1:0 prowadzi reprezentacja Anglii.

40
21
15
13
15
26'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Eric Dier. Piłkę pewnie złapał Gianluigi Donnarumma.

4
4
1
1
1
24'

Podanie w pole karne otrzymał Jamie Vardy. Oddał strzał na bramkę, ale Gianluigi Donnarumma nie dał się zaskoczyć.

4
3
1
23'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Główkował Eric Dier, lecz nie było to groźne uderzenie.

3
2
1
2
1
21'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

4
3
1
2
2
17'

Po dośrodkowaniu w pole karne z kilku metrów niecelnie główkował Ciro Immobile. To kolejna bardzo dobra okazja dla gości!

2
2
15'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Anglików. Piłka została jednak wybita.

3
3
1
1
1
10'

Świetnie w defrensywie spisał się Mattia De Sciglio. Do strzału już składał się Jamie Vardy.

6
2
2
1
2
9'

Gospodarze spokojnie rozgrywaja piłkę na połowie reprezentacji Włoch.

2
2
1
2
5'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne reprezentacji Włoch. Główkował James Tarkowski, ale piłka przeleciała nad bramką.

3
1
3
1
3'

Znów okazję mieli Włosi. Nerwowy początek gospodarzy w defensywie. Ciro Immobile nie zdołał jednak skierować piłki do bramki.

2
1
2
1'

Od razu w dobrej sytuacji znalazł się Ciro Immobile, lecz ale zabrakło już groźnego strzału na bramkę gospodarzy.