Francja. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Steven N'Zonzi.

3
6
86'
85'

Starają się coś zdziałać Włosi, ale brakuje im zdecydowania pod bramką gospodarzy.

4
1
2
2
4
83'
78'

Włochy. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Giacomo Bonaventura.

77'
76'

Sporo zmian w ostatnich minutach, to sprawiło, że gra jest rwana i niewiele dzieje się na boisku.

1
1
3
4
5
74'
71'

Francja. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Thomas Lemar.

69'

Włosi po stracie trzeciego gola stracili animusz, losy meczu są już chyba przesądzone.

2
2
5
3
2
66'
63'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Więcej spokoju w końcówce będą mieli Francuzi. Precyzyjnie uderzył Dembele i już jest 3:1! Piłka uderzona z okolic linii pola karnego przelobowała bramkarza i poszybowała pod poprzeczką.

26
11
5
8
7
62'
60'

Dobre tempo meczu, wkrótce możemy spodziewać się pierwszych korekt w składzie.

4
3
3
2
2
56'

Otwarty mecz. Włosi dążą do wyrównania, Francuzi nie zamierzają murować bramki. Gole w Nicei zapewne jeszcze padną.

6
2
2
3
4
53'

Odpowiedzieli Włochom Francuzi. Groźny strzał Tolisso nieznacznie minął cel.

2
2
4
1
3
50'

Groźni po zmianie stron są Włosi. Znowu gorąco pod bramką Llorisa. Gospodarze niemrawo rozpoczęli drugą połowę.

1
2
2
1
4
48'

Mocny strzał oddał Dembele, piłka trafiła w poprzeczkę!

2
2
3
2
2
47'

Mogło być 2:2. Sprytny strzał z ostrego kąta oddał Balotelli, górą bramkarz!

2
3
7
2
2
46'

Gramy po zmianie stron.

3
1
1
1
1
45'

Weszliśmy w doliczonym czas 1. połowy. Arbiter doliczył 2 minuty.

3
1
1
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Pellegrini.

3
1
1
1
2
40'

Dzięki bramce Włosi uwierzyli, że mogą coś zdziałać w Nicei. Francuzi nie zamierzają jednak bronić skromnego prowadzenia.

4
1
1
1
1
36'

Gol! Strzelił Leonardo BonucciWłosi dość zaskakująco łapią kontakt. Najwięcej sprytu w polu karnym wykazał Bonucci i jest już tylko 2:1. Lloris odbił przed siebie strzał z rzutu wolnego, Bonucii dobił piłkę z kilku metrów.

25
8
8
5
6
35'

Rzut wolny dla Włochów. Po analizie VAR sędzia uznał, że Balotelli był faulowany przed "szesnastką".

5
2
1
1
2
32'

Francuzi prowadzą 2:0 i wciąż na niezbyt wiele pozwalają rozkojarzonym Włochom.

3
2
2
1
2
29'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Do piłki podszedł Griezmann i już jest 2:0!

23
12
4
2
5
28'

Będzie rzut karny dla Francji! W polu karnym Hernandeza faulował Rolando Mandragora.

6
3
4
2
3
24'

Coraz lepiej wyglądają akcje Francuzów. Gospodarze złapali swój rytm. Pachnie drugim golem.

6
3
2
3
3
20'

Szybka akcja Francuzów zakończył mocnym, ale niecelnym strzałem N'Golo Kante. Piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka.

3
4
2
1
1
16'

Ożywili się Włosi. Ich akcje stara się napędzać Mario Balotelli. Póki co goście bez dobrych okazji.

1
12'

Włosi nie potrafią odpowiedzieć rywalom. Póki co goście podostrzyli grę, ale to bramek im nie przyniesie.

4
3
8
1
2
8'

Gol! Strzelił Samuel Umtiti. Asystował mu Benjamin Pavard. Pierwsza groźniejsza akcja Francuzów zakończyła się bramką. Dogrywał Pavard, uderzał Mbappe, bramkarz odbił piłkę, a Umtiti z kilku metrów trafił na 1:0! W tej sytuacji lepiej powinien zachować się bramkarz gości.

3
6'

Starają się zaatakować Francuzi, ale próby póki co nieśmiałe. Niewiele dzieje się w pierwszych minutach na placu gry w Nicei.

6
3
2
2
2
4'

Żadna z drużyn nie zamierza od początku zdominować rywala. Klasyk określiby pierwsze minuty krótko: badanie sił.