1
1
1
87'

Już chyba nic się w meczu nie wydarzy. Irlandczycy nie są w stanie zagrozić Francuzom, którzy odliczają minuty do końcowego gwizdka sędziego.

6
3
5
2
4
84'

Chcą się pokazać selekcjonerowi rezerwowy piłkarze reprezentacji Francji. Ataki gospodarzy starają się nakręcać Dembele i Pogba.

7
2
1
1
1
80'
82'

Irlandia. Schodzi: Derrick Williams. Wchodzi: Matt Doherty.

3
82'
79'

Uderzał Matuidi, ale piłkę ofiarnie zablokował jeden z Irlandczyków.

3
3
2
8
5
77'
77'

Francja. Schodzi: Corentin Tolisso. Wchodzi: Paul Pogba.

7
9
2
2
3
75'

W końcówce meczu znowu przyspieszyli Francuzi, Irlandczycy mają problemy z zatrzymywaniem rywali.

6
4
1
3
1
71'

Irlandia. Schodzi: Shane Long. Wchodzi: Alan Judge.

5
4
4
2
3
71'

Irlandia. Schodzi: Callum O'Dowda. Wchodzi: Graham Burke.

Graham Burke #24
4
3
2
2
4
70'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Arter.

7
2
3
2
3
70'

Po wejściu na plac gry z dobrej strony chce się pokazać Griezmann. Jednak trochę zbyt chaotycznie atakuje.

4
3
3
3
2
67'

Motorem napędowym akcji Francuzów jest Kylian Mbappe Lottin, ale w decydujących momentach brakuje mu zimnej krwi.

2
2
1
3
3
64'
64'
64'
64'

Odważniej grają po przerwie goście, ale wciąż nie potrafią zagrozić Francuzom. Gospodarze kontrolują przebieg gry.

4
3
2
3
2
60'
60'

Irlandia. Schodzi: Alan Browne. Wchodzi: Harry Arter.

Alan Browne #14
5
2
3
2
3
58'

Cały czas więcej z gry mają Francuzi. Trójkolorowi szukają trzeciego gola, ale starają się także dokładnie rozgrywać piłkę.

7
3
3
2
2
54'

Groźne uderzenie Giroud zatrzymał bramkarz. Francuzi wciąż groźni w ofensywie.

5
2
3
2
3
52'

Ruszył z piłką Kylian Mbappe Lottin, wydawało się, że może być groźnie. Jednak Irlandczycy poradzili sobie z Francuzem.

4
3
2
2
4
49'

Po zmianie stron aktywniejsi starają się być Irlandczycy, ale niewiele póki co im wychodzi.

4
2
4
3
3
46'

Gramy po przerwie!

7
4
3
4
2
44'

Gol! Strzelił Nabil Fekir. Ależ błąd popełnił bramkarz! Z ok. 15 metrów uderzył Fekir, a Colin Doyle tak nieudolnie interweniował, że piłka znalazła się w bramce! 2:0!

19
14
8
6
7
40'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Do dośrodkowania doszedł Giroud i wyprowadził Francję na prowadzenie. Pierwszy strzał odbił bramkarz, poprawkę już z linią zatrzymał obrońca. Dla pewności Giroud wbił piłkę do siatki przy trzeciej próbie!

18
11
7
5
7
37'

Groźny strzał oddał Tolisso, ale piłka nie znalazła drogi do bramki. Piłka uderzona z ok. 17 metrów odbiła się od słupka!

7
2
3
3
3
36'

Francuzi momentami zbyt kombinacyjnie rozgrywają akcje i to ułatwia pracę gościom.

6
2
2
3
3
33'

Zamieszanie w polu karnym Irlandczyków, ale żaden z Francuzów nie potrafił tego wykorzystać. Remis do przerwy będzie sukcesem Irlandii.

4
6
4
3
4
31'

Płaski strzał Mbappe na korner wybił bramkarz. Francuz miał trochę miejsca i natychmiast to wykorzystał.

4
3
2
1
1
28'

Francuzi dążą do objęcia prowadzenia. Jednak nie oddają strzałów na bramkę Irlandczyków.

4
1
1
2
2
24'

Fekir uderzył z rzutu wolnego z ok. 19 metrów. Metr obok lewego słupka.

3
1
1
2
6
23'

Francuzi powinni się cieszyć, że do mistrzostw jeszcze pozostało trochę czasu. Jest co poprawiać w ich grze.

3
3
2
3
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał James McClean.

4
4
2
1
4
18'

W końcu kilka dobrych podań w ofensywie rozegrali Irlandczycy. Jednak nie stworzyli nawet zagrożenia pod bramką Francuzów.

2
2
2
3
2
15'

Irlandczycy nie patyczkują się, starają się wybijać piłkę daleko od bramki i liczą na swoich napastników. Jak na razie na tym się kończy.

2
1
3
2
2
11'

Dalekie dogranie do Mbappe, Francuz starał się urwać obronie, ale został powstrzymany.

2
2
2
2
2
9'

Francuzi wciąż w ataku, Trójkolorowi szukają dziury w obronie rywala. Póki co czujnie Irlandczycy. Przed momentem zespół uratował Shane Long.

4
3
3
1
1
5'

Mbappe mógł wykorzystać niepewne zachowanie jednego z obrońców. Jednak zawodnik Trójkolorowych po chwili zagrał niedokładnie.

2
1
2
5
1
3'

Od początku optyczna przewaga należy do Francuzów. Sporo podań, niewiele efektów.

4
3
7
3
3
20:59

Mistrzostwa świata coraz bliżej. Przed nami mecze towarzyskie. Francja, jeden z faworytów, zagra z Irlandią, która turniej obejrzy w telewizji.