3:0
Zakończony
Algieria
90+1'

Baghdad Bounedjah nie poddał się i przeprowadził w doliczonym czasie jeszcze jeden atak. Nawet zapachniało golem dla Algierii.

4
2
1
2
1
90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
2
83'

Joao Mario trafił do bramki, ale pewien duet zabrał gola pomocnikowi Interu Mediolan. Po wykorzystaniu technologii VAR sędzia dojrzał wcześniejsze zagranie ręką Goncalo Guedesa.

3
1
2
2
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu i reprezentacja Portugalii już nieco zwolniła.

3
1
1
78'

Bounedjah jest aktywny na skrzydle, ale to wyłącznie pojedyncze zrywy jednego z Algierczyków. Trudno nawet powiedzieć, że są to zrywy ułańskie.

2
1
75'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Joao Mario.

74'
ZMIANA
74'

Mała rozgrzewka dla Rui Patricio. Jak na gwizdek wywołani do tablicy Algierczycy zatrudnili doświadczonego bramkarza.

1
1
73'

Dla przyjezdnych samo przejście z fazy obrony do ataku jest sukcesem w tym spotkaniu. Dwa uderzenia przez ponad 70 minut to nie jest oszałamiający wynik.

3
1
1
71'
ZMIANA

Algieria. Schodzi: Carl Medjani. Wchodzi: Baghdad Bounedjah.

wchodzi Wchodzi
Baghdad Bounedjah #9
schodzi Schodzi
2
68'

Ramy Bensebaini przerwał pierwszą od momentu wejścia na boisko akcję Ricardo Quaresmy i reprezentacja Portugalii musiała zadowolić się rzutem rożnym. Po nim nie było strzału i tym samym niebezpieczeństwa w pobliżu bramki

2
64'
ZMIANA
61'

Po godzinie widowiska poznaliśmy frekwencję. 53014 osób w stolicy kraju miało ochotę sprawdzić na żywo formę swojej reprezentacji.

1
1
59'

Carl Medjani ustawił się w odpowiednim miejscu i zatrzymał kolejną groźnie zapowiadającą się akcję Portugalii.

1
1
1
1
2
57'
ZMIANA

Algieria. Schodzi: Salim Boukhenchouche. Wchodzi: Mohamed Benkhemassa.

1
57'
ZMIANA
57'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Bruno Alves. Wchodzi: Jose Fonte.

56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Goncalo Guedes. Asystował mu Raphael Guerreiro.

Goncalo Guedes imponuje skutecznością w tym spotkaniu. Druga bramka tego zawodnika i trzecia Portugalii. Przedostatnim ogniwem w ładnej akcji gospodarzy był Raphael Guerreir

53'

Tylko gospodarze oddają w tym spotkaniu celne uderzenia. Uczestnik poprzedniego mundialu nie ma argumentów, żeby zagrozić poważnie Portugalii.

1
1
51'

Ma apetyt na gola Cristiano Ronaldo, który w czwartek powrócił do podstawowego składu Portugalii po dwóch meczach nieobecności. Przed momentem był o włos od trafienia do bramki Algierii.

2
1
1
48'

Cristiano Ronaldo trafił w ścianę złożoną z kilku przeciwników i na razie musi zadowolić się asystą z pierwszej połowy.

1
2
2
47'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za przytrzymanie przeciwnika otrzymał Salim Boukhenchouche.

Algieria
3
1
2
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
1
2
1
1
Czy Portugalia strzeli minimum gola również po przerwie?
2
45'

Doliczona minuta.

3
2
2
2
2
39'

Żółtą kartkę za faul na Goncalo Guedesie otrzymał Ramy Bensebaini.

1
1
3
2
3
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Druga bramka i Portugalia zbliża się dużymi krokami do zwycięstwa. Bruno Fernandes oddał drugie uderzenie w tym spotkaniu i nie musi sprawdzać ile prawdy jest w porzekadle "do trzech razy sztuka". Trafił za drugim razem po dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo!

23
13
4
4
6
33'

Kilka minut bez ataku reprezentacji Portugalii, ale już o sobie przypomniał mistrz starego kontynentu. Po podaniu Raphaela Guerreiro nieznacznie chybił Goncalo Guedes.

2
4
1
1
2
31'

Jeszcze raz reprezentacja Algierii. Po przewinieniu Raphaela Guerreiro na Riyadzie Mahrezie rzut wolny i dośrodkowanie, którego nie udało się zakończyć strzałem.

2
1
1
2
2
28'

Po crossowym podaniu piłka wylądowała pod nogami Riyada Mahreza, który z kolei próbował uruchomić podaniem Islama Slimaniego. Zabrakło nieco dokładności drużynie z Afryki.

3
1
1
1
1
27'

Duże zagęszczenie zawodników w centrum boiska. To Portugalczycy częściej są w stanie wydobyć stamtąd piłkę i zbudować akcję między przeciwnikami.

4
3
1
24'

Z trudem przychodzi reprezentacji Algierii zbudowanie składnego ataku. Pokazał się Yacine Brahimi, po czym wybrał najgorsze dla zespołu rozwiązanie i posłał piłkę tam, gdzie nie było żadnego Algierczyka. W taki sposób nie można marzyć o wyrównaniu.

3
1
2
21'

Carl Mejani wtrącił się w ostatnim momencie w dobrze zapowiadającą się kombinację Cristiano Ronaldo z Goncalo Guedesem.

2
1
1
2
19'

Islam Slimani próbował coś wyczarować na połowie przeciwnika, ale blisko niego był Pepe i nie pozwolił na kontynuowanie ataku.

5
2
2
18'

Gospodarze mają gola zaliczki.

2
4
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Goncalo Guedes. Asystował mu Bernardo Silva.

Portugalia na prowadzeniu! Po nieco ponad kwadransie absolutnej dominacji Goncalo Guedes pokonał bramkarza Algierii. Zakończył on strzałem składną akcję z udziałem Bernardo Silvy.

17
9
6
3
7
17'

Piłkarze rywalizują w niekomfortowych warunkach. Wskutek deszczu murawa i piłka są nasiąknięte wodą.

3
2
2
2
3
15'

Abdelkadir Salhi nie popisał się po dośrodkowaniu i reprezentacja Portugalii mogła wymierzyć bramkarzowi gości karę za nieodpowiedzialne wyjście na przedpole. Bruno Fernandes nie oddał jednak celnego uderzenia.

4
3
3
3
5
13'

Zablokowane uderzenie Bruno Fernandesa i jedyne co wywalczyli gospodarze po akcji środkowego pomocnika to korner.

3
1
2
1
3
9'

Nie ma gola, choć obecni na trybunach Portugalczycy byli już przygotowani do fetowania prowadzenia. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Cristiano Ronaldo.

5
3
1
4
5
6'

Riyad Mahrez wziął na swoje barki zadanie przetransportowania piłki na połowę Portugalii. Nie trwało to długo, a w rewanżu Cristiano Ronaldo oddał uderzenie obok bramki.

2
2
3
1
1
4'

Drużyna z Półwyspu Iberyjskiego pozostaje na obrzeżach pola karnego Algierii i nie pozwala dojść do głosu swojemu przeciwnikowi.

6
2
1
1
3
3'

Rozjemcą jest Craig Pawson z Anglii. Na samym początku spotkania przyznał reprezentacji Portugalii rzut rożny, po którym wybronili się bez problemu przyjezdni.